• GaijiZG
    852

    Kak će te banirat kad si očito nekak umrežen :).


    Toga što se kroz hijerarhije kluba, u začetku njegove demokracije, guraju progresivci i ljevičari, a Dinamo je antiteza tim idejama.
  • deda
    29.5k
    Ludovic 3 dana odmora.
  • Zagi
    5.8k
    Slaba umreženost Ludi.
  • kinfa95
    489
    Toga što se kroz hijerarhije kluba, u začetku njegove demokracije, guraju progresivci i ljevičari, a Dinamo je antiteza tim idejama.GaijiZG

    kaj pričaš ti
  • The Undertaker
    4.5k
    Toga što se kroz hijerarhije kluba, u začetku njegove demokracije, guraju progresivci i ljevičari, a Dinamo je antiteza tim idejama.GaijiZG

    Pa ako se i proguraju, na sljedećim izborima će ih maknuti, normalno, ako Dinamova članska populacija misli slično kao i ti. Nemaš brige.

    Edit: Puno realnija opcija je da će Grad kao vlasnik stadiona, UEFA kao krovna nogometna organizacija i državna vlast kao EU ekspozitira klubu nametnuti neke LGBT simbole i akte kao obavezne.
  • GaijiZG
    852
    Meni nije jasno kako pored svega što se događa u svijetu, pored sve te boleštine, vaša prvotna reakcija je redikulizacija onog koji ukazuje na potencijalne nositelje ideja koje prouzrokuju te boleštine. A ne da stanete i razmislite, i zapitate se, pa kako dođe do toga da se počinje normalizirat "transrodnost", pederluk, zamjena europskog stanovništva. "Aha možda tako što maliciozni likovi s bolesnim idejama potiho dođu na pozicije moći. "

    Ali ne, ja sam lud, a klub i novi vodeći ljudi u klubu mogu surađivati sa takvim likovima ili sami bit takvi likovi, lol. I to još u SVETINJI koja je antiteza tim boleštinama.
  • GaijiZG
    852

    Ništa, sjedni, počinjem sve iz početka.
  • GaijiZG
    852

    Neće se maknuti ako će se bilo kakvu opoziciju ili suprotno mišljenje nazvat mamićevom.
  • Crusades1986
    10.3k
    Naravno da će se nazivat takvom jer su to njegove fore. Prije 10 godina su bili komunisti i SDP, sad su LGBT i Nemo. Daj s tom shizofrenijom truj negdje drugdje.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Umreženi Ludovic, 2024, kolorizirano

    HgI8gLY.png
  • Paggini
    10.5k
    Stari moj, izbjegavam sve teme na kojima si jer mi se ne da slusati o lavini transrodnosti koja obuzima svaki pedalj ove planete, aj molim te ostavi neke teme bez svojih brijacina, pogotovo ovu svetu temu
  • GaijiZG
    852

    Ma imaš pravo, samo novac, putovanja, zajebancija, uživanje, to je smisao života, a zlo neka pobjeđuje. Bitno da je meni fino i dobro.
  • Paggini
    10.5k
    putovanja, zajebancija, uživanjeGaijiZG

    Aj probaj nesto od ovoga pa se vrati nazad
  • Nino Bule
    12.1k
    Ne znam kaj se cudite momak sve zna, ja sam cuo da nam ko zamjenu za vlatkicu vec spremaju trandžu u upravi da ispune kvotu "zena" i korner zastavice u duginim bojama
  • GaijiZG
    852

    Konzumiram sve 3 radnje, ne brini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.