• NitkoBitan
    12.3k
    AP.

    "Zato mi moramo ostvariti rezultat koji će nam omogućiti formiranje parlamentarne većine bez nenormalnih ucjenjivača. To je naš cilj."
  • mali M
    3.5k
    svakoj normalnoj odrasloj osobi koja želi boljitak svojoj djeci ili budućim generacijama nikada nesmije biti opcija ne izaći na izbore. To nas je HDZ naviknuo jer im i to paše, kao tada i Mamić, jer prazan stadion (izbori) znači nema tko protiv tebe. A tvoj "aparat" će odraditi svoje. Ja se iskreno nadam da svatko sa ovog foruma ide na glasanje. Kako smo izborili pobjedu u Dinamovom proljeću, svi zajedno, sa povjesnim izborima, tako se trebamo boriti i u drugom aspektu za kvalitetu življenja...
  • The Undertaker
    4.1k
    vakoj normalnoj odrasloj osobi koja želi boljitak svojoj djeci ili budućim generacijama nikada nesmije biti opcija ne izaći na izboremali M

    Apsolutno. Izlazak na izbore je obaveza prema društvu i državi (i svima onima koji su državu stvarali).
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ok je da Hrvati iz BiH glasaju, ali samo nekad

  • mali M
    3.5k
    Ako Sejo tako glasa to mi je gejmčejnđer... Čim se stranke više pozivaju na celebretije, prava žena i abortuse, sami sebe degradiraju kao stranku. Planovi i programi su im nikakvi, skreću pozornost na prošlost ili ideologiju, ali neznaju niti predložiti kako vratiti mlade u RH, kako probuditi poljoprivredu, kako gospodarstvo, kako pružiti dostojanstveni život penzićima i priliku za izgraditi život mladim obiteljima... sve su nam stranke klaunovi..
  • Jaro
    5.6k
    "Srce, ruke i lopata" u 2024. - eh Katy, Katy...
  • NitkoBitan
    12.3k
    To su koalicijski partneri Mozema na proslim parlamentarnim izborima, kaj se cudite.

    Srce, ruke i kosilica.
  • Mlađi referent
    10.6k
    .. sve su nam stranke klaunovi..mali M

    Ja sam si prije mjesec dana dao zadatak (jer sam u neodlučnim), i stvarno ušao otvorena srca da ću si naći stranku kojoj ću dat svoj glas. Inače bi to bio Fokus, ali oni su se pokazali kao beskičmenjaci i tu sam završio s njima.

    Mjesec dana kasnije, kampanju svih njih bi ocijenio s čistom jedinicom, sad sam neodlučniji nego tad.
  • Noel
    4k

    Neću te navodit,desnog sam svjetonazora ,ali gledaj kod tih svih ljudi i desnih i lijevih djela a ne riječi. Svi imaju mane ali ja sam sistemom eliminacije došao do onih koji su najvjerodostojniji. Da sam ljevičar prije bi glasao za Katarinu Peović nego za Možemo ili SDP jer su to čisti apsolutni liberali a ne lijevičari. Primjer LGTB i komunizam nikad i nigdje nije moguće samo je to moguće kod "novokomponovanih" ljevičara. Isto tako ne može netko govorit da je desnih demokrščanskih svjetonazora a dizat ruke za rodne ideologije kao Penava. Za mene kao nekog ko gaji konzervativna desna uvjerenja Most je jedina opcija. Ovdje govorim o svjetonazoru. Kaj se tiče programa svih stranaka ić gledat otvorena srca kako kažeš ko je bolji je čista utopija jer nitko od njih ne nudi nikakva prava rješenja. Ja nisam čuo ni jednu konkretnu mjeru kako misle potaknut natalitet. Kako misle mlade Hrvate natjerat da imaju više djece. Kako misle omogućit istim tim mladima stambeno pitanje. Kako misle starijima osigurati dostojan život. Ma kakav život ljudi ne mogu umrijet nemaju novaca za umrijeti jer i to je postao luksuz u ovoj državi. Tako da gledat sve stranke i njihove programe je obična demagogija i niko nema konkretna rješenja. Nitko od njih. Osobno na izbore idem isključivo zbog svjetonazorskih pitanja jer ovo ostalo nema smisla.
  • serbus
    3.6k
    Najveći pobjednik iako još nema rezultata izbora je Pupi majstor dignuo lovu AP i otvorio desetak "kulturnih centara Srba" po HR a da to nitko ne spominje on je svoju podršku već naplatio.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    niti su Sarajeva i Tuzle Hrvati pravi Hrvati nit daj se Bože. Glavni primjer je ono tele ateističko i ideolog ABIH, smeće Komšić.

    A i napomenut ću što sam i napomenuo u početcima ove teme, Hrvati van Hrvatske(nebitno BiH ili zapadne zemlje) ne bi trebale imati pravo glasa vezano za politiku u HR. Što ću ja ili netko drugi,treći, peti, deseti ili ko ovi tulipani ko ovaj, birat vama stranke i vlast i odlučivat vam kako će te vi tu u HR živjet i kako će vam se politika sprovodit, zakone ili nešto.

    Da trebamo imat svoga nekog suradnika za Hrvate iz BiH koji je Hrvat iz RH, apsolutno, tipa ono što zovu i što je 11.izborna jedinica, ovo ostalo nikako.

