• Petar86
    887
    E da je dati Misica u proslogodisnjoj formi, mada i ove godine kad je malo slabiji zvao bih ga prije nego Jakica, Mora, Badelja. Cudim se kako se malo na temi spominje Misic iako nam je zadnji vezni medu deficitarnijim pozicijama.
  • Ludovic IX
    7.3k
    danas će dalić pozvat minimalno 30 igrača.. rok za objavu 26 je 7.6. tako da nema smisla sad imat samo 26 na popisu..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nema smisla igrati Gvardiola na beku. Ok može uskočiti Erlić al bolje igrati s Gvardiolom i Šutalom. Sosa igra ne igra dovoljno je dobar da pokrije lijevo ili Perišić ako se tako Dalić odluči.
  • San Lorenzo
    15.9k
    . Cudim se kako se malo na temi spominje Misic iako nam je zadnji vezni medu deficitarnijim pozicijamaPetar86

    Nije ga zvao dok je bio u top formi i dominirao veznom linijom protiv Chelseaja, sigurno ga neće zvati ni sada kad su mu izvedbe na dosta nižem nivou.

    Perišić mi je ok ako ide kao 26. igrač zbog atmosfere, igrački su njega strpali u džep tipovi poput Vukčevića ili Valentina Majstorovića.
  • Ivdzo11
    4.2k
    OZLJEDA ERLIĆA NIJE OZBILJNA, DOLAZI NA PRIPREME
  • Droljo
    8.2k
    OZLJEDA ERLIĆA NIJE OZBILJNA, DOLAZI NA PRIPREMEIvdzo11

    Glasnije si to trebao!
  • Ivdzo11
    4.2k
    hhaahh ma samo kopirao
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pao je na trticu.
  • Marley
    1.7k
    Zbog "Dinamovo u Dubravi" propustih jucer i Erlicevu ozljedu i Sutalov gol. Prve tekme Sassuola i Ajaxa koje ne pogledam ove sezone, i odmah se svasta izdogadja haha...

    Salu na stranu, ne znamo jos detalje Erliceve ozljede, ali to mi se nimalo ne svidja. Prosle godine u ovo vrijeme, dala bih ruku u vatru za nasu obranu. Sad me, iskreno, vec mjesecima lagano frka. Danas jos i vise.

    Isto tako, Erlic ne briljira vec neko vrijeme. Ne mislim da je do njega, ali ipak.
    S druge strane, Pongracic je odlican i nadam se da je svakako na popisu. Za Vidu vec znamo da bude, to necu nista komentirat.

    Sutalo se hvala Bogu dosta sredio zadnje vrijeme, to ce biti sve ok mislim. A sad, Gvardiol... pa po meni je i dalje kriticniji taj lijevi bek i mislim da ce se stoperi vec nekako pokrpati i bez njega. Sosa nazalost uopce ne igra, ne razumijem zasto, jer zadnje sto je odigrao nije bio los.

    Uglavnom blaga panika me pocinje hvatat :sweat:
  • Orc123
    8.1k
    Ma obrana Stanisic, Sutalo, Erlic, Gvardiol su beton.....na klupi imamo jos Juranovica i Sosu ako ce nam trebati ofenzivniji bekovi i na stoperima Pongracica i sve boljeg Caletu Cara ...obrana i golman su nam najmanji problem. Sredina ce opet biti standardna iako mi je kriticna sirina na toj poziciji pogotovo na defenzivnom veznom. Po meni Miske kakav god ove sezone bi bio najsigurniji back up za nas pogotovo jer volimo posjed. Ako nam treba razbijac onda je tu Jakic broj 1....isto takopo meni najtanji smo na krilima iz razloga jer ce Perisic na racun starih zasluga biti ispred Ivanuseca koji poceo hvatat formu, a desno tu je realno samo Pasalic i moze to Majer. Opcenito krila nam nisu top razine. Veza nam je top razina ali nema sirinu. Napadacki smo isto jako dobro pokriveni. Opet jaka repka ali fali taj zadnji vezni jos jedan. Kazem, Misic bi bio najkvalitetnije back up rjesenje ali radi godina i ocito ga Dalic ne voli. Sucic jos nije ta razina, bas ko ni Sigur ali ne ni se zacudil da Sigura pozove radi mira u kuci kaj je zalosno. Pjaca mi je tek tolko za sirinu iako po meni i nije nesto odvec iskocio ali ok, tu je. Baturina i Sucic kao mladost u vezi, Pasalic dokazani rotacijski igrac....velim sve u svemu ok osim back up-a na zadnjem veznom.
  • don
    5.7k
    gdje ima live sa pressice?
  • Kruno
    330
    Dobro je nema Brekala
  • don
    5.7k
    Brekalo nije ni na predpozivu.

    A saad adiooo judo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.