• Paggini
    10.2k
    Huh vidi se tko fura Suzuki...
  • Noel
    4.3k
    I ko zdela juhu a ne pojede sve noklice..
  • IceMan
    1.6k


    Zapravo pjesma uopće nema nikakve veze s Dinamom… al je fora :joke:
  • Brusa
    973
    što je najbolje da! :lol:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Po uzoru na Bjelicu koji je odradio senzacionalnu prvu godinu i imao još godinu dana ugovora, treneru Jakiroviću treba pojačati ugovor i vezati ga dodatnu godinu uz Dinamo.Captain America

    Zašto?

    Postoji bojazan da ga neki europski velikan uzme?
  • Captain America
    15.1k
    Zašto?Mali dioničar

    Pošalješ poruku njemu, igračima, konkurenciji, novinarima i javnosti da stojiš uz trenera koji je u turbulentnoj sezoni ostvario sve što mu je uprava zacrtala prilikom dovođenja.

    Postoji bojazan da ga neki europski velikan uzme?Mali dioničar

    Ne mora biti velikan, ali ne treba čuditi da su ga pratili bogatiji klubovi od Dinama. Bjelicu su pokupili Union i Trabzon na račun mandata u Dinamu, a pričalo se da je i Čačić imao jaku ponudu pretprošlu zimu.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pošalješ poruku njemu, igračima, konkurenciji, novinarima i javnosti da stojiš uz trenera koji je u turbulentnoj sezoni ostvario sve što mu je uprava zacrtala prilikom dovođenja.Captain America

    Pošalješ poruku njemu da je zaštićen ko lički medvjed i da ima pravo na otpremninu.

    Postoji bojazan da ga neki europski velikan uzme?
    — Mali dioničar

    Ne mora biti velikan, ali ne treba čuditi da su ga pratili bogatiji klubovi od Dinama. Bjelicu su pokupili Union i Trabzon zbog mandata u Dinamu, a pričalo se da je i Čačić imao jaku ponudu pretprošlu zimu.
    Captain America

    Ne sjećam se trenera Dinama iz ere HNL-a koji je nakon Dinama vodio veći klub od Dinama. Bjelica nakon Dinama Ligu prvaka gleda na televiziji.

    Jakir vjerojatno barata stranim jezicima dovoljno dobro da može raditi u Bosni i Sloveniji. Ali samo zato jer su Slovenci dovoljno pristojni da se smije komunicirati na hrvatskom, ali mu ipak daju otkaz vrlo brzo.

    Tvoje je lobiranje teška malicioznost ili teško sprdanje. U situaciji kad Dinamo ima 2 trenera na otpremnini i kad članovi Uprave imaju idiotske ugovore ti predlažeš još jedan idiotski ugovor.

    Za trenera koji je ove godine napravio izvrstan rezultat, ali sa dozom sreće koja će kad tad ishlapiti.

    I koji nije omogućio situaciju za afirmaciju mladih Dinamovih igrača. A o mladim Dinamovim igračima ovisi egzistiranje Dinama na trenutnom nivou.
  • Brusa
    973
    Bjelica nakon Dinama Ligu prvaka gleda na televiziji.Mali dioničar

    Pa jesam ja lud il je igrao ligu prvaka ove godine sa unionom?? :sweat:
  • BW1986
    102
    dok je on došao ispali su.
  • Brusa
    973
    već? Znači fakat sam zabrijao zavrije... Hvala
  • Dzoni
    245

    Iskreno mislim da bi Jakir mogao biti trazen od strane jacih europskih klubova pod uvjetom da se dokaze u ligi prvaka iduce sezone.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Neka Jakir ode sada kada je na vrhuncu :grimace:
  • Captain America
    15.1k
    Ne sjećam se trenera Dinama iz ere HNL-a koji je nakon Dinama vodio veći klub od Dinama.Mali dioničar

    Jer nas je zadnjih 20 godina vodila petorica ozbiljnih trenera. Kuže je bio u Dinamu u neko drugo vrijeme. Vaha i Čačić su već bili u nekim godinama. Mamić vodi Dinamo na FMu. Bjelica je ostavio svoj klub u Bundesligi nakon groznog početka sezone.

    Bjelica nakon Dinama Ligu prvaka gleda na televiziji.Mali dioničar

    Bjelica je vodio Union u LP.

    Jakir vjerojatno barata stranim jezicima dovoljno dobro da može raditi u Bosni i Sloveniji.Mali dioničar

    S Theom, Pierreom, Bernauerom i Hoxhom priča na hrvatskom? Dovoljno puta u prijenosu ga je kamera fokusirala dok je bio u razgovoru sa stranim igračima.

    U situaciji kad Dinamo ima 2 trenera na otpremnini i kad članovi Uprave imaju idiotske ugovore ti predlažeš još jedan idiotski ugovor.Mali dioničar

    Predlažem simboličnu povišicu i produženje ugovora za godinu dana, a i dalje mu ostaje 6 plaća kao otpremnina.

    I koji nije omogućio situaciju za afirmaciju mladih Dinamovih igrača.Mali dioničar

    Sučić i Perković igraju ping-pong uz konačnu afirmaciju Baturine i Nevistića iz potencijala u nositelje kvalitete. Još 2 najveća talenta se tek trebaju vratiti.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa jesam ja lud il je igrao ligu prvaka ove godine sa unionom?? :sweat:Brusa

    Je, vodio ih je u Ligi prvaka uz razliku da je Dinamo igrao u LP više puta nego Union Berlin i da se Bjelica u Ligu prvaka plasirao s Dinamom, a ne Unionom i da će teško ponovno doći u priliku voditi klub s kojim se može plasirati sam.

    Osim ako ga ne angažira Betis.

    Htjedoh reći da je svakom Dinamovim treneru nove ere vrhunac karijere Dinamo pa čekam da me neki demantira.

    Iskreno mislim da bi Jakir mogao biti trazen od strane jacih europskih klubova pod uvjetom da se dokaze u ligi prvaka iduce sezone.Dzoni

    To bi bilo izvrsno.

    I za Dinamo i za njega.

    Držim fige.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ma Jakir neće nigdje svojevoljno, to je 100% sigurno. Mali mu je na pragu prve, a i drugi sin je u dinamu, nije lud da ode negdje drugo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.