• db-izbjeglica
    12.6k
    Propuštena je šansa sa našim ljudima, zapravo nije, još se to može napraviti.

    Al ono, bitnije je da se oni u kampanji gađaju blatom i pričaju o tome tko može napraviti više sklekova.

    Ovi debili sa ljevice rade PROSVJED u predizbornoj kampanji, koji k? Vrhunac im je smisliti genijalni slogan "dosta je" :monkey:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ovi debili sa ljevice rade PROSVJED u predizbornoj kampanji, koji k?db-izbjeglica

    Predizborne skupove nazivaju prosvjedima protiv HDZa vjerojatno da im dode 50-100 ljudi vise na te "prosvjede".

    To im je danas smijesno izgledalo i brojkom i "performansom". Da im nema naklonjenih medija ne bi svi zajedno na izborima 20% skupili.

    Kaj se tice naklonjenosti medija dovoljno je otic na Index gdje su oni i koalicijski im partneri glavna vijest na naslovnici vecinu vremena. Grmoja i Bencic zajedno gostuju u nekoj emisiji i ravnomjerno sudjeluju u raspavi i u odgovaranju na pitanja, a pogodite tko je "dobio" clanak sa citiranjem svih odgovora a tko je onako usputno spomenut uz cherry pickanje jednog odgovora na neko pitanje.

    Mogu se busat u prsa da su neovisni koliko ih je volja (iako nisu u potpunosti) ali dragi moji dok ste i neobjektivni to mozete okacit macki o rep.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne kužim poantu prosvjeda u ovom trenutku.
    Protiv čega prosvjedujete? Vlade nema, idu izbori, koji k? Prosveduje se protiv demokracije, izbornog sustava, ustava, čega je dosta?
  • Dino
    2.2k
    dosta jedb-izbjeglica

    U noćnim morama me progoni Anka Mrak Sataraš koji viče: “Dosta je! Dosta je!”
  • nemapredaje
    1.9k


    Dobro si ju opisao s ovim:

    “Koji viče”
  • Dzgšb
    222
    Kolakušić i domovinski pokret skupa su
  • NitkoBitan
    11.7k
    Mjesec dana do izbora a samo je MOST (mozda jos neka stranka, dodajte ako sam zaboravio) izbacio svoj potpuni izborni program.

    Nas su neki profesori na fakuktetu trazili da im tjedan dana prije izlaganja posaljemo prezentacije, a tu se radi o upravljanju drzavom i strankama koje broje stotine pa i tisuce clanova.

    Neozbiljno da te zaboli glava. Istina je i da je Milanovic iznenadio sa datumom izbora ali pobogu valjda izborni program slazes mjesecima unaprijed a ne 5 do 12. Pocinjem sumnjat i u to da je nekim strankama u cilju da im izborni program prode "ispod tepiha", odnosno nezapazen u javnosti.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ma ništa, prejadno... svi bacaju nekakve floskule, zapaljive poruke pune pretjerivanja, bez ijednog konkretnog prijedloga, ideje, bilo čega.

    Sprdnja....
  • Sljeme
    1.7k
    Ovi debili sa ljevice rade PROSVJED u predizbornoj kampanji, koji k? Vrhunac im je smisliti genijalni slogan "dosta je" :monkey:db-izbjeglica

    Ovo danas u gradu podsjeća na miting 1989. u Kninu.
  • kibic
    991
    Al ono, bitnije je da se oni u kampanji gađaju blatom i pričaju o tome tko može napraviti više sklekova.db-izbjeglica

    Al mora se priznat da je urnebesno kak se prasićko smije anemičnom za Eye of the Tiger. A nemre ponovit nit metar jogginga kaj je z Filipovićem pred neko vreme delal.

    To im je danas smijesno izgledalo i brojkom i "performansom". Da im nema naklonjenih medija ne bi svi zajedno na izborima 20% skupili.NitkoBitan

    Ali to i donosi njima birače, jer padaju na takve fore. To nit desnica nit famozni "hrvatski liberalni centar" ne shvaćaju. Prepustili su medije (i društvene mreže također) lijevici, a time i svoj utjecaj na široku publiku. Svi bi neke filozofe i profesore i naučnike htjeli gledat u saboru, al istina je daleko od toga.

