• Jaro
    6k
    Žao mi je jedino Nevistića što nije barem na pretpozivurioda

    ajmo malo realnosti, nije branio 2 godine, onda pola sezone malo nbrani, malo klupa i evo 3,4 mjeseca brani (fakat dobro, ali nikad nije bio u u krugu reprezentacije, nista - tanko mi je to za bilo sta u ovom trenutku...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Vlašić valjda ima Dalićeve gole fotke u gay klinču.

    Plus Labrović realno ne zaslužuje potpis. Kako uopće Ivušić brani u svom klubu?

    Osim toga očekivan potpis.

    Ne kužim ove koji vele ziheraški, kakav točno popis ne bi bio ziheraški?
  • cibona
    1.8k
    Popis je realan i ocekivan. Eventualno bi kotarskog stavio kao treceg golmana.

    Ono što me najvise veseli danas je to što Brekala nema ni na mapi. Sve se vraća, sve se plaća. Točno se sjećam trenutka kada je najavljen da će otići u hajduk, tog dana nisam oka sklopio. Sada mu se sve vratilo ko bumberang. Neka njega i dogodine u Hajduku.
  • Agramer86
    263
    Prisjela mu izdaja. Čekam dan utakmice sa Hajdukom na Maksimiru da ga Ristovski pošalje na traumatologiju. Tolko ga mrzim
  • Mali Zeus
    10.5k
    Prisjela mu izdaja. Čekam dan utakmice sa Hajdukom na Maksimiru da ga Ristovski pošalje na traumatologiju. Tolko ga mrzimAgramer86

    Neće on to ni dočekati. Brijem da će on dalje uskoro.
  • Paggini
    10.2k
    Jebote al mali Juda se sjebao epski, otišao kod tovarčina koji su bili prvi, bio je u prvom redu za ovo antologijsko topljenje i samouništenje, igrao je zakurac s poluinvalidima jer se drugima više nije dalo igrati, a klub koji je izdao i za koji je navijao je jebeni PRVAK. E moj judo, baš si sjebao sve što si mogao sjebati.
  • blue heart 72
    1.5k
    Kak mi je drago za DREKala, neopisivo
  • Mali Zeus
    10.5k
    U Dinamo.Mr Anderson

    Ma kakvi.
  • miro
    3.5k
    Meni je žao što Josip nije gledao malo širu sliku prije potpisivanja ugovora s Hajdukom. Mislim da i on sad kuži kolika mu je to bila greška.

    S druge strane, zbog Bare mi je izuzetno drago što je potpuno krivo savjetovao svog klijenta, da bi se "osvetio" Dinamu. Možda će se roditelji klinaca koje zastupa sjetit ovog poteza kad budu odlučivali o budućnosti svoje djece.
  • Neki tip
    19.6k
    Bitno da je Dalić unazad par tjedana ispopljuvan uzduž i poprijeko zbog poziva Brekalu koji se nije dogodio. :blush:
  • Paggini
    10.2k
    Dalić unazad par tjedana ispopljuvan uzduž i poprijeko zbog poziva BrekaluNeki tip

    Preventivno a priori pljuvanje, zlu ne trebalo!
  • xavier
    11.4k
    Bitno da je Dalić unazad par tjedana ispopljuvan uzduž i poprijeko zbog poziva Brekalu koji se nije dogodio. :blush:Neki tip

    Ma bit će već kriv za nešto drugo pa će biti opravdano :sweat:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pozvao Vlašića, eto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.