• nemapredaje
    2k
    pederska mainstream liga šampiona



    Možda najbolje da osnujemo s Egipćanima, Indijcima, Južnoafrikancima i drugima "ligu nesvrstanih"
  • NitkoBitan
    13k
    Protiv Rudesa na Maksimiru prva postava. Jos najbolje da kiksamo sa juniorima na proslavi naslova prvaka :sweat:

    Lako se kasnije ubaci 5 klinaca poslije 2-3 komada u mrezi Rudesa. Imat ce prilike dokazivat se na pripremama i prijateljskim utakmicama.
  • SjevernaStrana
    1k
    Izuzev Maura Perkovića i Marka Roga ovi igrači nemaju što tražiti u Dinamu (značenje Dinamo - dominacija u domaćem prvenstvu, konkurentnost u LP/EL itd)
  • Ludovic IX
    5.8k
    ako gledaš ovu tekmu, sutalo je danas jedini u obrani koji newt i obranio. Perkovic je katastrofa danas
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Evo da napišem i ja nešto u nepopularna mišljenja. Svi na našoj zoni i po ostalim portalima dižu Pjacu u zvijezde, kao najbolji igrač hnl, čudo bi došao Dinamu bla bla. Za mene je Marko ekstra momak, cijenim ga i zao mi je ozljeda koje je prošao i svih pehova i želim mu svu srecu. Ali od igrača koji je dao 6 golova i 5 asista kao krilo "najbolje momčadi prvenstva", od čega 2 gola iz penala i 1 promašen penal, nije uopće neka čudo statistika. Nisam neko ko je pobornik statistike, aki za naj igrača jako je bitna i statistika. Osim statistike, bilo je perioda, nakon utakmice protiv lokomotive gdje on 7-8 utakmica nije niti driblao niti razliku radio. Protiv Dinama i Hajduka zadnje 2 utakmice nije nikoga prošao, i moufi i ristovski koji su jedini uz rpg ozbiljniji igrači na desnom beku u ligi su ga pojeli obje utakmice i sakrili. Ima nogometnu kvalitetu, ali jako je usporio nakon ozljeda i zato u 8 godina vani nigdje nije igrao niti radio razliku, od anderlechta, schalkea, fiorentine, genoe, Torina, empolija. Ne bih ga uopće dovodio kao nekog nezamjenjivog i igrača koji dolazi uz epitet najboljeg igrača lige. Nadam se da krivo vidim, ali mislim da sam skroz objektivan i da je prevelik hype oko njega i to je i kolega banana2 uvidio kojeg cijenim jer uvijek piše konstruktivno.
    26d
    Miro Vugrinec

    Samo da potvrdim napisan post od prije 26 dana!
  • Captain America
    14.6k
    Po uzoru na Bjelicu koji je odradio senzacionalnu prvu godinu i imao još godinu dana ugovora, treneru Jakiroviću treba pojačati ugovor i vezati ga dodatnu godinu uz Dinamo.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Po uzoru na Bjelicu koji je odradio senzacionalnu prvu godinu i imao još godinu dana ugovora, treneru Jakiroviću treba pojačati ugovor i vezati ga dodatnu godinu uz Dinamo.Captain America

    Ako dosad nisam bio 100 posto siguran da ti je Jakir familija, sada sigurno jesam hahah
  • Captain America
    14.6k
    Ako dosad nisam bio 100 posto siguran da ti je Jakir familija, sada sigurno jesam hahahMiro Vugrinec

    Moram malo zamutiti vodu :wink: Ima ovdje ljudi koji me znaju, nije mi Jakir obitelj.
  • Hnlovac
    310
    Znam da bu nepopularno mišljenje jer se nema kaj govorit kaj da se pjeva na tekmi ali bi mi bilo gro zanimljivo da 2 tribine nabace navijanje na refren đerke

    Ono tipa

    Sj - To ti tak ide
    Zap - I to ti je tak
    Sj - Bum Klik Klak
    Zap - DINAMO PRVAK
  • jedan u nizu
    6.5k


    ma kako da ne.
    Jos bolje:
    S: to Z: ti S: tak Z: ide S: i Z: to S: ti Z: je S: tak Z: bum S: klik Z: klak S: dinamo Z: prvak
  • Paggini
    8.6k
    Nepopularno jako: volio bih Selahija u Dinamu, volim takve pitbullove koji laju i ostavljaju sve na terenu.

    Nemojmo zaboraviti i Ristovskog u Rijeci, nije ni on bio pun gospodstine prema nama.
  • Zagi
    5.6k
    Voli i ja pitbullove ali ovaj je previše....
  • San Lorenzo
    12.1k
    Voli i ja pitbullove ali ovaj je previše....Zagi

    Ja sam više tip za ovčare...
  • M94
    578
    Pustio bi Jakiru cijele pripreme nek radi, da vidimo od čega je i kako će to izgledati. Ne bi ga tjerao.
  • Brusa
    858
    Ova pjesma To ti je tak, osim refrena koji je vrhunski, genijalan stvarno, ostatak pjesme je očaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.