• Efes Pilsen
    6.8k
    Jedni pisu Ademija, drugi pisu Roga, na kraju ce startat Bulat.
  • Nousername
    612
    Vjerovatno ovo moze i u nepopularna misljenja ali ja bih ubacio Ademia od prve minute upravo zbog vaznosti utakmice i atmosfere koja ce biti.Vidjeli ste protiv Paoka kako su se odredeni igraci “usrali”.Nama tu treba fajter koji ce nagazit barem prvih pola sata.Kasnije oko 50-60 minute ocekujem zamjenu i neke kreativnije igrace kako utakmica bude odmicala.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Nevistić-RPG, Ristovski, KTC, Perković-Mišić,Sučić, Baturina-Takuro, Petković, Hoxha

    Ovo bi ja izveo na Poljud. Ne vidim potrebu za Ademija ili Roga, ako Baturina nije spreman, onda ili Vidović ili Tibor.

    Iskreno, očekujem ponovno zatvoren i dosadan derbi. Oba trenera ziheraša koji će računat da ih poraz eliminira iz borbe za naslov, a remijem će se nadat da mogu još zakuhat situaciju u međusobnom s Rijekom. Blaga prednost tovarima radi domaćeg terena
  • Paggini
    5.6k
    ali ja bih ubacio Ademia od prve minute upravo zbog vaznosti utakmice i atmosfere koja ce biti.Nousername

    Ovaj mit treba što prije umiroviti. Njegov fajterizam se odlikuje u dizanju tenzija, plesanju sa žutim/crvenim kartonom i potpunom neupotrebljivošću na terenu. To nije Ademi prije 6, 7 godina. Nije se nitko usrao protiv PAOK-a, samo su nas nadigrali potpuno.
  • Mihaljević
    7.9k
    Ademi može JEDINO kao stoper ako momčad i stožer ne vjeruje u kvalitete Bernauera i iskustvo Živkovića, treba sve karte baciti u napad, Rile nije loše izgledao na lijevom beku, Perković je dobar ali nam ništa u napadu ne donosi, Ronael je doktorski odigrao svaku tekmu, u ovakvom sistemu Miške mora odigrat utakmicu karijere , Ademi dobro otvarati igru... Onda u drugom poluvremenu Sučić, Špikić, Kulenović, Tibor, Rog, Ogiwara...

    Ko je napao Hajduk ove sezone - pobjedio je Hajduk, bez ijedne iznimke.

    GJHAkhuWYAAkgpz?format=png&name=900x900
  • Georg Koch
    3.3k
    kakav Ademi kao stoper? Kad je to igrao? Sta nam donosi?
    Daj brate mili...
    Pored Francuza koji je uzeo cleen sheet sa Betisom u gostima i Paokom doma.
    Pored Zileta.
    Pored i Ristovskog koji bi to mogao odigrati ako trebalo (zlu ne trebalo)
    Ici sa Ademiem kao stoperom.
    Ne mogu se nacuditi toj ideji evo, nemoj se ljutiti.
    Znaci nema sanse
  • Mihaljević
    7.9k
    Samo sam pokazao JEDINI NAČIN na koji vidim da ADEMI može igrati, nisam rekao da Ademi treba igrati.
  • dzis
    565
    Mislim da je Rile bolji na opciji stopera od Francuza za tovare. Preslabasan je za Livaju..a nikako poceti sa Morenom

    Bilo bi idealno ako Ogiwara bude spreman pa da tandem stopera bude Mauro i KTC..po meni jel
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    jos uvijek se sjecam one tekme protiv Citya kad su Ademi i Dilaver bili stoperi :lol:
  • Ijayi Atiemwen
    333
    Preko koje aplikacije si napraviš prvih 11?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ristovski i KTC, najbolja opcija za stoperski par trenutno.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Znaci opet rosade na stoperskim pozicijama... Ako je vec tako nadam se da se vec danas zna tko ce bit stoperski par na Poljudu. Profa valjda vec uigrava...
  • Sava Krpa
    208
    Ako znamo kako je Rile stavio u džep Livaju na promociji naslova prvaka lani onda znamo kako pravovremena i nekad šokantna rošada može donijeti puno dobroga ali kako god bude treba nam napadački nogomet, igrači sa mudima i gardom prvaka. Na taj način su naša oba derbija a usudio bih se reći i naslov. U protivnom džaba nam sve kombinacije ako se u tekmu uđe mekano ili ziheraškom igrom na x. S obzirom da smo svi sa pravom ljuti na trenera vrijeme je da nas počasti sa pobjedom kad je nasušno potrebna.
  • BeckaSkola
    53
    Trebalo bi se krenuti sa nekim pritiskom prema HRT-u da prenose derby taj dan. Ipak bi dosta vise ljudi gledalo derbi nego Rudes-Rijeka. 4 derbija po sezoni smiju po ugovoru prenositi. Sad ne znam sta se sve broji pod derbi?! Samo utakmice Dinama i Tovarije ili naprimjer i takozvani jadranski derbi? Prva dva derbija (Superkup i 1. kolo HNLa) HRT nije prenosio tako da bi trebali imati jos mogucnost prenositi derbi u subotu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.