• GaijiZG
    895


    Pa sad ti ne mogu linkat o čemu se radi, jer su lukavo izbrisali komentar, da opet ja ispadnem lud. Ali opisat ću situaciju. Naime moderatori dopuštaju drugima sprdanje moje "paranoje", konkretno komentar je bio u stilu "gotovo je, Kranjča se renovira sa lgbt bojama i dildoom na svakoj sjedalici". Taj komentar je stajao preko 24 sata.

    Ok, sve pet, ali zašto je onda moj komentar "znam da bi, ti i neki ovdje rado lgbt boje na stadionu sa dildoom na svakoj sjedalici" promptno izbrisan nakon par minuta? Što je najgore, moj komentar je istinit, jer Ludovic, Boskovic i jos neki bi rado HTJELI dugine boje na Dinamovom stadionu. Oni će vas slagat da ne žele da se politika miješa u klub, ali će drukčije djelovat. A vidimo njihovo djelovanje ovdje, gdje je jedan Bošković blizak sa ljudima iza stranice i sa moderatorima, i to rezultira time da je sprdanje "ludih" desničara dopušteno, a kontra sprdnja nije dopuštena.

    I tu dolazimo do srži. Ti kažeš da nikada neće biti duginih boja na Maksimiru. Daj Bože, i vjerujem da je tako. Ali stvar je u tome što Bošković, koji je blizak Dinamovom Proljeći, i vjerojatno neki članovi DPa, ŽELE dugine boje. Jel shvaćaš to, oko i u klubu ima ljudi koji ŽELE anacionalni lgbt Dinamo, samo ti to neće priznati, jer se nisi opekao s takvim likovima i premalo si knjiga pročitao. Ali zato ću ja biti dežurni luđak, i ukazat ti na činjenicu, da NE POSTOJI apolitično djelovanje ljevičara, mislim na pravog ljevičara koji razmišlja o stvarima. Koliko god ti Bošković, i ti iz DPa s kojima je on blizak, pričali da ne žele politiku u klub, oni LAŽU, jer to im je doslovce Modus Operandi "tihi marš kroz institucije", i na taj način dobiješ tranvestita od 200 kila na HRTu koji u haljini educira ljude kako je on normalan. I ja se neću pomirit sa time, jer za mene je Dinamo Svetinja.
  • Crusades1986
    10.3k
    Ti si izgleda onda previše knjiga pročitao, možda da smanjiš malo
  • Rex Ramae
    2.7k
    Meni je ovo show :lol: :lol:
  • Paggini
    11.1k
    sprdanje moje "paranoje"GaijiZG

    Reče on i poentira sa:

    Ali stvar je u tome što Bošković, koji je blizak Dinamovom Proljeći, i vjerojatno neki članovi DPa, ŽELE dugine boje. Jel shvaćaš to, oko i u klubu ima ljudi koji ŽELE anacionalni lgbt Dinamo, samo ti to neće priznati, jer se nisi opekao s takvim likovima i premalo si knjiga pročitao. Ali zato ću ja biti dežurni luđak, i ukazat ti na činjenicu, da NE POSTOJI apolitično djelovanje ljevičara, mislim na pravog ljevičara koji razmišlja o stvarima. Koliko god ti Bošković, i ti iz DPa s kojima je on blizak, pričali da ne žele politiku u klub, oni LAŽU, jer to im je doslovce Modus Operandi "tihi marš kroz institucije", i na taj način dobiješ tranvestita od 200 kila na HRTu koji u haljini educira ljude kako je on normalan.GaijiZG

    Brate dragi....
  • GaijiZG
    895
    A sad imam 2 pitanja:

    1) Zašto na majicama Dinamo Dubrava nema pravog Dinamovog grba sa šahovnicom, nego se koristi grb iz 1945te? Je može meni to neko objasnit? Mislim zna se da je Boskovic(lik koji bi prisilio djecu u školama da čitaju dugine slikovnice) pomogao dizajnu DPa, zar je i ovdje sudjelova? Mi imamo Dinamov grb sa šahovnicom, klub se polako demokratizira, čemu korištenje tog grba, i to na službenim majicama koje klub printa?

