• Eduardo
    18.1k
    Jel ima ove sezone gori europski prvoligaš od Rudeša?
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Gudja United s Malte - osvojenih 6 bodova
  • DrawTube
    3.5k
    E moji Lokosi
  • Eduardo
    18.1k
    Gudja United :sweat: Jedina pozitivna stvar kod Rudeša ove sezone je Marković koji se isprofilirao kao jedan jako dobar HNL vratar. I danas je skinuo penal i ostavio ih na životu u tekmi koju su trebali izgubiti.
  • deda
    29.2k
    Sad vi meni recite nakon ovakve tekme Lokosa koga bi mi to trebali uzeti i za koje pare?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Prvo Čabraju. Ima 12 pobjeda u 35 utakmica i hrpu ozljeda.
  • Zagi
    5.8k
    Vodili su 0:3 , kaj se tu desilo?!
  • rioda
    3.3k
    Bojim se da su skauti europskih klubova ovako komentirali i za Dinamo 90 posto sezone :lol:
  • Banana 2
    472
    Jel zabio Šotiček? Čujem da ima već 9 golova.
  • Krizy
    38.4k

    Javlja se čovjek koji zaziva Ivanovića.
    Kako te nije sram čovječe???

    Dok je Šotiček bio u igri vodili su 3:1.

    Najviše golova prije dvadesete godine po sezonama otkako se igra Liga 10:

    11 - Mario Pašalić (2013./14.)
    10 - Dion Drena Beljo (2021./22.)
    9 - Marko Pjaca (2014./15.)
    9 - Marin Šotiček (2023./24.)

    Ove sezone je jedini U-19 igrač među 10 najboljih strijelaca lige.

    Gdje je tvoj Franjo Ivanović?
  • Miro Vugrinec
    2k
    Super za hrvatski nogomet da Lokomotiva nije dobila. Osijek na Pampasu je ozbiljna ekipa i može svakog pobjediti, ni Hajduk ni mi, ni Rijeka tamo nismo bili nešto bolji od njih. Kad napune stadion u stanju su vjerujem dobiti i respektabilne europske momčadi. A loksa da je četvrta i uđe u Europu došlo bi joj 150 ljudi na europsku tekmu i doživjeli bi debakl jer će im opet vjerojatno 2-3 najbolja igrača otići. Tako da super
  • Eduardo
    18.1k
    B2 iz nekog njemu znanog razloga traži nepotrebne konflikte po forumu, a vi se naivno pecate.
  • DrawTube
    3.5k
    Iako ne volim Šarane mogu se složiti. Jbg ipak he to klub s navijačima i infrom, također neće odmah raspeodati cijeli raster pa postoji bar mala mogućnost da izbore grupe conf lige.

    Meni paše jaki Nkos, nek se i oni fajtaju za titulu kaj se mene tiče. Svi su dobrodošli u fajtu osim x kluba.
  • Krizy
    38.4k
    Svjestan sam, isprva sam ignorirao, sada čekam da opet zatraži brisanje komentara i gašenje profila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.