• NitkoBitan
    12.3k
    Dzabe Milanovicu sto je odabrao srijedu i sto je srijeda proglasena neradnim danom kad ce vrijeme bit kakvo ce bit. Bas peh za pehom za oporbu (pogotovo lijevu).

    Mogli smo glasat u svibnju tijekom lijepe suncane nedjelje al sta ces... Budemo vidjeli kako ce se vrijeme odrazit na izlaznost.
  • mali M
    3.5k
    Ajmo još tu pisati o politici dok nas deda ne ugasi :lol: Iskočio mi je nekoliko puta video na yubitu od Možemo. Pa ti se likovi i nakon toliko godina na državnim izborima referiraju na Bandića... Pa ja ću se ranit..
  • Kruno
    170
    Evo nacional objavio video di plenki vrijeđa Penavu i most.
  • Noel
    4k

    Ja dajem ruku u vatru da će HDZ Možemo i Manjinci bit nova vlada.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Evo nacional objavio video di plenki vrijeđa Penavu i most.Kruno

    Poslusao dio na youtubu, a cijeli transkript izlazi u tiskanom izdanju Nacionala (valjda misle na sutrasnji dan, a ne post-izborni ponedjeljak).

    Bome zanimljiv animozitet prema desnici. Sve manje dvojbi imam kome cu dati glas.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    upravo naletio na video, dobri naš tomica :lol:
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Nemoj tako. Ti ljudi su prvi ukazali na korup......

    SEREM SE NA TE LJUDE.
  • Kruno
    170

    Ne bi me cudilo tu su po svjetonazoru.
  • BBB Baranja
    232
    Cim ljigavi AP ovako napada DP i Penavu, mislim da onaj tko je i imao neke male dvojbe, sad nema bas nikakve
  • Bruh
    901
    jedini liberali u saboru jedino bi to i imalo smisla po pogledima...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Na proslim parlamentarnim izborima HDZ (koalicija oko HDZa) je osvojio 66 mandata i poprilicno je lagano skrojio vladajucu vecinu. Sada im se prognozira 60 mandata a vrlo je moguce da ce ta brojka biti i manja. Nije ni cudo da je Plenki nervozan, a bit ce jos i nervozniji nakon snimaka koje su isplivale a na kojima vrijeda DP, Penavu i Most.

    Svaki glas koji ne ide HDZu briselskom sluganu zadaje muke i smanjuje mu sanse za samovolju. Mandati se dijele strankama po izbornim jedinicama, odnosno po D'hondtovoj metodi sto znaci da ce negdje i 0,1/2/3% odlucivat o necijem mandatu. Podsjecam da je po trenutnim istrazivanjima oko 10% biraca neodlucno.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Mali Zeus još uvijek pitaš tko to govori? Ništa prema tebi samo ukazujem da to svako malo neko blebne... Možemo opet reć da je do moje "radničke" okolinemali M

    Može se reći i vjerojatno jest tako. Mislim smiješno mi je razgovarati na razini ja ne znam nikog pa vjerojatno to ne postoji.
  • Dalmatinec
    585
    Da ne duljim. Most.
  • Dalmatinec
    585
    HDZ je Možemo sa 6 mjeseci zakašnjenja. Što Možemo snuje, HDZ s odgodom kuje.
  • Dalmatinec
    585
    MOst je na početku bio disperzivna gomila puna ljevičara. Tu su bili nizom Strenja-Linić, Pranjić zvezdaš, Kovačić ljevičar, nešto kasnije poremećeni Vučetić, pa Orepić fitness udbaš, itd. Kasnije je u Most pristizala isključivo desna/desni centar ekipa. Nema ništa loše u populizmu. Svi su populisti, ali se pojam populizma kao negativna konotacija prišiva jedino antiglobalistima ili bilo kakvom antiestablishmentu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.