• Majki2111
    2.8k
    Barem si mu argumentirano kontrirao... :smile:
  • jedan u nizu
    6.8k
    sljedeca runda na mene!

    giphy.gif
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa sad ti ne mogu linkat o čemu se radi, jer su lukavo izbrisali komentar, da opet ja ispadnem lud. Ali opisat ću situaciju. Naime moderatori dopuštaju drugima sprdanje moje "paranoje", konkretno komentar je bio u stilu "gotovo je, Kranjča se renovira sa lgbt bojama i dildoom na svakoj sjedalici". Taj komentar je stajao preko 24 sata.GaijiZG

    Nema tu nikakvog lukavstva. Izbrisao sam sve tvoje postove o stolicama u Kranjčevićevoj. Na temi IO i upravljačka tijela Dinama raspravljati o društvenoj problematici tog tipa nije potrebno.

    U Upravi su žena i tri muškarca, a ocjenjujemo ih prema njihovom (ne)radu. Nisu nametali nikakvu agendu i ne znam čemu spominjanje toga na toj temi.

    Slobodno otvori novu temu pa tko se želi dopisivati neka izvoli.

    2) Ako sam ja takav luđak, zašto je Tomislav Fresl bio na list DPa, i zašto je maknut? Eto sam nek mi netko to odgovori, nikada nije iskomunicirano, kako se lik koji je radio za soroševsko orjunaški NGO Documentu našao na listi DPa?GaijiZG

    Pridružujem se onima koji osobno poznaju Fresla. Ovo ne pišem da ga opravdavam jer za to nema nikakve potrebe nego da velim da je nevjerojatna površnost u ocjenjivanju ljudi na temelju guglanja.

    Dojam o Freslu ne može biti iskrivljeniji od ovoga koji ti imaš i ne samo da je trebao biti na listi za Skupštinu nego sam spreman posvjedočiti da ni jedna funkcija uključujući Upravu i NO ne bila prevelik zalogaj za njega kad bi se toga primio.

    Ideološki je samo isti ili veći Dinamovac od tebe ili mene. Manji nije sigurno.
  • GaijiZG
    871

    Pa doći će do promjena ako će većina biti papci i zatvarat oči na subverzivna djelovanja ljevice.

    I prvo pričate Dinamo nikada neće bit lgbt, sad pak neka druga priča? Odlučite se.


    Legalističke gluposti za ovce. Znači po tom je Dinamo neutralan, podjednako je katolički i pravoslavni, podjednako je jugoslavenski i hrvatski jel? Komedija. Dinamo je bio i komunističko fiskulturno društvo, pa je postao simbol hrvatstva, i to je rođenje Dinama, tu se Dinamo kalio, tu je postao što jest. Ali vi ste cijepljeni od shvaćanja dubljih i apstraktnih stvari, pojeo vas modernizam i materijalizam.
  • The Undertaker
    4.6k
    I prvo pričate Dinamo nikada neće bit lgbt, sad pak neka druga priča?GaijiZG

    Ne znam tko smo to mi ali znam da važi nikada ne reci nikad. Ja sam uvjeren da će to biti puno prije nego većina očekuje. Zakonski okvir je takav da to u klubu ne mogu zabraniti sve i da hoće.
  • GaijiZG
    871

    A onda ne znam ko će navijat za Dinamo, par stotina urbanih Možemovaca iz Zagreba. Vi živite u nekim svojim balonima.
  • Ludovic IX
    6.1k
    čovjek ti je rekao da je u dinamu trenutno demokracija.. i svatko može biti biran i biti izabran. i gayevi. jer si se i ti borio za to. ..ha, jel ti sad zafalio mamić kad sam ti ovo rekao..
  • The Undertaker
    4.6k
    Vidit ćeš kad se dogodi i ako se dogodi. Moguće da se klatno zaljulja u drugom smjeru ali čisto sumnjam.
    Što se tiče balona u kojem živimo, podsjeti me što o tome misli stranka na vlasti u ZG i stranka na vlasti u HR.
  • deda
    29.6k
    Mislim da LGBTovci već imaju svoj klub. Zagreb041.
  • GaijiZG
    871

    Niti gay niti otvoreni ljevičar nikada ne bi bio izabran. Maliciozan si što moje protivljenje lgbt agendi i generalnom sodomizmu izjednačavaš sa mamićevštinom. Jer samo ti to preostaje, jer tvoje stavove niti Boskoviceve ne dijeli 95% navijača Dinama, pa morate djelovat subverzivno. Al drago mi je da vam ponekad izleti da želite lgbt agendu u klubu, čime potvrđujete moju tezu.
  • GaijiZG
    871

    Pa zaljuljat će se u drugom smjeru, ova civilizacija je pred pucanjem.
  • Ludovic IX
    6.1k
    daj nemoj ga plašit.. vidis da vidi kitu na svakom čošku..
  • Crusades1986
    10.3k
    jer tvoje stavove niti Boskoviceve ne dijeli 95% navijača DinamaGaijiZG

    Čega se bojiš onda?
  • Ludovic IX
    6.1k
    otvoreno ću ti reći pa nek me baniraju.. ali ti si bolesni kreten. ti nisi dete, ti si kreten.. ali imaš apsolutno pravo biti to.. jer ovo je demokracija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.