• LM1995
    1.7k
    Jedino da se svi skupimo isti dan i kupimo cijeli red.deda

    Sličnu stvar smo @scooniepenn i ja napravili s našom ekipom kada su nakon korone ponovo puštene godišnje u prodaju - dva reda po pet sjedala.

    Koliko se sjećam, prošle godine je bila opcija da u prvom valu godišnjaci mogu obnoviti godišnju za isto mjesto koje su imali sezonu/sezone prije. Ako većina godišnjaka obnovi godišnju (a vjerojatno hoće), teško će se naći dovoljan broj slobodnih mjesta u redu za zonaše.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sjever sigurno nije tribina s koje bi netko koncentrirano trebao gledat utakmicuJuznjak

    Ne bih se baš slozio, rekao bi da nikad više sjever nije pratio teren i cesto navijanje prati stanje na terenu zbog toga, naravno da ne odgledas 90 minuta koncentrirano utakmicu, ali prati se teren pogotovo na vaznijim, "vecim" utakmicama, u hnl/kup utakmicama u kojima se nista ne događa se i ja isključim koji uvijek pratim sta se događa.
  • Mihaljević
    7.9k
    Lijepo je na sjever otići na manjim tekmama jer je tekma manje bitna, ali ja osobno ne mogu se zamisliti da igra LP/derbi a ja se više fokusiram na navijanje umjesto na tekmu, zato barem meni zapad uvijek.
  • Juznjak
    2.9k

    A mislim, da, gleda se utakmica, navijanje prati stanje na terenu, ali koncentrirano gledat utakmicu i radit neke analize u glavi je valjda skoro pa nemoguće sa sjevera. Razumijem što želiš reći. Ovisi kako interpretiramo “koncentrirano gledanje utakmice”.
  • bongo
    628
    Kad sam kao nadobudni klinac prvi puta došao na sjever 2005. mislio sam da moram biti kao vojnik/robot i navijati 90 minuta jednakim intenzitetom bez obzira na sve...prošle su godine, bojkoti, prelazak na istok, osobni bojkot od par godina, korona pa opet povratak na sjever gdje sam i dan danas svaku domaću, gostujuće koliko stignem ispratit zbog privatnih i poslovnih obaveza, ali relativno redovito...

    Nikad mi nije i neće biti problem uzdahnuti nakon promašaja pa nakon par sekundi dodatno pojačati navijanje, raširiti ruke, primiti se za glavu ili poslati nogomet u pm :lol:

    Nikad zbog toga nisam doživio čudne poglede, kamoli pak osude i meni je to potpuno normalno. Isto tak mi se zna i dalje dogoditi da ne znam ko je ušao neki puta, niti tko je zabio i slično...ali sve je to zbog Dinama
  • Marley
    777
    E ova "tema" o tribinama mi postaje sve zanimljivija i korisnija, sad vidim da ja fakat nemam pojma haha. Tek sad pocinjem kuziti da je sjever bas intenzivno navijacka tribina, odnosno da je puno manji fokus na pracenju same igre. Ono, mislila sam nekako da je to sve uskladjeno, da se moze i jedno i drugo.

    Ono cega se ja sjecam, kad sam tamo ranih 2000tih isla na sve domace utakmice repke, uvijek sam isla na sjever..i navijalo se itekako, ali se bome i pratila igra. Barem je meni tako ostalo u sjecanju.

    Dakle klupski nogomet je onda sasvim jedna druga razina sto se toga tice, ajde nesto sam i naucila danas :wink: :up:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ovisi kako interpretiramo “koncentrirano gledanje utakmice”.Juznjak

    Da sam upratio sve prilike i sve golove, da od 90 minuta barem 60-70 stvarno gledam utakmicu, naravno da kad je ludilo na tribini ili kad se stoperi dodaju da se tu lakše "isključiš" na navijačkoj tribini, sve ovisi naravno i o položaju, ako si u najvecoj gužvi teže je pratit al ponavljam i tu odgledam 60 od 90 minuta utakmice, ako se dovoljno skloniš u stranu nema velike razlike od pokojnog istoka osim sto više navijaš.
  • NKDZ86
    204
    da krivo ne skužiš, na sjeveru si svatko nađe mjesto. Bez brige, ima mjesta sa strane i gore gdje mozes pogledati tekmu i navijat ako oces. Pa i ja nako 20 g ponekad odem na drugo mjesto na sjeveru ak mi nekaj/neko smeta.
    Zato, bez brige kartu za sjever sljedeću tekmu i uzivaj
  • ksapi
    2k
    Mozda da imamo normalan stadion i da se sa sjevera normalno vidi teren bi lakse pratili detalje na istom. Ovako je tesko cak i bez navijanja, daleko je i nepregledno. Osobno na gostovanjima uvijek vidim vise nogometa nego na Maksimiru.
  • flexXy
    1.9k
    Osobno na gostovanjima uvijek vidim vise nogometa nego na Maksimiruksapi

    Ja cak i ne jer sam do pocetka gostujuce tekme posteno zgazen u vecini slucajeva :lol:
    Al da, slazem se. Sa sjevera je nemoguce pratit utakmicu kad se napada na juzni gol.
  • ksapi
    2k


    Dobro, i to je cesto slucaj :lol:
    Ali evo i Kranjca i Gorica recimo - puno vise nogometa tu vidim nego kad smo domacini.
  • Kepec
    4.4k
    Evo jedno nepopularno, Nevistić je trebao bolje odreagirati kod gola u smislu da nije trebao biti ukopan u 5 metara i povlačiti se nego se ponuditi Theophilu kada je vidio da će doći prije do lopte.
    Daleko od toga da je Theophile trebao izbiti loptu ili sigurno dodati do golmana, ali da je Nevistić bliže stajao stigao bi do lopte prije Drožđeka.
  • Danko
    545

    Povlačiti gdje, u gol ili gol aut?
  • Mali dioničar
    14k
    Nevistić je trebao bolje odreagirati kod gola u smislu da nije trebao biti ukopan u 5 metara i povlačiti se nego se ponuditi Theophilu kada je vidio da će doći prije do lopte.Kepec

    Naravno da je trebao. Lopta ide prema njemu.
  • Kepec
    4.4k
    Povlačiti gdje, u gol ili gol aut?Danko

    Kažem da se nije trebao povlačiti, a on se povlačio prema unazad iako je Theophile bio bliži lopti.
    Naravno jedno je suditi nakon kaj se 10 puta pogleda snimka, a drugo kada se to događa u trenutku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.