• vjerniero86
    82

    Mislim da je na HBO-u serija True Detective, dosta dobro je ocjenjena (prva sezona pogotovo), pa ako te mozda zanima preporucam. Ja sam samo tu prvu pogledao, ostale nazalost nisam stigao.
  • cron1ck
    1.6k

    Kao sto je rečeno prije True Detective prva sezona svakako pogledaj, ako vec nisi. Ima jos Fargo, i svakako talijanska serija Gomorra, moja najdraža serija ima na HBOGo.
  • smog
    236
    Svakako pogledati
    True detective - 1sezona odlična / 2 sezona malo manje, ali svejedno dobra / 3 sezonu imam ali nisam još pogledao
    Haniball - meni odlična https://www.imdb.com/title/tt2243973/
    The killing - https://www.imdb.com/title/tt1637727/?ref_=fn_al_tt_1 - sezona 1/2 jedan slučaj -
  • Crusades1986
    9.7k
    Vjerojatno sam jedan od jako rijetkih ako ne i jedini, ali meni je druga sezona True detectiva bolja od prve. Cisto moj ukus.
  • Cosey
    434
    I nakon drugog gledanja, prva sezona True Detective mi je nešto najbolje kaj sam od serija gledao.

    Budući da sam dosta serija pogledao par preporuka: The Wire, Engrenages, Deadwood, Breaking Bad, Better Call Saul, Justified, Boardwalk Empire, The Sopranos, The Shield, Homeland...
  • Crusades1986
    9.7k
    Boardwalk empire odlicna :up:
  • Eduardo
    17.5k
    True Detective sam krenuo gledati, ali sam ga stavio na čekanje.

    Posebno bih preporučio novu seriju, SEE (Odlična mi je. Izašla je tek prva sezona.) i Peaky Blinders. Takodjer; Kingdom (ako volite zombije), Carnival Row (u glavnoj ulozi je Orlando Bloom), El casa de papel, Better Call Saul, Ozark, Homeland (posebno prve dvije sezone)...

    Evo nekih mojih preporuka koje sam odgledao do kraja;
    - Pacific 1
    - Band of Brothers 1
    - Roots 1
    - Escape at Danemora 1
    - Chernobyl 1
    - Narcos 3
    - The Wire 5
    - Prison Break 5
    - Braking Bad 5
    - Boardwalk Empire 5
    - OZ 6
    - House of Cards 6
    - Sons of Anarchy 7
    - Californication 7
    - Orange is The New Black 7
    - Game of Thrones 8
  • Cosey
    434
    Jao, jao, zaboravih na ratne serije Band of Brothers, The Pacific i Generation Kill.
    Također, tko voli ratne filmove preporuka Das Boot (uncut) i Paths of Glory.
  • vincentvega
    44
    Snowfall na HBO brutala serija
  • Nino Bule
    11.4k
    Treca sezona true detectiva vrhunska, fargo također sto se hbo-vih serija tice
  • agramZ
    2.3k
    HBO je ona najvisa klasa sto se tice serija. Oz, Rome, Six Feet Under, The Leftovers, The Newsroom, The Wire, The Sopranos, True Detective, Deadwood, Boardwalk Empire, The Deuce, Treme, Band of Brothers, Chernobyl, Westworld, Big Little Lies, Succession itd.. nijedan drugi studio nema toliko kvalitetnih serija.
  • Kwedi
    3.8k
    Nabrojao si zadnjih dvadeset i pet godina serije.
    Svaki studio ima jaku garnituru serija, specifičnost HBOa je fokus na dramske serije, ali nije da ni drugi nemaju konja za trku.
    O ukusima se ne raspravlja, od gore nabrojanih Oz, Žica, Gejmotron, Sopranosi, prva sezona True detectiva su zaista vrh.

    Terme primjerice mi je skroz bezveze, al zbog Simona i Žice ima jaku ocjenu. Čak mi je Show me a hero ( ne znam jel HBO) puno kvalitetniji
  • Bosna86
    11.6k
    Pogledajte dokumentarnu seriju the vietnam war, apsolutno fantasticno
  • agramZ
    2.3k
    dobro nekada i jedan AMC ubode s Breaking Bad-om i Mad Men-om ali onda iz nekih meni nejasnih razloga opet siluju sa TWD-om i FTWD-om i ne staju. ako pogledas rejtinge vecinom ces u top 10 skoro uvijek pronaci the wire i the sopranos. stvar je u tome kako su vecina hbo serija pisani. ne sjecam se da mi je ikada bilo "neugodno", smijesno ili sam osjetio neki cringe dok sam gledao epizodu neke hbo serije dok npr. kod vikings-a, seriju koju inace obozavam je svaka epizoda cringe. vikings a i twd epizode su pisane tako "direktno" da pomislis da nas gledaoce smatraju teskim retardima.
  • Kwedi
    3.8k
    zadnjih desetak godina, uz GoT i Černobil definitivno najbolja serija meni osobno The Americans.

    Nevjerojatno podcijenjena, ide upravo na HRT-u, valjda jer ima "sporu" radnju,al priča/ideja/gluma su vrhunski i kraj serije jedan najupečatljivijih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.