• Ludovic IX
    6.1k
    I da, prozvo si me pa valjda imam pravo odgovoriti. Mene boli kurac za dugine boje jer se ne bojim pedera i lezbi kao ti. Valjda sw bojis da ti netko ga ne metne pa da ti sw svidi.

    Meni je smiješno koliko ti i oni kao ti šire teorije zavjere o svemu što nije kako vi želite. Smiješan si...
  • GaijiZG
    871

    Ja sam transparentan oko svojega djelovanja, ja želim nacionalistički, hrvatski, katolički Dinamo, i to nije drama za reč jer tako diše 90% navijača Dinama. Problem je što ovaj power vacuum i začetak demokratizacije u Dinamu iskorištavaju razno razni likovi koji nisu transparentni oko toga kakav Dinamo žele. Ponavljam, Boskovic, Ludovic i takvi će ti reč da žele apolitični Dinamo, ali lažu. Žele Dinamo po uzoru na City, Bayern, Totenham, žele Dinamo u službi anacionalnih, lgbt agendi, sa gay zastavama na tekmama. Ali ti to neće reč, no svaki prakticirajući ljevičar tako razmišlja, i zbog tog subverzivnog djelovanja dobiješ svijet koji ide u k, il je tebi normalno da transvestiti budu na Eurosongu, HRT reklamama, da homoseksualci posvajaju djecu, da se sve više Domovinski Rat prikazuje kao građanski rat, itd itd. Ak je tebi to ok, pomolit ću se za tebe.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Mene boli kurac za dugine boje jer se ne bojim pedera i lezbi kao ti. Valjda sw bojis da ti netko ga ne metne pa da ti sw svidi.Ludovic IX

    Da se naknadno ubacim.. ili se mozda boji da te izopaćene stvari ne pređu u naviku i pod normalno, kao i svi drugi, kojima takve stvari nisu i nikad neće biti normalne i zdrave jer se krše sa prirodnosti čovjeka i svijeta i njihovim moralnim načelima, sa osnovama biologije i slično?

    Samo opaska jedna od moje strane, samo vi nastavite raspravu di ste stali. Samo sam ovaj dio htio prokomentirat.
  • GaijiZG
    871

    Eto ga Ludovic je priznao kakav Dinamo želi. Ali pokušava to prodat kroz humor da se kao ja bojim da mi se ne svidi peder. Buraz brutalna fora, jak si.

    Ugl ekipa ispunjava moja proročanstva, hvala vam.
  • Droljo
    6.4k

    Hehe. Tebe je prebacilo frende.
    Evo, ja želim jak i transparentan dinamo. Jel to ok?
  • Ludovic IX
    6.1k
    sam ti prozivaj. Ja svoje hrvatstvu i domoljublj3 ne moram nikome dokazivati. Ko me pozna, zna moja razmišljanja i zna koliko ja volim ovu državu.

    Ti očito moraš dokazivati se nekome ali ne moraš ovdje. Tu ispadas jedino smiješan.
  • Papastrumf
    10.7k
    Lista DP-a je sastavljena od ljudi koji su prvenstveno strucnjaci, veliki dinamovci i borci za castan i posten dinamo. Nikada nismo pricali o politici, osim u zajebanciji, a vjeruj mi, ima među nama i liberala, a i ultra nacionalista i Katolibana.
    Nama je poveznica dinamo, ali je isto tako svima jasno kakvog su bbb svjetonazora i sto je dozvoljeno, a sto ne i nikada nitko to od clanova DP nije dovodio u pitanje.
    Sto se tice Fresla, puno ga je ljudi napadalo, a mnogi su se kasnije ispricavali i u privatnom zivotu i na forumu, samo toliko.
    Ja za sebe mogu reci da sam domoljub i nacionalist, ali u usporedbi s njim sam ultra ljevicar.
    Zao mi je kao psu sto se Fresl morao distancirati zbog ovakvih kao sto si ti.
  • Patak
    2.6k
    Gaji, iako se ja slažem skoro sa svime što pišeš, a ovdje sam isto pisao i o grbu i o maršu kroz institucije, ulazio u fajt sa Boskovicem više nego ti, oko slikovnice itd... Nažalost pisao sam i o gospodinu kojeg si spomenuo u zadnjih nekoliko postova, i o njegovoj ulozi u Documenti negativno...međutim kad sam shvatio o kome se radi ovdje na forumu ispričao sam mu se. Potpisujem svaku riječ koju je @deda o njemu napisao i ovako mu se još jednom i javno ispričavam za svaku napisanu riječ. A nakon toga i ne pišem tu više toliko često upravo zato jer sam čovjeku nanio štetu svojim komentarima. Baš mi je to velika životna škola...Mea culpa, mea maxima culpa Tomislave...
  • Droljo
    6.4k

    Hehe, kak je dobro strelica ispala dedi iznad glave :lol:
    Screenshot-2024-05-20-20-04-02-886-edit-com-android-chrome.jpg
  • GaijiZG
    871

    Ali oni žele normalizaciju tih izopčenih stvari, samo to ti sad neće priznati da te ne otuđi, jer trenutno sam ja crna ovca i mene se mora izdefamirat do kraja, pa ti se ne želi zamjerit.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nije to obican deda, to je legendarni Tedy, valjda znas :cool:

    Ne znam jel ima jednu propustenu utakmicu.
  • Paggini
    10.8k
    Opet vi politiku u moju butigu :gasp:Droljo

    Vidim ovdje se, ne samo dopuštaju, nego i podržavaju citati iz sotonskog pera notornog KOMUNISTA MILJENKA SMOJE
  • Ludovic IX
    6.1k
    tedy je iz našeg grada pa nam ne moraš pričati ko je tedy kt.. ovo ne mislim ništa loše već kt cijela zna za njega..

    Inače vlasnik toliko dresova koliko ladic vjerojatno nema tekmi za dinamo.. i drazenov za kojeg su mu nudili prava bogatstva...
  • Nolifer
    7.1k
    Katolibana.Papastrumf

    Zakaj Katolibana? Il je neka sprdnja samo na tu temu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.