• dzis
    584
    Bjelica je preskup za njih. .ocekujem nepoznato strano ime
  • Keyser Soze
    8.3k
    A ništa, očekujemo da ga vrijeđaju i potjeraju, ipak je rezultat trend, a ideali vječni :rofl:

    Edit: Germanijak kaže da ga nitko nije kontaktirao.
  • Krizy
    38k
    Bjelica je preskup za njihdzis

    U 2023. Hajduk je potrošio oko 2 milijuna eura na trenere i stručne stožere.
  • Mihaljević
    8.4k
    Bjelica je precijenjen trener kojem je Mamić sastavio ekipu od A do Ž, to mu jedini uspjeh u karijeri što je napravio, dvolična osoba koja je potjerana iz svakog živog kluba u kojem je bio.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ne znam zašto bi im bio preskup Bjelica, proračun im je takav da to mogu pokrit, ali djeluje mi nerealno jer tandem Bjelica - Torcida mi je nespojiv.
  • Krizy
    38k
    Bjelica je precijenjen trener kojem je Mamić sastavio ekipu od A do Ž, to mu jedini uspjeh u karijeri što je napravio, dvolična osoba koja je potjerana iz svakog živog kluba u kojem je bio.Mihaljević

    Nemoj se sramotiti. Usporedi karijeru Bjelice s Jakirovićem, kojega toliko veličaš.
  • Debelko
    210
    Shit of the day
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Mene nit najmanje nebi čudilo da Bijelica dođe doli, nez zašto vam je toliko nerealno relacija Torcida-Bjelica! Naprotiv, tovari su vjerojatno najveći licemjeri u HNL-u, a Bijelica bi se super ukomponira među njih.
  • dzis
    584
    Ne mogu Bjelica i Jakir u istu recenicu.

    A sto se njega i tovara tice,ne vidim ga nikako tamo. Vise naginjem teoriji da neno ceka poziv dinama koji ce se tesko dogoditi nakon duple krune
  • Mlađi referent
    11.1k


    Bjelica je pokazao kakav je, ali prelazak preko “srbine, čakija ti ne gine” bi bila novo nisko čak i za njega
  • NitkoBitan
    13k
    Ne znam zašto bi im bio preskup Bjelica, proračun im je takav da to mogu pokritMlađi referent

    Oni su ove sezone napumpali prihode na max prodajom Vuskovica i euforijom, odnosno ogromnim prihodom od marketinga. Sta ce ove sezone? Nit euforije nit kapitalaca u momcadi. Eventualno prodaja Sigura i Pukstasa, medutim onda im slijedi igracki i sportski raspad.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Bjelica sa 1/8 finala EL gdje je došao nakon 14/18 u grupi, te 5 bodova u LP naredne sezone precjenjen, ali je zato Jakir neshvaćeni genijalac. :lol:
    Brojim još tri utakmice, a onda se nadam razlazu.
  • don
    2.3k
    Oni su ove sezone napumpali prihode na max prodajom VuskovicaNitkoBitan

    oni su do sad prodajom Vuškovića dobili isto koliko i ja.
  • DiddyGuela
    1.1k


    Ja bi prije rekao da Bjelica ceka zavrsetak Eura i eventualni odlazak Dalica pa da on onda preuzme klupu.
  • Mlađi referent
    11.1k


    Uopće ne mislim da je tako katastrofično kod njih. Ako se ne varam novci od malog nisu još ni sjeli, a Pukštas i Sigur precijenjeni klinci koje možeš utopit za dobre novce, a da momčad ne pati puno.

    Za mene je ključ dole smirit strasti (najteži dio), ostavit Uremovića - Šarliju - Livaju - Perišića i dovest jednog dobrog trenera. Oko toga se može izgradit neka momčad koja na jednom frontu možda može zapapriti prvenstvo.

    Ako prihvate da im je to realnost, mogli bi furat neku zdravu priču. U priče da lažiraju izvještaje ne vjerujem, iz čistog razloga jer mi se ne da vjerovati u to. Takve konstrukcije mogu ići u beskonačnost i s njima nije moguće imat nikakvu sliku u glavi, čak ni okvirnu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.