• Mayo
    81
    Imam negativno mišljenje o svakom tko je pljačkao Dinamo, a ti slobodno budi apsolutno 'šokeran' jer netko ne voli tvog lieblinga Lukitzu.

    Lp.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Jel ti srce puno kad se sjetiš da je ta osoba lažno svjedočila u korist kriminalca koji je oštetio klub kojeg voliš ? I ovo vraćati osobu pred kraj karijere mi nema smisla ..ulaganje u budućnost je bolje nego istrošeni Modrić
  • Jurki
    8.3k
    Zanimljiv intervju Gorana Kovacevica u SN.

    Isplati se procitati cijeli clanak
  • Droljo
    4.7k

    Već je netko od kolega ranije rekao.
    Pare vratit neće. Zašto onda ne bi donio sve ostalo što bi njegov dolazak donio i tako se djelomično iskupio? Bolje ništ od toga svega pa bi se neki ovod bolje osjećali? Nek da tu godinu dvije, igre, popularnosti, prodaje dresova itd nekome drugome i tako nas opet indirektno ošteti? Fakat ne kužim
  • Jaro
    5.4k
    Iako je Mamić u više navrata obećao da ću dobiti dio novca od svojeg transfera, to nikada nismo stavili u pisanu formu, već je sve bio naš usmeni dogovor - izjavio je Modrić, dodajući da je i nakon transfera u Tottenham pitao Mamića hoće li mu platiti dio od transfera, a Mamić mu je odgovorio, kaže Modrić, da će razmisliti i javiti mu.

    - Nakon nekog vremena po ostvarenom transferu, kad sam već počeo igrati u Tottenhamu, ponovno sam se obratio Zdravku Mamiću te sam ga upitao hoće li mi isplatiti dio transfera. Zdravko Mamić mi je još jednom rekao da mora o svemu razmisliti i da će mi se javiti. Nakon toga Zdravko Mamić me kontaktirao te mi je rekao da ću ja formalno dobiti 50 posto od transfera, i to negdje oko 10,5 milijuna eura, ali da ću od tog iznosa dobiti samo manji dio, i to za zasluge koje sam ostvario igrajući za Dinamo i što sam ostao dulje u Dinamu... - opisao je Modrić.

    Napominjem da smatram da navedeni novčani iznos meni pripada, s obzirom na činjenicu da je zahvaljujući meni NK Dinamo uprihodio značajna novčana sredstva kako od mojeg transfera u Tottenham, tako i od sponzora. Međutim, ako se tijekom postupka utvrdi da nisam imao pravo na taj novac, ja sam ga spreman vratiti - istaknuo je hrvatski reprezentativac.


    Sretno i sto dalje od dinama. Obicni mali lopovcic s velikom nogometnom vjestinom...
  • masacusec
    3k
    neki koji su danas na "nasoj" strani su nekad surovali sa MamicemNitkoBitan

    Na takve sam najalergičniji.
  • Ludovic IX
    5.1k
    što ćemo sa ademijem.. njemu su mamići omogućili primanje plaće za svo vrijeme suspenzije i on sad jednu riječ neće protiv njih reći a kapetan, ljubimac navijača.

    modrić oštetio dinamo. a jel su i boysi koji put oštetili dinamo koi je morao plačati kazne zbog "nepodopština". tko će bacit prvi kamen????
  • Olmic
    2.7k
    upravo to, Ademi je na Mamicevoj sisi od samog dolaska, cak bi rekao da mu je i mario menadzer, ali njemu je sve oprosteno.. kad je trebao ici u Granadu ( krznar bio trener ) isao je Ademi molit Mamica u BiH da ga pusti..

    Ako Luka hoce doci onda mu treba crveni tepih stavit..

    Ako cemo ici takvom logikom lizanja s Mamicem onda raskinut ugovor Baturini jer ima 50% od slijedecg transfera, Sokotu sto dalje od Dinama jer je izjavio da je bilo bolje pod Mamicem. Bit cemo i protiv dolaska Kove, Broza?

    Jebes Mamica, napokon imamo nesto pravo, zdravo u klubu i sad stalno vadit kosture…
  • NitkoBitan
    11.7k
    a jel su i boysi koji put oštetili dinamo koi je morao plačati kazne zbog "nepodopština"Ludovic IX

    Za vrijeme Mamica ciljano... euro manje u dzepu tadasnjeg Dinama euro manje Mamicu za drpit.

    Kaj se tice sadasnjeg stanja baklje su normalan navijacki folklor (i ne ubacuju se u teren) i problem je u nakaradnim zakonima koji to kaznjavaju. A da ne govorim da se ekipa sjetila kaznjavat neke transparente na tribini koji su stari 30tak godina.
  • Mali Zeus
    9.3k
    modrić oštetio dinamo. a jel su i boysi koji put oštetili dinamo koi je morao plačati kazne zbog "nepodopština". tko će bacit prvi kamen????Ludovic IX

    Svakako je to isto.

    Ako cemo ici takvom logikom lizanja s Mamicem onda raskinut ugovor Baturini jer ima 50% od slijedecg transfera, Sokotu sto dalje od Dinama jer je izjavio da je bilo bolje pod Mamicem. Bit cemo i protiv dolaska Kove, Broza?Olmic

    Pa kod Modrića nije baš samo do lizanja s Mamićem, zar ne? Al dobro si poentirao s kosturima, vraćanje Modrića bi bilo baš vađenje kostura iz ormara.
  • The Undertaker
    3.9k
    I rikverci su "normalan" hrvatski nogometni poslovni model. Što ćemo sad?
  • Taćini Serhio
    281
    LM je veliki igrač nesumnjivo, ali daleko je on od bilo kakve ikone Dinama i slično.

    Svi bivši mandrilski igrači kroz medije uvijek lijepo govore o svom bivšem klubu, svake godine hajpaju da bi bilo dobro da se osvoji naslov i slično... Ja se ne sjećam kada je LM dao bilo kakvu izjavu vezanu uz Dinamo, nekakvu podršku, okačio neki status na društvenim mrežama... Imate primjerice Dani Olma koji svako malo spominje Dinamo u najboljem mogućem kontekstu. Kada su otvarali pomoćni teren koji nosi ime po LM-u, lik je snimio selfie video od 10 sekundi kao zahvalu. Kao da je Zagreb na Marsu pa je teško odvojit par sati i doći.

    Uglavnom hvala za sve, i neka hvala... Moje skromno mišljenje.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Gle, kaznjavanjem klubova radi baklji novac zavrsava u HNSu koji onda od tih novaca financira suce, obnovu terena,odrzavanje lige pa i same klubove... to je jedna kruzna ekonomija :blush:

    Od rikverca prosperiraju samo pojedinci.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Kad bi Zajec uspio dogovoriti njegov povratak, kak bi to izgledalo na tribinama? Ja se nadam da bi manjina izrazaval negodovanje jedno kratko vrijeme i to je to. Nek igra jednu sezonu za 1€ i on je otplatio svojih milion što je uzeo. onih 9 ostalih je zavrsilo tam di nije trebalo a oni koji su trebali reć da je dinamo oštećen time, rekli su da nije.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Izjednačavati plaćanja kazni zbog baklji i vađenja love iz kluba je apsolutno sve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.