• Paggini
    11.1k


    Boto mi miriši da bi mogao, kad se sve zavrsi, u osječkom dubokom loreu ostati upamćen s jednakom ljubavlju kao i Nenči
  • The Undertaker
    4.6k
    Pa oni su i uzeli Bota da krenu od nule, bez "privatnih" i "rođačkih" obaveza. Ništa ljubav i stare zasluge, samo posao. Da li će se to isplatiti tek bumo vidili ali ostalo su već probali.
    Nas nakon finala kupa čeka ista dilema i odluka.
  • dumitrumitu
    966
    Vidjet ćemo što će Boto napraviti ali ne bih se iznenadio da nam Osijek bude glavni konkurent sljedeće sezone.
  • Zagi
    5.9k
    Rekao bih da će iduće sezone biti zanimljva borba za drugo mjesto,a da ćemo mi relativno brzo odmagliti "konkurenciji".
  • San Lorenzo
    12.8k
    Možda se Botu jednostavno nije sviđao nogomet kojeg je Osijek igrao, tek su kolo prije kraja osigurali Europu ispred Loksinog dječjeg vrtića i to zahvaljujući Rudešu, iz kupa su ispali prerano...tek su zadnjih par kola počeli prezentirati nešto gledljivo.
  • Slush
    191
    Dobro, s druge strane Mudražija slavi naslov prvaka s nama dok ga bacamo u zrak... Maloča je potovarica, neka ga slave ko ga jebePaggini

    Da se mene pita, dao bi Mudraziji medalju za prvaka HNL-a.

    Rastavio onaj karcinom s juga na proste faktore. Rastavio Rijeku. Oba kluba otisla u K nakon Mudrazijinog spektakla.

    Nepopularno misljenje: "Mudrazija je vise zasluzan za prvo mjesto nego Spikic" :razz:
  • The Undertaker
    4.6k
    Slažem se. Ako mu već ne mogu dati medalju, mjesto u loži ili autobusu mogu.
  • Krizy
    38.7k
    Uvjeren sam da Boto ni u 3 sezone neće srušiti Bjeličinih 77 bodova s Osijekom.
  • Krizy
    38.7k
    Uvjeren sam da Boto ni u 3 sezone neće srušiti Bjeličinih 77 bodova s Osijekom.
  • Zagi
    5.9k
    Opet, Bjeličinih 77 boodva nije baš puno donijelo Osijeku. Zabava za jednu sezonu.
  • Krizy
    38.7k
    Dugoročno ne, ali se gotovo do kraja borio za naslov i ostvario najveći ligaški uspjeh i bodovni skor u povijesti kluba.
    Vidjet ćemo hoće li Boto uspjeti stvoriti nešto više (glavni konkurenti za naslov, klub koji preprodaje za ozbiljan novac ili razvija mlade igrače).
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Boto je lose krenuo po meni. S Almasijem je promasio, u vezi sa Soldom smo mi bolje prosli s obzirom na solidne novce + buyback/postotak, a i otkaz Zekicu je upitna odluka.

    Sve mi se vise cini da Boto nije toliki mađioničar kakvim su ga predstavili mediji.
  • rioda
    3.6k
    Nepopularno mišljenje vezano uz Osijek, Boto novu godinu neće dočekati u Osijeku
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Kaže gol.hr da je navodno jedan od favorita za klupu Osijeka dugogodišnji Mourinhov pomoćnik Rui Faria.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.