    Uz to kaj nit desnica nit centar ne znaju radit dobro ko ljevica jest taj aktivizam. Jedino Most pokušava neke referendume i skuplja potpise stalno, al nikak da krene od lokalnog kao kaj je Tetejac napravil za Zagreb je naš. Krenut se treba od najmanje uprave razine, širit ju i to ti stvara biračko tijelo - Bandićev recept koji uspješno kopira Možemo.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Govoris o nekom taktiziranju kao da je ne znam kaj, a stvar je vrlo jednostavna - imas medije imas sve.

    Pa u jednoj Americi izglasavaju za predsjednika senilnog starca koji se vjerojatno nemre samostalno ni otusirat. Mediji tu odraduju 80-90% posla.

    Protiv takvih nemres posteno, ili kao Bandic teskim populizmom za osvajanje masa ili kao HDZ umrezivanjem uhljeba i kupovanjem glasova socijalama.

    Evo navest cu primjer Kolakusica, covjek je strucniji od vjerojatno 95% politicara koji svakodnevno laprdaju po televizijama, emisijama i portalima i kaj se dogodilo? Ugasili ga na skoro svim drustvenim mrezama i gotovo da nema clanka na portalima u pozitivnom kontekstu vezano za njega. Dzabe tebi svo znanje i ideje ovog svijeta ako ti mediji nisu naklonjeni.
  • mali M
    3.3k
    tako je, reć da je netko "prepustio" medije je bedasto. Lijevica čvrsto drži medije u cijelom svijetu, nismo ni mi iznimka...
  • kibic
    991
    Ne govorim
    Mislim da mislimo na istu poantu, al drugim riječima ju izražavamo.

    Da prepustio. U Hrvatskoj valjda 90% medija ima novinare koji naginju na lijevo. Za svaki portal koji naginje na desno ili centar ima 5 koji su glasniji i ljeviji.

    Ne tako davno, ima ziher još ljudi kaj se seća, postojalo je istraživačkog novinarstva u Večernjem i Jutarnjem. To sad ne postoji i svodi se na clickbait naslove. Novi mediji, društvene mreže, video platforme i podcasti su nova fora i ako desnica i centar njih objeručke ne prihvate, gube na dosegu novih glasača.

    A dolazi period kad ljudi iz Boomer generacije ne bu više išli glasat, a mlađe generacije moraš dohvatit prije toga i pokazat im svoj program i praktičan posel koji si obavil, ne samo filozofije.

    Nije bezveze kaj Možemo cvili u programu da bu više love iz EU fonodova za istraživačko novinarstvo. Tak većinu novinara dobe na svoju stranu il bar malo naklonjenu.

    Pazi to stvara izrazito subjektivno novinarstvo, al oni tu debelo više vode ispred desnice. Kao kaj sam napisal, za svaki desni medij (ne znam tipa Projekt Velebit), 5 je lijevih koji imaju veći doseg. A da ne velim o kulturi koju ljevica 100% kontrolira, a desne stranke ignoriraju. Zato za svaki film Crnci postoji onaj poluigrani o Dijani Budisavljević, a nekad su se snimale Crvene prašine (ovak na brzinu kaj mi na pamet pada).
  • GZomanid
    572
    Preletim temu svaki dan ali bez nekog prevelikog entuzijazma jer sam već do sad naviknuo da svatko zagovara svoju stranku i navodi samo njene pozitivne strane, a pljuje po svima ostalima. Znači nitko neće na forumu pročitati ništa novo niti oformiti realno mišljenje za koga glasati.
    No ono što bi me zanimalo je to kako koja stranka ili nositelji lista stoji s pitanjem Dinama i Dinamovštine, a vidim da se o tome slabo piše tu.. Iskreno, zaboli me tko je crveni, a tko crni ako nisu plavi!
  • Jaro
    5.4k
    SDP je i prije Milančeta htio tovara za nositelja liste u barem jednoj od 3 zg izborne jedinice - dakle puca im kuki lagano... HDZ i dinamovistina nikad bas nisu sjeli
    ..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.