• Efes Pilsen
    6.8k
    meni je tako skoro svaki gol na stranu juga sa sjevera :lol: Ako se ne vidi da se mreza zatresla slavim zato sto slave i ostali :lol:
    Nismo se bas proslavili sa presingom do sada.. Malo me brine brzina nasih bekova i onaj gol Sahitija.. Mauro i Rile nisu bas sinovi vjetra.
  • SjevernaStrana
    673
    Malo me brine brzina nasih bekova i onaj gol Sahitija..Efes Pilsen

    Mogu ti bekovi biti Usain Bolt i Tyson Gay osobno, ali ako ne znaju gdje treba stajati kao Moharrami opet ćeš gledati Sahitija kako zabija...
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dole se prica da ce i perisic debitirat sa 10-15 minuta.Nino Bule

    Nema šanse.
  • Marley
    838
    Dakle na dan utakmice cu biti kod familije u Dalmaciji, bit ce yebeno gledat utakmicu, neki savjeti, tips&tricks za mene mozda, hvala :lol:
  • Juznjak
    3k

    Najbolje ti je samo šutit i smijat se
  • dzis
    575

    Promjena familije
  • Marley
    838
    Najgore je sto ne znam uopce GDJE cu moci gledati, HRT ce prenosit jel tako???
  • NitkoBitan
    12.1k
    Vrlo moguce. Imaju neki fond derbija koji mogu prenosit, ne znam jesu li sve ispucali... Inace se prenosi tekma nedjeljom, ali sad je Uskrs pa mozda budu subotnji derbi prenosili.
  • dBK
    57
    Mislim da HRT ima pravo prijenosa isključivo utakmica nedjeljom u 15:00.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Je, jednu utakmicu tjedno nedjeljom (onu prvu, ali mislim da su jednom prenosili drugu; derbi). Valjda su racunali na to da je jedan tjedan Uskrs u nedjelju i da se nece igrat taj dan. Kazem, valjda ce prenosit neku utakmicu tog kola koja nije u nedjelju.
  • SjevernaStrana
    673
    30.3. je na HRT-u prijenos iz Kranjčevićeve, Rudeš - Rijeka
  • din
    216
    Ekipa koja planira na tekmu, boysi su objavili da voze busevi, 35e članovi i 40e ostali! Svi u Split!!
  • reziser
    6.2k
    Dakle na dan utakmice cu biti kod familije u DalmacijiMarley

    lijepo uzicas nekog tko ima clansku i nek ti kupi kartu za zapad, provjereno ide :cool:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dvoboj tko je više uzdrman, tko je više nervozan i čiji je trener manje loš.
  • reziser
    6.2k
    mi imamo daleko vecu kvalitetu od njih, samo to treba pokazati dolje, napast ih od prve minute, pokazat da smo bolji. Ako mi damo prvi gol, past ce jos najmanje 2 u njihovoj mrezi jer ce past u agoniju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.