• Paggini
    5.7k


    Podržavam ideju, ali mislim da se ne mogu birati mjesta kad se uzima godišnja?
  • The Undertaker
    4k
    Naravno da mogu. S tim da postojeći godišnjaci imaju prednost. Kako će rasporediti postojeće godišnjake na Kranjčevićevoj ćemo tek viditi. Pretpostavljam da će biti tko prije do šaltera prvi bira mjesto.
  • Paggini
    5.7k


    Aha onda vrhunski, podrzavam svakako
  • deda
    27.6k
    Izuzetno bitno će biti kupiti godišnju idućih 2 godine jer na Kranjči 99% će ih moći kupiti samo postojeći vlasnici godišnjih. Ovaj 1% ostavljam za mogućnost da se potražnja regulira povećanjem cijena.
  • Juznjak
    2.9k

    Ma gledaj, najbitnije je da dolaziš. Kako god okreneš, ljepše je da si na utakmici nego da nisi. Samo ti želim reći da te uvijek može netko nervirat i zapravo u tolikoj masi će se to u pravilu i događat. Trebaš se samo prestat obazirat na te gluposti.
    Osim toga, ja jako poštujem i te ljude koji me nekad nerviraju. Platili su kartu i ako ništa daju podršku Dinamu samo svojim stajanjem na tribini. Možda su neki i prošli kroz brojače pa podigli ove naše službene brojke. I to je nešto, puno više od onih koji ne dolaze na utakmice.
  • Bosskovitz
    7.3k
    kad se budu prodavale godišnje za sljedeću sezonu, možda bi se ekipa sa zone koja ide na zapad mogla dogovoriti da svi uzmemo karte na određenom dijelu tribine i budemo blizu. ne znam koliko nas ima, ali prije će grupa od 10-15-20 ljudi pokrenuti nekakvo navijanje i priključenje sjeveru nego pojednici razbacani posvuda. ne mislim da bismo kopirali sjever na zapad i bili 90 minuta glasni (jer bi onda bili na sjeveru), ali možda si možemo popraviti doživljaj gledanja utakmice na taj način.Sajla

    Duhovi istoka i dalje žive na zapadu :D

    Ni malo nepopularno mišljenje, ali Istok je bio tribina i pol i jako je upitno hoćemo li ikada više imati tribinu takvog mentaliteta. To je pomalo surova realnost, iako su to vjerojatno govorili i za nekadašnje stajanje, a da ne pričamo o stadionu prije izgradnje ozbiljnih tribina u 1950-ima. Da smo znali zadnji put kad smo bili na Istoku da nam je to zadnji put u životu, ej...
  • Neki tip
    19k


    Apsolutno ćeš naći svoje mjesto na sjeveru, nemoj da te @Juznjak obeshrabri. Ako sam ja nakon 20 sezona istoka i 2 sezone na zapadu našao svoje mjesto na sjeveru (evo 3. sezonu, svaku utakmicu), onda sigurno možeš i ti pogotovo na rubovima tribine.

    Da, naravno da nastojiš navijati cijelo vrijeme i pratiti ritam tribine, ali najgore što će ti se dogoditi je da vođa navijanja sa štange vikne "ajmo vi tamo na rubovima, ruke, glas, ajmo svi" ili tako neka varijacija na temu. Pa neće te nitko otjerati jer si uzdahnula na promašenu priliku. :)

    Ima puno djece, ima puno žena. Nije pučka, nego navijačka tribina i nije mjesto za doći u žuto-zelenoj majici, sjesti i u miru odgledati tekmu s kokicama i povremenim uzvicima, ali nije bome ni logor kakvim ga neki zamišljaju.

