• NORTE
    11.5k
    Zamislite ludosti, njihova nutricionistica rukama u prsa odguruje glavnog suca utakmice.

    Pa to je moguće samo u iskompleksiranoj Africi sa strujom.
  • SAS1987
    14.7k
    Zamislite ludosti, njihova nutricionistica rukama u prsa odguruje glavnog suca utakmice.NORTE

    Trebao je sudac smiriti situaciju ličkim rukovanjem :lol:
  • NKDZ86
    1.6k
    Mislim da nije znao jel muško il žensko pa nije. A i pajač mi izgleda ko sramežljiv lik pa se samo pokupio. Nije ni žuti dao.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Eno, pišu 24 sata da je Bjelica blizu preuzimanja hajduka.
  • Olmic
    3.7k
    da bar. Precijenjen
  • Paggini
    21.3k
    Sta ce NH sekta i bolesnici iz Torcide to dopustiti?

    Volio bih da ode, kaos koji ce nakon svog odlaska ostaviti ce biti nemjerljiv ičemu.
  • don
    5.7k
    "Neno ljubavi treba li ti što?"

    Licemjeri 1950.
  • Paggini
    21.3k
    Licemjeri 1950.don

    Kad smo kod licemjerstva, puna usta obrane i ljubavi za malog Vuskovica, ali za Ademija zadnjih 10 godina.... :yum:
  • DiddyGuela
    2k
    Tovari standardno sa okretanjem kape. Sutra da im dođu braca mamić oni bi ih slavili ko bogove.
  • Do kraja2023
    195
    Volio bih da Bjelica dodje u hajduk, tak ak jos uvijek ima nekih koji su slijepi da progledaju koji su ovi dole licemjeri i lazni moralisti.
  • dzis
    814
    Bjelica je preskup za njih. .ocekujem nepoznato strano ime
  • Keyser Soze
    10k
    A ništa, očekujemo da ga vrijeđaju i potjeraju, ipak je rezultat trend, a ideali vječni :rofl:

    Edit: Germanijak kaže da ga nitko nije kontaktirao.
  • Krizy
    43.5k
    Bjelica je preskup za njihdzis

    U 2023. Hajduk je potrošio oko 2 milijuna eura na trenere i stručne stožere.
  • Mihaljević
    9.9k
    Bjelica je precijenjen trener kojem je Mamić sastavio ekipu od A do Ž, to mu jedini uspjeh u karijeri što je napravio, dvolična osoba koja je potjerana iz svakog živog kluba u kojem je bio.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne znam zašto bi im bio preskup Bjelica, proračun im je takav da to mogu pokrit, ali djeluje mi nerealno jer tandem Bjelica - Torcida mi je nespojiv.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.