    Isto mislim i za Srbe registrirane u HR a koji ne žive u HR, ista stvar. Imaju i više nego dosta i dovoljnih prava, ne oni nego svi manjinci.
  • Mlađi referent
    10.6k


    Spojit ću odgovore

    Za prvi komentar se suštinski slažem, ali sam se iskreno nadao (ali nada je kurva) da će se pojavit desnica koja će svoj program i retoriku malo proširit.
    Za mene su najvažnija pitanja

    1. Ekonomija, želim dobar život u Hrvatskoj. Ekonomski slobodna Hrvatska je najbolji način kako povući Hrvate ovdje
    2. Demografija, želim plan i program kako ćemo na natalitetu radit
    3. Hrvati u BiH, grubo im se krše prava, stavlja ih se u podređen položaj. Želim vladu koja će na sve načine pritiskat da se stvari poprave
    4. Suverenitet, nisam anti-europski nastrojen, dapače, ali pudlice ničije ne smijemo bit.
    5. Smrt woke ideologijama, tu je sve poprilično jasno. Odjebat sva sotonska masla, imigrante, pedere i lezbe, abortus borce, rodne ideologije i ostale boleštine.

    Nisam našao desnu stranku koja se dovoljno potrudila uhvatit sve te elemente. Na kraju ću nekim random generatorom doći do odluke kome ću od dvije vodeće desne stranke, MOST ili DP, dat glas.

    Fokus mi je bio prva opcija jer smo ekonomski najpodudarniji i dobri rezultati koje bilježe na lokalnim razinama su meni za respekt. Bio sam spreman zanemarit svjetonazor, mislio sam im dat glas jer svakako do značajnog broja mandata ne mogu, pa čisto toliko.

    Sad za @Navijač Dinama, pod točka broj 3., je razlog zašto ja želim da Hrvati iz BiH glasaju i ne šute. Jer Hrvatska, je i vaša država i treba biti puno angažiranija za vaš status dole.


  • Navijač Dinama
    7.4k
    Sad za Navijač Dinama, pod točka broj 3., je razlog zašto ja želim da Hrvati iz BiH glasaju i ne šute. Jer Hrvatska, je i vaša država i treba biti puno angažiranija za vaš status dole.Mlađi referent

    Slažem se ja sa tvojom točkom(točkom broj tri) sam znaš da se i relativno i privatno poznajemo kako i ovako, tako i preko nekih drugih nam znanih ljudi, i da se u većini tvoje razmišljanja slažem se sa tobom(imam i ja svoje Ja, i svoja viđenja, razmisljanja i stavove međutim ako se slažem sa nekim ne isključuje ovo prvo navedeno).

    Međutim, zato mi moramo ko mi(Hrvati u BIH koji tu živimo) poduzet protiv toga nešto sa vanjskim utjecajem(predstavnicima), bez da nam drugi(bošnjaci) biraju predsjednike i da nas ugnjetavaju(što već taj narod nastali u Holiday Innu radi već 30 godina, gdje se orgija prema "zločestome" UZP-U i prema zločestome HVOu koji je prije priznat nego ta njihova usrana vojska, prema narodu koji je tu preko 1000 godina, nebitno Bosna ko Bosna ili Hercegovina, ili oboje, za razliku od njih, od prisvajanja Tvrtka i ljiljana sebi do toga licemjera da se ni jedan musliman ne zove Tvrtko, a Ljiljani su po nekom povijesnom prikazu simboli uskrsnuća Gospodinovog, odoh predaleko).

    Nama treba netko tko će stvarno stati za nas, i biti tu za svoga mandata, a ne da nas se sjeti samo kad su upravo izbori ili nešto, o tome ti pričam, stvar je da sa glasovima odavde HDZ bez pardona mete konkurenciju, a HDZ BIH i sadašnji HDZ HR po ničemu nisu slični, a i što ću ja evo naprimjer, familiji svojoj u Slavoniji i Zagrebu, ili tu forumašima koji ste iz HR i živite cijeli život, rođeni ste u HR, određivat vlast, zakone ili nešto, a vama je to svakodnevnica, cijeli život, 365/24/7, meni je to tu samo usputna posjeta i to vrijeme kad dođem u goste, na utakmicu ili nešto privatnije naravi.

    Isto tako imamo i mi svojih neprijatelja koji nam ne žele dobro, ono što sam ti naveo( neprijatelji iz našeg naroda, tkzv. većinski "Hrvati" iz SA i TZL koji su po primjeru Komšića i koji pomažu u ugnjetavanju HR naroda, njegove postojanosti i recimo kasnije same crkve kroz koju se idealiziramo, i koja je Hrvatima u BIH kroz povijest predstavljala veliko utočiste i koja je tu i u najtežim vremenima bila za nas).

    Naposljetku, za predstavnike, svoje članove ili nekakvi aktivnu(ne pasivnu) suradnju da, za pomoć matične nam države da, ali za krojenje vlasti matičnoj držabi i braći i sesteama koji tamo žive, e to mi nije u redu(ali to je naravno neko moje mišljenje i stav o tome), mozda i griješim, dajem si za pravo da smo svi grešni, i da nema "perfektne osobe", kao i za kritiku, i raspravu, podložan sam im, bez nasilja, i nekakvih ispodpojasnih udyranja , argumenata i diranja na niske strasti.
  • NKDZ86
    302
    tak i izgleda seljo beljo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.