    Dođeš, navijaš koliko god možeš, veseliš se golovima i izbjegneš isto to što je i mene prvenstveno otjeralo sa zapada - njurganje i jamranje pojedinaca (kojih, jebiga, ima dosta.. pa iako su u manjini, čuje ih se i iritiraju, a ne da mi se baš svaki put svađati i prijetiti po tribini :lol: ) na svaku krivo dodanu loptu, svaku polupriliku, vrijeđanje igrača i slično.
  • deda
    27.6k
    Podržavam ideju, ali mislim da se ne mogu birati mjesta kad se uzima godišnja?Paggini

    Jedino da se svi skupimo isti dan i kupimo cijeli red. Mjesta su se mogla birati inače koliko se ja sjećam.
  • Juznjak
    2.9k

    Što je tako bezobrazno zvučalo ovo moje da je ispalo kao obeshrabrivanje? :yikes:
    Ispast će da tjeram ljude s tribine hahahah
    Baš sam bezobrazan, ali vidim da si lajkao ovaj drugi upis pa sam se s njim valjda dijelom izvukao :lol:
  • Paggini
    5.7k
    Da smo znali zadnji put kad smo bili na Istoku da nam je to zadnji put u životu, ej...Bosskovitz

    Dinamo - Rijeka 4:0, veljača ili pocetak ozujka :(
  • Neki tip
    19k


    Ma ništa bezobrazno, daleko od toga, mislio sam na ovo:

    Ne znam kako zamišljaš sjever, ali čini mi se da bi se i tamo mogla razočarat.Juznjak

    Ne znam kako je na samim rubovima, ali opet imam osjećaj da je na rubovima situacija poprilično slična onoj na zapaduJuznjak

    .. pa u tom smislu da se ne obeshrabri, ali ne kao neko upiranje prstom u tebe, nego dodatan poticaj da proba kako je na sjeveru. :)

    Sve u svemu, mislim da se posve razumijemo, a drugi tvoj post mi je to i potvrdio. :up:
  • Droljo
    4.8k
    Stari i novi sjever (i gore i dolje), oba zapada, jug devedesetih, istok stajanje i na kraju istok. Sve se prošlo. Nekak mislim da je i prirodno da sa godinama odeš sa navijačke tribine na mirniju jer se i prioriteti mijenjaju. Sad se prije tekme ode na roštać, sto pivi u sebe itd. tak da sam i sam sebi uteg. Stadion je velik i svak može sebi naći mjesto. A meni zapad sad izgleda puno bolje nego dok je istok postojao, i baklja se zapali i zna se navijati.
  • Marley
    780
    Ma ne, kakvo obeshrabrivanje, bez brige. Uvijek volim cuti tudje misljenje, pa makar i sasvim suprotna misljenja. Na kraju krajeva zato i jesam tu na forumu.
    Pa cu vec na kraju izvuci neki zakljucak. S obzirom da sam skroz nova u fizickoj prisutnosti na Dinamovim utakmicama, onda dapace, zelim unaprijed znati koliko je god moguce.
  • Sajla
    3.2k
    Jedino da se svi skupimo isti dan i kupimo cijeli red. Mjesta su se mogla birati inače koliko se ja sjećam.deda

    da, mjesta su se mogla birati pa pretpostavljam da će tako biti i sljedeći put.
    a ideja o nalaženju zonaša kod kupnje godišnjih uopće nije loša :) skupimo se, na blagajni nam prodaju karte u nekom kvadrantu 4x4, 5x5 sjedalica, ili koliko nas već bude, a na prvoj utakmici se dogovorimo s dečkima kaj prodaju pive u kojim intervalima da dolaze s punom nosiljkom ;)
  • ShanKu
    334
    To jednostavno osjetiš, kojoj tribini pripadaš... Po ponašanju, po stavovima, po ljubavi do kluba, po pripadnosti, po volji...
    Ja bil 2 puta na istoku, jednom sa ženom, jednom sa muškim dijelom obitelji i jeeeedino kaj mi se sviđa je pogled na sjevernu tribinu, golove sam oba puta doma gledao :sweat:
    A na sjeveru, to je to... :up: tamo se osječam najbolje, u svim segmentima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.