• Nino Bule
    11.9k
    Kaze silov s ofanzive i indexa da ce nikola kalinic sljedeci tjedan postat sportski direktor hajduka (ili clan uprave za sport), to bi nam lijep poguranac bio
  • Jurki
    9.4k
    mozemo se sprdati, ali Nikolicius je mr.dr.spec.mag . za ovu panjinu. Kolko smo imali prilike se uvjeriti.. taman bu preuzel sportski sektor kluba na svojoj intelektualnoj razini.
    Kruzni tok.. to be continued :clap:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    to bi nam lijep poguranac bioNino Bule

    Veći poguranac bi bio produženje ugovora.
  • Paggini
    9.6k
    Svaka čast tovarima, potpisat će SD-a na jedan euro, pa nek mi netko kaže da se to ne može!!!
  • DiddyGuela
    1.2k


    Tvrde neki da se to ne moze ja vam tvrdim da se to moze!!
  • NORTE
    9.7k
    Tvrde neki da se to ne moze ja vam tvrdim da se to moze!!DiddyGuela
    A mogao je u neki maccabi ili hapoel za 8.000 eura mjesečno!
  • Jurki
    9.4k
    Veći poguranac bi bio produženje ugovora.
    3m
    Nema zaleđa Mikića

    Sigurno ih je pocecal do zadnjeg centa. Dal bi se okladiti da nemaju ni prasine v kasi..al dobro da ne ispalo da im prognoziram raspad.. prijelazni rok je iza coska.. pa se bumo svi uvjerili da im je ovogodisnja momcad top topova kaj su imali zadnjih 20 godina.. i kaj budu imali sljedecih 20 godina.
    Steta kaj muljaju s pozajmicama za koje se ni ne zna.. a mora ih biti jer iz 10 necega nemres napraviti 30 kaj im treba.
    Pa da se tocno vidi kolki su financijski efekti ovogodisnje sportske politike..
    Zgleda su nasli novog Pedra kojeg buju obesili u veljaci.. ako ne prije u rujnu. :clap:

    Edit: Kalinica malo i zalim (bez obzira kaj je tovarska panjina) jer nema pojma kakvog se sranja primil..jebali mu budu mater.. sto puta vise nego Mr. Footballu.
  • Olmic
    2.9k
    Neki lik pise na twitteru da ce ruuda vannisterloy postat novi trener Hajduka
  • NitkoBitan
    13.3k
    Sretno Loksi protiv Rudesa, momci su zasluzili to 4. mjesto.
  • rioda
    3.2k
    Rješava to Čop po kratkom postupku
  • DrawTube
    3.4k
    2:0 Marić! Čop gol i asistencija danas
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Odlične akcije kod oba gola, a mogao je pasti i još koji... Nadam se da ekipe poput ovakvog Rudeša nećemo više gledati u najvišem rangu...
  • Jaro
    5.9k
    a trenutno je vodeci u drgoj ligi klub za koji je Rudes institucija poput Bayerna
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Broj osvojenih bodova vodeće dvije ekipe 1.NL mi ulijeva neku nadu da nećemo gledati nešto slično ovome iduće sezone
  • deda
    29k
    To se možeš kladit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.