    2) Ako sam ja takav luđak, zašto je Tomislav Fresl bio na list DPa, i zašto je maknut? Eto sam nek mi netko to odgovori, nikada nije iskomunicirano, kako se lik koji je radio za soroševsko orjunaški NGO Documentu našao na listi DPa? I zašto je maknut? A ja da sam mamićevac i saboter kako me se optužuje, ja bi šutio ovdje oko toga, i javio bi i Barićevoj listi i Barišićevim ljudima da DP na listi ima takvu personu. I mislite da bi onda tako lako petoro ljudi prešlo s Barišićeve listi? Ne bi.
  • GaijiZG
    895

    Ne vidim gdje sam demantiran?
  • Paggini
    11.1k
    Ne vidim gdje sam demantiran?GaijiZG

    Pa kako da demantiram tvoju UVJERENOST, ne stavljaš ti ovdje činjenice ili akte, tipa da je taj famozni Boskovic potaknuo inicijativu službenog Dinama gdje ćemo na idućoj utakmici slaviti raznolikost ili nešto slično. To što on ima svoja uvjerenja i što radi van Dinama je njegova stvar, koju ti konstantno izjednacavas s Dinamom.

    Vidiš i tražiš u svemu zapravo agendu koja se uvlači i provlači konstantno kroz sve, a evo ja sam UVJEREN da se ne provlači.

    Doslovno te nitko ne cenzurira, dopusta ti se da iznosis te svoje teorije koje su za 99 posto ovog foruma teorije zavjere, to sto se postovi brisu - ne brisu se samo tvoji, to je i poanta moderature
  • deda
    29.7k
    Ajde malo smanji doživljaj jebote. Ti si toliki teoretičar zavjere da je to nevjerojatno. Zašto je majica sa starim grbom, pa možda zato da bude malo raznolikija ili da pokaže dio povijesti, pa na svim našim majicama je službeni grb valjda se smije malo igrati oko dizajna.

    Na drugo pitanje. Tomislav Fresl je jedan vrhunski dečko, intelektualac i hrvatski nacionalista. On je istovremeno i akademski građanin koji je radio na masu projekata. Ja ne smatram da je išta krivo napravio istraživajući razne zločine za vrijeme rata, počinjenje od obje strane. Ali da sad ne idemo u detalje. Zajednički je dogovor bio s njim da ne bude na listi baš zbog ovakvih prozivanja kakva sad ti radiš.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Razumijem ja da je ovo modri sank, i da naziv teme poziva na pivicu.

    Ali nekad treba znati gdje je granica u tim pivicama.
  • Droljo
    6.5k
    Opet vi politiku u moju butigu :gasp:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ali nekad treba znati gdje je granica u tim pivicama.jedan u nizu

    Ne treba, NIJE DOSTA! :lol:

    Da se maknemo sa teme, valjalo bi kojeg danskog kondicijskog upecati, ako ne i trenera, bas se trci i igra okomito.
  • GaijiZG
    895


    Zajednički je dogovor bio s njim da ne bude na listi baš zbog ovakvih prozivanja kakva sad ti radiš.

    Što se onda asocirao sa Documentom? Ne zvuči mi inteligentno, a ni kao nacionalist. Intelektualac koji je ujedno i nacionalist ne surađuje s ljudima poput Vesne Teršelić, koja je za vrijeme rata pozivala HV da se preda i time zaustavi rat. Ili je lik anacionalan, ili naivna da ne kažem šta, i kao takav nema što raditi u Dinamu, pogotovo na listi koja postoji SAMO radi BBBa i ostalih navijača Dinama, a stvara se neka sektaška atmosfera da se niš nemre reč.
  • jedan u nizu
    6.8k
    a stvara se neka sektaška atmosfera da se niš nemre reč.GaijiZG

    kaže on dok se raspravlja i svada zato jer netko ima drugacije misljenje od njegovog.
  • Ludovic IX
    6.2k
    ajd ne širi paranoju. Nikoga ne jebu dugine boje osim latentne pedere...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.