• Krizy
    38.4k

    Olma stavio na ofenzivnog veznog nakon prijašnjeg "šaltanja" na tri pozicije.
    Šunjić, Gojak, Majer, Ivanušec, Franjić.

    Možda je trebao igrati s 15 igrača do 20 godina, pa ne bi ni dalje imali europsko proljeće.

    Cijena Dinama je skočila s 65 na 150 milijuna pa ti vidi.
    Jakirovića je dočekala skuplja momčad nego Bjelicu, a ne 50 milijuna jeftinija, kako si ranije napisao.
  • Mihaljević
    8.6k
    Jakirovića je dočekala najlošija ekipa Dinama u posljednjih 5-6 godina, a sad ako se nećeš složit sa time, lažeš samog sebe.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Jakirovićeva najveća prednost je identična kao i Bjelicina, što je krenuo iz ničega. Dugo Selo, Sesvete, kasnije Gorica... Nije mogao nikakav angažman dobiti na temelju igračke karijere jer je ona bila samo solidna, pa je zasukao rukave i rovario. Kako je rekao jedan kolega, imaš Seedorfa koji se uči na Milanu, netko mora na Rudešu ili Dugom Selu. Tvoje je da se izboriš. Nije slučajno, što god tko mislio, od 2018. do 2023. dosegnuo od jednog debitanta Gorice do Dinama. Pri tome je osvojio i dvije titule državnog prvaka. Jebi ga, nije trener zadnjih 30 godina pa da su dvije titule pale "tek tako".

    Dakle, na što ciljam. Iskusio je,kao igrač, prvoligaški nogomet, niželigaški (ne)nogomet, reprezentativni jako dobar nivo, a kasnije kao trener išao stepenicu po stepenicu. Druga je stvar što ću ja tu sada ispasti klaun i što se to ovdje opasno ismijava. Nekada je bolji ovakav put, nego li biti pomoćnik u top klubovima, pa se prosuti kao samostalan šef stručnog stožera (najbolji primjer Jurčević).
  • Krizy
    38.4k

    Maloprije si napisao da je Jakirovića dočekala momčad vrijedna 50 milijuna, a Bjelicu 150 milijuna eura.

    Na tome si temeljio to da je Bjelica imao lagan posao, a zapravo je Bjelicu dočekala momčad vrijedna 65 milijuna, Jakirovića momčad vrijedna 70 milijuna.

    Sam sebe "pobijaš".


    Momčad koja je dočekala Bjelicu:

    Livaković, Zagorac
    Stojanović, Matel
    Benković, Sigali, Rrahmani, Lešković, Perić
    Pivarić, Sosa, Lecjaks
    Ademi, Moro, Doumbia, Knežević
    Antolić, Pavičić, Gojak
    Soudani, Hajrović
    Ćorić, Fiolić
    Fernandes, Olmo
    Gavranović, Hodžić, Henriquez, Budimir

    Momčad koja je jedva izbacila Odd pa ispala od Skenderbeua.
    Momčad koja je jedva osvojila naslov.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    vidim i ja sam tu, do Ademija i More.

    Mislim da tu Fernandes ne pripada, ako se ne varam on je od nas otišao 2017, nekad krajem prijelaznog roka. Nakon što se vratio s posudbe u brutalnom stanju, pa smo dobili s njim Tovare 3-1, izbacili Odd, ispali od Skenderbega, pa je nekad poslije otišao.
  • don
    2.4k
    sad znam zašto si na protivničkoj strani - nisi puno igrao kod Bjelice
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    hahahahahhahaa, ma nisam protiv Bjelke, dapače.

