• dinamo u srcu
    1.4k
    Dobro jutro svima, danas svi u dubravu na Dinamovo, festival plave boje. Vrhunska stvar za jačanje dinamovštine u Zagrebu. Nadam se da će ovo postat tradicija svake godine. Jako puno djece, klinaca i svi u dinamovim obilježjima.
  • Droljo
    6.5k
    jačanje dinamovštine u Zagrebudinamo u srcu

    Paradoks
  • Marley
    1.2k
    Idemoooo. Jutros ugrabila majicu, fora je. Popodne ko fol vodim klinca, ali zapravo sebe, klinac je samo paravan da ne izgledam cudno :rofl:
  • Nino Bule
    12.2k
    A i ako bude slikanje s igracima klinci imaju prednost
  • Sajla
    4.3k
    znate ono kad ste fokusirani na nešto, a podsvijest za to vrijeme radi nešto svoje? to se meni danas dogodilo. šarafim nekog vraga na viksi, a na radiju zasviralo "Daleko" od Keme i Borisa Novkovića. ne obraćam pažnju, ali kad je došao refren automatski sam umjesto "Daleko, dalekooo" počeo pjevati "Dinamo, Dinamoooo" :) i kad sam skužio kaj radim, onda sam stao i obratio pažnju na pjesmu, pa uzeo mobitel da pogledam originalni tekst i smislih ovo:

    Sve staze svijeta prodjoh ja
    uz braću svoju sa sjevera
    i svaku tvoju pjesmu znam
    pa ti u slavu zapjevam:

    Dinamo, Dinamo
    opet prvak postao!
    Najbolji za sva vremena,
    vječni prvak Hrvatske!

    (za one koji ne znaju kak ide stvar: https://www.youtube.com/watch?v=_-kSNNG4ua4)
  • Majki2111
    2.8k
    Ma ne. Isključivo istraživanje povodom mašte i refleksije svojih stavova. Nisam sposoban išta konkretnije politički napraviti.
  • veselko tenžera
    1.5k
    da sam tvoj muž malo bih ispratio ovo s Nevistićem :smile:
  • Marley
    1.2k
    a sto ce pratit, zna on koliko ga ja volim jos odavno. Nevistica.
    (Mislim volim i muza :lol: )

    Velika zelja mi je bila imati priliku reci mu da vjerujem u njega od samog pocetka i koliko mi je drago sto je uspio, i da sam vjerojatno njegov najveci fan :sweat: . Eto i ja sretna kao malo dijete :grin:

    Sto ima lose u tome, pa nisam ga doma ponijela!
    (previse zastitara...)
  • Ludovic IX
    6.2k
    ovaj tjedan malo aktivniji izgleda će biti..lako za mene ali mali već sad ima problema sa svojom mamom, mojom ženom.. kao kad on misli učit :)

    srijeda, stari moj ima rođendan, kod njega gledanje finala kupa pa od 20:00, u dvoranu podrzat moslavinu u borbi za ostanak u 1.ligi.
    četvrtak - hnšk moslavina - futsal dinamo - prijateljska tekma
    subota - malac ima turnir u sloveniji pa smo tamo cijeli dan
    nedjelja - proslava naslova

    fala bogu, što onaj tjedan iza je skraćeni
  • Droljo
    6.5k
    hnšk moslavina - futsal dinamoLudovic IX

    Kae ovo? To zbog tihice nešt ili?
  • Ludovic IX
    6.2k
    on je definitivno poveznica..
  • Droljo
    6.5k
    Ček, to se igra tu kod nas? Nisam imao pojma. Jel dolazi ko od zonaša možda da se podružimo? Ipak je četvrtak mali petak...
  • Mali Zeus
    10.6k
    Dobro jutro svima,

    osim onima koji moraju imati upaljeno svjetlo usred bijela sunčana dana i uz dignute zavjese!

    Rant over.
  • Kepec
    5.1k
    Ne znam jesu veći intelektualci ovi kaj su se nakupili u komentarima Zone na društvenim mrežama o majicama koje su im preskupe u shopu ili ovi koji su ljuti na Dinamo jer su tekmu "pomaknuli" sa subote na nedjelju.

    Da, skupa je majica u Ilici koja košta 19€, pa je bolje za jeftinih 15 uzet s neke nebitne stranice ili prije tekme na štandu za par eura, iako se prije tog potrošilo dodatnih 30€ na cigare i pive.
    Ovi drugi su pak ljuti na Dinamo jer je na rezultatima pisalo da su sve utakmice u subotu u 19h, a oni bi došli na proslavu naslova, a da poprate koji put Dinamo kroz godinu znali bi da to nije fiksna satnica i nije se znala sve do kad nije službeno objavljeno.

    To su samo komentari, tužna stvar je kaj takvi ljudi postoje i u pravom životu i žive svaki dan s tom dozom inteligencije. Tužno.
  • Majki2111
    2.8k
    Ja se nisam nigdje javio, al mi nije jasna objava Zone. Kaj fali kupit neku majicu s dobrim dizajnom ako nije od kluba ili Ilice? Ilica većinom ima jednobojnu majicu i jedanq riječ ili slično.

    Neko neovisan može se desit da napravi zanimljiviju majicu. Mislim o dizajnu jel. Slika.

    O kvaliteti majice ne pričam jer se majica na tekmi nosi radi poruke. A kvaliteta materijala baš i oku nije vidljiva. Možda više na opip.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.