• dzgkt
    182
    Vratari: Livaković, Ivušić, Labrović
    Obrana: Stanišić, Juranović, Vida, Erlić, Šutalo, Gvardiol, Sosa, Pongračić
    Vezni red: Brozović, Modrić, Kovačić, Pašalić, Ivanušec, Majer, Sučić, Baturina, Vlašić
    Napad: Kramarić, Budimir, Petković, Perišić, Pjaca, M. Pašalić

    Od naših koliko sam uhvatio pretpoziv je dobio Sučić.
  • Agramer86
    331
    Sučić dobio pretpoziv. Niko Sigur isto... neznam na temelju čega, igranja HNL utakmica protiv ekipa od kojih samo Dinamo igra europski nogomet? Alibi izbornik
  • striko
    1.5k
    Nadam se da je Brekalo imao sreće u ždrijebu za ulaznice!
  • Paggini
    21.3k
    Od naših koliko sam uhvatio pretpoziv je dobio Sučić.dzgkt

    Jel to naš Sučić ili auslenderski?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Vratari: Dominik Livaković (Fenerbahče), Ivica Ivušić (Pafos), Nediljko Labrović (Rijeka).

    Braniči: Domagoj Vida (AEK), Josip Juranović (Union Berlin), Joško Gvardiol (Manchester City), Borna Sosa (Ajax), Josip Stanišić (Bayer Leverkusen), Josip Šutalo (Ajax), Martin Erlić (Sassuolo), Marin Pongračić (Lecce).

    Vezni igrači: Luka Modrić (Real Madrid), Mateo Kovačić (Manchester City), Marcelo Brozović (Al-Nassr), Mario Pašalić (Atalanta), Nikola Vlašić (Torino), Lovro Majer (Wolfsburg), Luka Ivanušec (Feyenoord), Luka Sučić (RB Salzburg), Martin Baturina (Dinamo).

    Napadači: Ivan Perišić (Hajduk), Andrej Kramarić (Hoffenheim), Bruno Petković (Dinamo), Marko Pjaca (Rijeka), Ante Budimir (Osasuna), Marco Pašalić (Rijeka).

    Pretpozivi: Borna Barišić (Glasgow Rangers), Duje Ćaleta-Car (Lyon), Kristijan Jakić (Augsburg), Dominik Kotarski (PAOK), Toni Fruk (Rijeka), Marin Ljubičić (LASK), Igor Matanović (Karlsruhe), Niko Kristian Sigur (Hajduk), Petar Sučić (Dinamo).
  • dzgkt
    182
    Na Petra sam mislio za pretpoziv, Luka Sučić je na popisu.
  • Neki tip
    21.3k


    Luka je pozvan, Petar je na pretpozivu.

    Popis logičan do u zadnje ime na njemu.

    ("Bilo je dilema oko Vlašića, ali njegovo stanje je puno bolje. Dogovor je da se priključi 27. svibnja i ako 1. lipnja ne bude potpuno spreman, otići će kući i onda ćemo zvati nekog drugog.")
  • Agramer86
    331
    naš je dobio pretpoziv, "njihov" je dobio poziv
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ziheraški i predvidljivo. Vlašića bi valjda zvao i sa slomljenom nogom.
  • Droljo
    8.2k
    Vlašića bi valjda zvao i sa slomljenom nogom.Mr Anderson

    Kad on može špicom u rašlje
  • flexXy
    2.3k
    Ocekivan popis, rekao bih da smo dosta podcijenjeni od javnosti. Idemo uzet tu kantu
  • Petar86
    887
    Davno ako ikad uredniji popis i bez ikakvih repova.

    Cak je i tu na Zoni par forumasa prakticki u ime dalo ovaj popis tako da to je to.
  • Droljo
    8.2k
    Idemo uzet tu kantuflexXy

    Pozlatile ti se riječi. Samo, ja očekujem potpuni raspad sistema i jedan bod u grupi. Ne priželjkujem nego očekujem, da me se ne napadne odmah. Ali neka me iznenade kao i sto puta do sada...
  • rioda
    4.8k
    Žao mi je jedino Nevistića što nije barem na pretpozivu
  • emilperska
    5.7k
    Dosta očekivan popis.. Nema repova jer ih i ne može bit radi ozljeda Oršića, oproštaja Livaje, pada u formi Belje, Šimića, Muse, Brekalovog podaništva dugokosom voždu itd.
    Jedan bivši nogometni reprezentativac s kojim znam ići u gym mi je samo prokomentirao da je Kotarski avion za sve naše golmane (kao i Livija) i da je zvanje Labrovića prije njega čisti populizam. Ali realno, treći golman je tako nebitan. Da se nešto i desi Liviju, po hijerarhiji će uletit Ivušić, a ne Labrović ili Kotarski tako da je to to od popisa..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.