    Ali jebi ga, on je s ovom navedenom ekipom odradio jedva i par HNL utakmica, finale Kupa, pa potom išao u remont.
  • Krizy
    38.4k
    To je momčad koja ga je dočekala.
    U par mjeseci je od toga došao do momčadi vrijedne 150 M.
  • Mihaljević
    8.6k
    Momčad koja je dočekala Bjelicu:

    Livaković, Zagorac
    Stojanović, Matel
    Benković, Sigali, Rrahmani, Lešković, Perić
    Pivarić, Sosa, Lecjaks
    Ademi, Moro, Doumbia, Knežević
    Antolić, Pavičić, Gojak
    Soudani, Hajrović
    Ćorić, Fiolić
    Fernandes, Olmo
    Gavranović, Hodžić, Henriquez, Budimir
    Krizy

    I nakon toga na ljeto dobio je Oršu , Petka, Šunjića, Dilavera, KTCa, Ivanušeca... Dobio je novu okosnicu ekipe... Jakirović tek na ljeto treba dobiti par ozbiljnijih igrača poput Miereza, Šotičeka, par francuskih kapitalaca da može biti kompetitivan u Europi, do tad su sramoćenja po Europi Dinamova realnost.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Preslo se u off-topic, ovo je vise za temu "bivsi igraci i treneri".

    Bjelica i ako dode u Hajduk nece imat kog dovest jer oni dolje nemaju prebijene pare, a i ovo malo kaj imaju bi potrosili na njega. Bit ce noga u guzicu do Bozica kao sto je bilo u Trabzonu i Unionu, a onda spaljena zemlja i svada oko otpremnine.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Postoji velika mogucnost da ce Xabi Alonso sa jebenim Leverkusenom uzeti tripletu u jednoj sezoni, eto jednog dana ce ljudi pisati lako je njemu kad je imao ekipu od 600m€

    Cega se sve necu nagledati
  • Ludovic IX
    6k
    u zadnje 4 sezone imaju 20+ milijuna minusa..jel su oni zatvorili one dvije sezone kad su bili u minusu po 5-6 miliona eura.

    Dinamo u prosjeku od Europe uprihodi 15-20 miliona + 20 milja od transfera. I ima budžet od 60 milja. Oni imaju 30 miliona manje prihoda od nas u tim stavka ma a 25 miliona manji budžet.

    Da bi imalo bili konkurentni nama, trebaju potrošiti na trenera i igrače barem 5 miliona više neg ove god8ne di nisu nikoga kupili već dovoditi bespaltni i na posudbe..

    Ove sezone su krenuli nikad nabrijaniji i završili 20 bodova ispod nas. Za pusktasa se priča o cifri do 7 milja a sigur još i manje. S njima bi pokrili samo ono što i sad troše bez ikakvih ulaganja većih.

    Oni su bili blizu nas zadnjih par sezona zato jer smo mi lošiji bili a ne da su ono nešto bolji a troše 10-15 miliona više.

    Mi imamo potencijal veći od njih duplo tj ja neznam jel mogu imat više članova, pretplatnika i prodaje jogurta i opet su ispod nas. Mi možemo gore u svim pogledima pogotovo kad imamo upravu koju zanima nogomet a ne import-export
  • Krizy
    38.4k
    do tad su sramoćenja po Europi Dinamova realnostMihaljević

    Najoriginalniji način za objasniti Jakirovićeve povijesne neuspjehe. Dobije prve utakmice, raspadne se u uzvratima, ali je realnost sramoćenje.
    Mislim da si pobijedio, predajem se.
  • Plavi-9
    464
    isto tako čovjek kaže da je Bjeličin povijesni uspjeh realnost jer eto zatekao se u pravo vrijeme na pravom mjestu :lol:
  • IceMan
    1.6k
    Ja mislim da nema šanse da on ode u Hajduk. Ne zbog toga jer je on Dinamovac ili jer ne voli Hajduk, nego zato jer ne želi u klub koji nema financijskih mogućnosti za uložiti u momčad.
    Pogotovo ne ovaj Hajduk nakon Jakobušića. Još lani možda.

    Bjelko je dobar trener al znamo da kad bi Bjelko odlazio u Hajduk on bi trebao velike garancije da će oni uložiti i dovest mu još 3-4 kapitalaca uz ostanak predstojećeg kadra što svi znaju da je nemoguće.

    Nešto slično kao i Pep Guardiola na višoj razini. Odličan trener, al znaš da s njime kreću i puno veća ulaganja u momčad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.