• mali M
    3.3k
    Mislim smiješno mi je razgovarati na razini ja ne znam nikog pa vjerojatno to ne postoji.Mali Zeus

    Ti si stvarno... Znači lijepo sam rekao da ja ne poznajem i pitao da li vama taj argument drži vodu. I sad ti ukažem da je opet to netko blebnuo i ti ideš dalje mene sprdati. Tvoja razina komunikacije je smiješna i nisam nikad rekao da to ne postoji nego se ja sa tim ne susrećem u svojoj okolini.. samo ti dalje onda živi na omalovažavanju drugih jer se ne slažeš s njima pa ćeš se osjećati moćnije... Kakav klaun...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tvoja razina komunikacije je smiješnamali M

    Mogu se samo nasmijati kad netko poput tebe ovo napiše. Sad da mi se da bi ti našao di si napisao baš to - da to u praksi ne postoji. Jedino kaj ti sad mijenjaš svoje teze malo. I onda mi pričaš o klaunovima. A ničim izazvan si me tegao. Ja se uopće ne sprdam nego velim da ti komuniciraš na razini ja ne vidim nikoga takvoga pa to vjerojatno i ne postoji. Ostaj ti meni dobro.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nije ni cudo da je Plenki nervozan, a bit ce jos i nervozniji nakon snimaka koje su isplivale a na kojima vrijeda DP, Penavu i Most.NitkoBitan

    Pročitao izjave, niš specijalno novo, Plenković ih prezire i nije to nijednom skrivao. Sad za skupljanje većine nije dobro, ali ionako mislim da MOST ionak iovak ne bi nikad s HDZ-om, jedina opcija je da se neki iz DP-a priključe što me ne bi čudilo. S druge strane moguća je i frankenstein vlada DP, MOST, SDP iako to ne bi bilo dugog vijeka.
  • mali M
    3.3k
    Jedino kaj ti sad mijenjaš svoje teze maloMali Zeus

    Pa naravno, zato ovdje i razgovaramo. Čovjek koji nije sklon mjenjati svoje mišljenje ako dobiva dobre protuargumente je licemjer. Ja imam problem kad netko s visoka docira i izruguje nečiji argument (bez nekog protuargumenta) samo jer ima drukčije iskustvo od drugoga.
  • serbus
    3.5k
    Na kaj smo pali da je i Manoliću dosta..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pa naravno, zato ovdje i razgovaramo. Čovjek koji nije sklon mjenjati svoje mišljenje ako dobiva dobre protuargumente je licemjer. Ja imam problem kad netko s visoka docira i izruguje nečiji argument (bez nekog protuargumenta) samo jer ima drukčije iskustvo od drugoga.mali M

    Mislim da sam tebi ili nekom drugom pisao o tome da se ne radi o šljakerima u državnim firmama i državnoj upravi nego više o lokalnoj razini i područnoj razini, osobito u manjim mjestima, načelnici, pročelnici itd. koji gledaju samo svoj sitni ili ne tako sitni interes koji će naravno glasati za HDZ jer im je to u interesu, a onda i puno ljudi u okruženju. Ili će to biti netko tko nema neku poziciju al svejedno ima interes da HDZ bude na vlasti jer mu to treba za biznis. To je samo jedan dio glasačkog tijela HDZ-a, ali ne mali. Ti cijelo vrijeme inzistiraš na radničkoj klasi kojom si okružen i šljakerima u državnim firmama. Donekle te i razumijem, svi mi često tako rezoniramo, ako nije oko mene onda tog vjerojatno i nema, dok je stvarni život drugačiji.
    Eto ja recimo ne gledam one neke reality showove tipa tko to tamo pjeva, mijenjam ženu i večera za 5 na selu u gradu i nemrem vjerovati da bi to itko gledao, ali to zato što živim u takvom okruženju i družim se većinom s ljudima koji to ne gledaju. Van mog kruga jako, jako puno ljudi gleda ta sranja.

