• rob ljubavi
    774
    Zaostala sa Varazdinom u srijedu u 17 popodne .

    Zanimljivo, taj dan su izbori i neradni je dan
  • bongo
    636
    Odlično, ispast će ko tekma nedjeljom :cool:
  • NitkoBitan
    12.1k
    24/11/2007 Medimurje - Dinamo

    hqdefault-1.jpg
  • strumfich
    150

    Zasto u tom scenariju nebi prizeljkivao Hajduk - Rijeka nerijeseno?
  • Kepec
    4.6k
    Zasto u tom scenariju nebi prizeljkivao Hajduk - Rijeka nerijeseno?strumfich

    Daleko od toga da bi podjela bodova u toj utakmici bila bolja za nas, ali ja osobno više vjerujem u pobjedu Rijeke tada ako je suditi po trenutnom stanju.
    Kada bih morao birati rezultat naravno da bi to bilo 0:0, 1:1 itd.
  • jedan u nizu
    6k
    Ishod utakmice Rijeke - Hajduk ce nam biti vazniji nakon nase utakmice na poljudu.
    Ako dobijemo Hajduk, onda ce nam odgovarati pobjeda tovara protiv Rijeke. Ako odigramo nerijeseno ili izgubimo, onda ce nam odgovarati vjerovatno nerijeseni rezultat izmedu njih.
    Na stranu osjecaju preferencije da bi svi vise voljeli Rijeku kao sampiona nego kmecadiju.
  • reziser
    6.2k
    Mi dolje moramo pobijediti,oni ispadaju iz igre,a onda lov na rijeku
    Nema tu mudrovanja
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ako mi dobijemo tovare, kod njih će biti raspad sistema što znači da će ih i Rijeka lagano riješiti. To pak znači da bi mi morali ganjati pobjedu na Rujevici.
  • reziser
    6.2k
    moramo je ganjati i u Splitu i u Rijeci
    Sami smo si krivi ali vjerujem da možemo i da ćemo uzeti 6 bodova
  • hardek
    1.4k
    Mi jednostavno moramo pobjediti barem jednu utakmicu na Poljudu, s tim da ovu prvenstvenu jednostavno ne smijemo izgubiti.

    Vjerujem da gamad može uzet x na Rujevici. Rijeka koliko god dobro igrala, ne vjerujem da mogu ovaj 4. krug odradit kao 3. Imaju oni dosta nagaznih mina u gostima za odradit još.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Držimo sve u svojim rukama, a sad nek svatko procjeni jel to dobro ili loše...u 9 ovosezonskih hnl derbija smo pobjedili u njih 4, a u 3 od ta 4 smo do pobjede došli u sudačkoj nadoknadi...samo jedna pobjeda u gostima.
  • NORTE
    9.1k
    Znači BATIGOL bi trebao konkurirati za derbi?
    Rog također.
    Ja sam u euforiji.
  • Nemrem igra Dinamo
    574
    Vidjet ćemo u prvih 5-10 min sve... Ako izađemo bez jaja i ne stisnemo ih odmah, bez obzira na suca, mislim da budemo teško dobili. A ovu moramo dobiti, nema više popravnih... Očekujem da bu Petko onaj pravi, nabrijan i da bu isporučil ono kaj zna i može! Nadam se da bu Bati spreman, s njim u ovoj formi je to druga priča... Kako bi lijepo bilo začepiti Tovarima kmečava usta, bio bi to najljepši poklon u Uskršnjoj košarici :cool:
  • Crni86
    1.1k
    to je tekma di igraci mogu aposlutno svima zacepit usta. A mislim da je sudbina da petko bas nakon onog prvog kola i promasenog penala u ovoj tekmi donese pobjedu.

    Mozda se neki nece sloziti, ali to nam je tekma sezone. Mi ukoliko pobjedimo na poljudu smo prvaci. Od Rijeke smo u sva tri susreta bili bolji, dvije pobejde i remi na rujevici di smo vodili dva puta i primili golove radi manjka koncentracije. S Hajdukom se najvise mucimo ove sezone. Pobjeda na poljudu i jedna je ruka na naslovu.
  • Nemrem igra Dinamo
    574
    slažem se, ova tekma će odlučiti sezonu, s tim da moramo i Rijeku dobiti na Rujevici onda, a ne nadati se samo njihovom kiksu... Moramo pokazati konačno taj šampionski gard, kad ćemo ako ne sada :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.