• NitkoBitan
    18k
    Tko je sad kriv za Pjacine probleme sa koljenom? Travnjak na Ruji ili? Ljudi moji mi ako ista damo za njega taj novac je bacen u vjetar, za slicne pare imamo Soticeka.

    Zamislite tempo od 2 utakmice tjedno...
  • Mr Anderson
    8.4k
    Sad bio isječak iz intervjua s Botom, cijeli će biti u dnevniku. Kaže kako je nudio 10 milja za Pjacu, ali se onda Juve umiješao.
    Još je spomenuo kako je pregovarao s Mamićem oko Šempera, More i Brekala. Kaže da ga je Mamić svaki put odjebao jer je uspio na neku foru dovesti Kalaicu bez odštete.
  • Blueshadow86
    1.8k
    Istra - Varaždin, 1:0. Tramezzani uveo Lisicu u 2. pol i ovaj nakon 1 minute dao gol.
  • DrawTube
    5k
    Tram odličan trener za donji dom HNL

    Da je od početka bio umjesto karoglana i catale borila bi se Istra i za europu
  • Facke
    3.7k


    Jake dober. Digel ih je same tak.
  • Krizy
    44.7k
    Istra je pod Tramezzanijem u odličnoj formi.
    Otkako je došao imaju učinak 6-5-3, po jedan poraz od prve tri momčadi na ljestvici.
    Ne računajući susrete protiv prva tri kluba HNL-a, pod Tramezzanijem imaju učinak 6-4-0, uz gol-razliku 16-6.

    Zadnje utakmice Istra se ustalila u formaciji 3-4-3, gdje prednju trojku čine tri mlada strana napadača.
    Prijašnjih sezona kroz Istru je prošlo jako puno stranaca loše kvalitete, ali izgleda da su i to promijenili.

    Sada dolaze isključivo mladi stranci, a oni koji se ne pokažu ubrzo bivaju otpisani kako ne bi drugim igračima uzimali minutažu.
    Pa su tako otpisani Amatkarijo, Björkander, Nebyla i Ramić.

    Od stranaca trenutno su u klubu Douglas, Koski
    Iovu, Petrusenko, Matheus, Lawal, Ekong i Filet.
    Petrusenko je jako važna karika u veznom redu, Kosku igra sve više, Douglas i Iovu solidna minutaža iako nisu standardni.

    Zanimljiv je učinak ofenzivnog dijela stranaca:

    Filet - 1317', 5 golova i 1 asistencija
    Ekong - 1175', 3 gola i 3 asistencije
    Lawal - 485', 3 gola
    Matheus - 580', 1 gol i 2 asistencije

    Skupa su odigrali 3557 minuta, upisali 12 golova i 6 asistencija. Za klub poput Istre jako dobar učinak.
  • DrawTube
    5k
    U bilo koje doba dana da me pitaju više bih volio da Istra izbori Europu nego Osijek ili čak Loksa.

    Ne volim što se uprava i Demoni znaju lizati s tovarima ali oni su gotovo uvijek bili korektni prema nama, još su nam i čestitali na tituli .Također ne vidim kod njih ni 20% zavisti i mržnje koje vidim kod ostala 3 kluba velike četvorke. Čak i Varaždinci nešto seruckaju u zadnje vrijeme. Čini mi se da Istra naprosto ima drukčiji mentalitet kao regija, manje kmeče u prosjeku - a prošle sezone su imali za kmečati nakon što su pokradeni na Rujevici par kola prije kraja

    Mislim da bi bila velika stvar za njih da izbore Europu, klub bi dosta narastao, uz dobar stadion imali bi i više publike, derbi della Učka bi dodatno dobio na značaju .u svakom slučaju više želim 3000 regularaca na Drosini koji navijaju za Istru nego 6000 na Opusu od kojih su 5000 kompleksaši koji 90 minuta navijaju protiv HNS
  • NORTE
    11.8k
    Duple: 'Dolazi trener stranac, a Nikoličius odlazi'

    Razgovaraju i o mogućem ostanku Jude drekala.
  • Kruno
    361
    Samo se nadam da juda nece na euro
  • Ivdzo11
    4.3k
    Luka Hodak (17), Hajdukov junior i hrvatski U19 reprezentativac, mogao bi uskoro napustiti Poljud.

    Neslužbeno doznajemo da ima zainteresiranih, prije svega je to Lokomotiva koja bi ga rado dovela i nudi mu skoro igranje u prvoj momčadi jer inače forsira mlade te je spremna platiti koliko treba, a također neslužbeno se saznaje da se radi o cifri od 300 tisuća eura.
  • Nino Bule
    13.9k
    Kaze silov s ofanzive i indexa da ce nikola kalinic sljedeci tjedan postat sportski direktor hajduka (ili clan uprave za sport), to bi nam lijep poguranac bio
  • Jurki
    12k
    mozemo se sprdati, ali Nikolicius je mr.dr.spec.mag . za ovu panjinu. Kolko smo imali prilike se uvjeriti.. taman bu preuzel sportski sektor kluba na svojoj intelektualnoj razini.
    Kruzni tok.. to be continued :clap:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    to bi nam lijep poguranac bioNino Bule

    Veći poguranac bi bio produženje ugovora.
  • Paggini
    22.3k
    Svaka čast tovarima, potpisat će SD-a na jedan euro, pa nek mi netko kaže da se to ne može!!!
  • DiddyGuela
    2k


    Tvrde neki da se to ne moze ja vam tvrdim da se to moze!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.