    Tvoj problem je što ti puno stvari shvaćaš kao dociranje i sprdanje koje to nije.
    Nadam se da si zadovoljan s protuargumentom.
  • Captain America
    13.3k
    Zanimljivo je vidjeti kako je u medijima gurnuto pod tepih ''outanje'' kandidata na izborima od strane neke homoudruge. To se danima se ne bi skidalo s naslovnica da iza takvog poteza stoji neko s desnog spektra. Ovako se dnovinarske štetočine ponašaju kao kad im je Bago skočio kroz prozor.
  • Noel
    4k

    LGTB ce se ko i tovari kad dođu do ruba između sebe počet jeb.. ubijat.
  • mali M
    3.3k
    jesam, sad si normalno odgovorio pa nemam problem jer nema "tvoja razina komunikacije je smješna". Složili smo se da je moje okruženje kakvo je, ali ja nisam rekao da nešto ne postoji po stoti put. Moje izvorno pitanje je bilo kakvo je vaše iskustvo. I okej mi je što si argumentirao. A ponovo sam te tagirao jer si me tada pitao "a tko tko govori", pa sam te samo tagirao kad je ponovo ovdje netko to iznio kao argument. Nemam ništa protiv tebe i argumentiranja s tobom, dotakli se teme i bok, jedino mi skoči tlak i inače u životu kad vidim podsmjehivanje, dociranje, i takve loše načine komunikacije jer se netko ne slaže s nekim. btw. nisam ni ja toga izuzet i padam i ja na tom području. I smatram da "Dinamovo" biračko tijelo može bit i ljevo i desno, mada mi ovo lijevo neće biti najjasnije zbog samih temelja Dinama/Građanskog, ali Bože moj, svatko ima pravo na svoj stav...
    btw.samo da pitam, ako se ne radi o šljakerima i toj razini, onda je argument da postoji 200.000 menagera u državnim firmama (netko je iznio takvu brojku uhljeba)?
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni se čini da previše komplicirate oko izbora. Ako ste zadovoljni dosadašnjom vlasti glasat će te za HDZ, ako niste onda za oporbu. Lijevi centar je SDP, još ljevije je Možemo, desni centar je Most a još desnije je DP. U sredini je Fokus i Vanđelić. Ostalo su marginalci osim IDSa u Istri. I tako je već nekoliko godina. Sve se zna o svima jer, osim Vanđelića, tu nema novih lica pa ne znam otkud velike dileme.
  • mali M
    3.3k
    Ma mi smo hrvati, mi kompliciramo i oko putra i pekmeza! Ostavi nas na miru da si kompliciramo živote! :lol: Šalu na stranu, pa ja znam već odavno za koga glasati, ali ima tu stvarno dobrih argumenata i stvari koje se mogu saznati. Odemo ponekad malo u dječije rasprave moj je tata jači od tvojeg, ali načelno se da ispratiti tema..
  • Mali Zeus
    9.3k
    btw.samo da pitam, ako se ne radi o šljakerima i toj razini, onda je argument da postoji 200.000 menagera u državnim firmama (netko je iznio takvu brojku uhljeba)?mali M

    Fali riječ ovdje?
    Onda je argument kao onda je argument ili argument je takav i takav?
    Te brojke su smiješne i provizorne, valjda je argument da tkogod radi u državnoj firmi ili upravi je uhljeb i automatski glasa za HDZ.
  • mali M
    3.3k
    Te brojke su smiješne i provizorne, valjda je argument da tkogod radi u državnoj firmi ili upravi je uhljeb i automatski glasa za HDZ.Mali Zeus

    ma na ovo sam se načelno ja i htio cijelo vrijeme osvrnuti, jer našao sam sad statistiku da je tu negdje brojka svih zaposlenih u državnim tijelima i javnoj upravi (200.000+). Jer poznajem ljude u državnim firmama koji su pošteni dobri ljudi.. Okej, zapravo bi se manje zapetljao sa tobom u raspravu da sam odma rekao da ne treba generalizirati i da određen postotak je uhljebnički, ali sigurno ne u tim brojkama/postocima. Trebao sam bolje birati riječi..
  • Mali Zeus
    9.3k
    ma na ovo sam se načelno ja i htio cijelo vrijeme osvrnuti, jer našao sam sad statistiku da je tu negdje brojka svih zaposlenih u državnim tijelima i javnoj upravi (200.000+). Jer poznajem ljude u državnim firmama koji su pošteni dobri ljudi.. Okej, zapravo bi se manje zapetljao sa tobom u raspravu da sam odma rekao da ne treba generalizirati i da određen postotak je uhljebnički, ali sigurno ne u tim brojkama/postocima. Trebao sam bolje birati riječi..mali M

    Onda smo se našli na istom tragu. :)
    To su ti one klasične fore, radnik u privatnoj firmi - good, radnik u državnoj upravi bad.
  • The Undertaker
    3.9k
    Prilično sam siguran da 90% ljudi ovdje već odavno zna za koga će glasati. Čak bih rekao da je veća dilema da li uopće izići na izbore nego za koga glasati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.