• GaijiZG
    871

    Ne vidim što bi mu se trebali ispričavati. Funkcija 25 zastupnika na listi DPa jest bila izglasati Zeku kao predsjednika, i to se uspjelo, uz 6 preletača. Jel njemu bitan Dinamo ili da on bude na listi? Ljudima je pun kufer svega i osjetljivi su na mali trag orjune, europejaca, lgbtovaca, a pogotovo oko Dinama. I samo to što je Dinamov puk osjetljiv na to, je dokaz kako razmišlja prosječni navijač Dinama. Eto ako ikada upoznam gospona Tomislava, platim mu pivu, ali usput ću mu postaviti par pitanja, reda radi. Ko je na strani istine se ne boji propitkivanja.
  • Droljo
    6.4k
    Nije to obican dedaNitkoBitan

    Zovemo ga deda onako iz milja. Bez brige..
  • Crusades1986
    10.3k
    Zakaj Katolibana? Il je neka sprdnja samo na tu temu?Nolifer

    Baš sam se pitao gdje si, nedostaješ ovoj raspravi
  • Nolifer
    7.1k


    Čekam tebe da prvi reagiraš, pa da se ubacim. Hvala na reakciji.

    Vrhunski kao i uvijek.

    :eyes:
  • deda
    29.6k
    sorry što ti userosmo temu :cool:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    pa ti se ne želi zamjerit.GaijiZG

    Ma zašto bi mi se itko za išta zamjerio???

    Pa ja o tim stvarima nisam na jednoj temi pričao, govorio i raspravljao i o tome i o NDH i koje čemu... u čemu se ideološki ne slažem sa nekim ljudima ovdje(rekao sam da se slažemo svi za sve, bilo bi monotorno i jednoumno, mišljenje i stav iznosim isključivo svoje i svoj pogled, drugi se mogu i ne mogu i ne moraju složit) pa ne znam da mi se itko privatno javio ili da sam shvatio protukomentar uzimanjem za zub(vjerovatno i nisam takav da te stvari tako uzimam kroz neke osjećaje ili nešto, nisam takav, i ne gledam tako) ili da sam osjetio to kao napad na sebe..nema pojma.

    za rasprave i normalne svađe sam uvijek, ali dok god se ta rasprava i svađa ne prelaze u vrijeđanje, dok god je civilizovana i ne ide u sirove strasti ispod pojasa i na orvu osuđivanjem ako se netko ne slaže sa tobom da je taj netko nešto.

    Vodili smo rasprave ja i "Ludovic" na tu temu, a i rasprave sa Bosskovitzem o ne znam bubam NDH, ne slazemo se u mišljenjima i pogledima i gotovo, al ih necu napadat ili nešto, niti ću svoje stavove i mišljenja itkome nadmetat, ali ni to ne želim da i meni itko od njih svoje, to je neko minimalno ljudsko poštovanje sa bar moje strane.

    imaju ljudi svoje, vuku na svoju stranu, imam ja svoje i ja vučem na svoju stranu i gotovo, nema potrebe za zakrvljavat sa ikim rad toga(bar meni) jer mi je pun k.. živita i napadanja ljudi s kojim se ne slažem po nečem i podlog odgovoranja i opekao sam se kako i na forumu( recimo kolegi @Bosna86 sam prije par godina nešto podlo odg. i slično, a vec par mjeseci upoznajem kolegu uživo, godine iza, idemo skupa u autu na tekmu, super lik uživo) a u van forumskom zivotu sam se opekao i da ne pričam.
  • Papastrumf
    10.7k
    Zakaj Katolibana? Il je neka sprdnja samo na tu temu?Nolifer

    Nisam to napisao s negativnom konotacijom.
  • Nolifer
    7.1k


    Hvala gospon kolega, na odgovoru. Onda sve jasno.

    Živio :cheer:
  • The Undertaker
    4.6k
    Pa zato i postoje izbori. Ako većina na izborima bude htjela LGBT Dinamo, takav će i biti. Trenutno nije takva situacija ali vremena se mijenjaju. Prije desetak godina nitko nije mislio da će Zagreb biti LGTB pa evo jest. Ja u klubu trenutno ne vidim takve tendencije a ako ih i bude, trebale bi se rješavati demokratski, izborima ili referendumom.
    Do tada, uživajte u trenutku.
  • Paggini
    10.8k
    Ne znam jel netko od forumaša sudjeluje u ovome, ali ako niste upoznati s legendarnim sjednicama navijača GGNK Dinama, neka se posluša ako vam se da, stavite u pozadinu i spamajte zonu: https://x.com/i/spaces/1MnxnMQlZQdJO
  • LM1995
    1.7k
    nacionalistički, hrvatski, katolički DinamoGaijiZG

    Dinamo je, po Statutu, neutralan po pitanjima vjere i politike.
  • Majki2111
    2.8k
    Potpis. Dobio si srce. Kolega previše nagli. Drago mi je da nisam jedini koji razmišlja slično. a neke Dinamo ne predstavlja Katoličanstvo, Hrvatstvo.
  • Krizy
    38.5k
    Ajte na pivicu
  • LM1995
    1.7k
    Čitaj kaj sam napisao. Nisam napisao svoj stav/mišljenje, nego sam napisao da to stoji u Statutu (članak 17.).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.