• Jaro
    5.9k
    3,5 milja eura za Cacica i Biscana - koji su bili treneri od sijecnja do kolovoza... Dakle matematikom dolazimo do zakljucka da si Dinamo bez jebemti moze priustiti "Kovača" za trenera što mnogi ovdje negiraju jer vele da su takvi preskupi. S tim da "Kovač" ne mora biti Kovač.
    Uglavnom - "prijelazna" vlada kluba na čelu s Mumijom, Drotom, Tajnicom i Amricom je napravila stete da glava boli...
  • SjevernaStrana
    996
    Drugarica Dragana Sekulić kažnjena s tri utakmice i 1000 eura zbog napada na suca Pajača
  • austrijanac
    2.7k
    Mene su pojedinci napali ljetos kad sam rekao da je Bjelko trebao biti zaposlen jer je Bišćan "navodno" bio puno povoljnija opcija. Ostavljam prostor da mu kasa radi cangr cangr zbog uspješnog poslovanja tattoo shopa i instrukcija iz engleskog.Captain America

    Nekad ne znam da li više mrziš Bišćana ili voliš Sergeja.

    Proći će još malo godinu dana, mogao bi ohladit od Igora malo.
  • SAS1987
    13.7k
    Moglo bi opet biti kmečanja od ovih dole.Nogo

    ...Prvi plan bio je da predsjednik iste bude Slovenac, no do tog dogovora nije došlo...

    Nitko se ne želi kupati u Balatonu :lol:
  • NORTE
    9.6k
    Zamislite ludosti, njihova nutricionistica rukama u prsa odguruje glavnog suca utakmice.

    Pa to je moguće samo u iskompleksiranoj Africi sa strujom.
  • SAS1987
    13.7k
    Zamislite ludosti, njihova nutricionistica rukama u prsa odguruje glavnog suca utakmice.NORTE

    Trebao je sudac smiriti situaciju ličkim rukovanjem :lol:
  • NKDZ86
    421
    Mislim da nije znao jel muško il žensko pa nije. A i pajač mi izgleda ko sramežljiv lik pa se samo pokupio. Nije ni žuti dao.
  • Blueshadow86
    1k
    Eno, pišu 24 sata da je Bjelica blizu preuzimanja hajduka.
  • Olmic
    2.8k
    da bar. Precijenjen
  • Paggini
    8.5k
    Sta ce NH sekta i bolesnici iz Torcide to dopustiti?

    Volio bih da ode, kaos koji ce nakon svog odlaska ostaviti ce biti nemjerljiv ičemu.
  • don
    2.3k
    "Neno ljubavi treba li ti što?"

    Licemjeri 1950.
  • Paggini
    8.5k
    Licemjeri 1950.don

    Kad smo kod licemjerstva, puna usta obrane i ljubavi za malog Vuskovica, ali za Ademija zadnjih 10 godina.... :yum:
  • DiddyGuela
    1.1k
    Tovari standardno sa okretanjem kape. Sutra da im dođu braca mamić oni bi ih slavili ko bogove.
  • Do kraja2023
    138
    Volio bih da Bjelica dodje u hajduk, tak ak jos uvijek ima nekih koji su slijepi da progledaju koji su ovi dole licemjeri i lazni moralisti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.