• Mr Anderson
    5.4k
    Mislim da bi trebao igrat Max zbog kontrole posjeda i izlaska iz eventualnog presinga kojeg će nam radit a kako je netko napisao gore, rasteretit će se Mišića u izgradnji igre i tu možemo profitiraBenito

    Kome to Hajduk može stisnuti presing? Nikad nebi stavio Maxa u ovakvoj utakmici. Em gubimo igrača za duel, em za skok. A i ta njegova kontrola posjeda je upitna u ovakvim utakmicama, vidjeli smo u Solunu. Ristovski je isto solidan na lopti, a obzirom da je malo pao fizički, bolje da igra stopera nego beka. Igrao je to već masu puta i u Dinamu i reprezentaciji.
  • Krizy
    35.9k
    Pokazatelj koliko dugo Dinamo nije dobio na Poljudu je niz od šest uzastopnih utakmica bez pobjede.
    Zadnji puta smo u Splitu slavili 12. rujna 2020., pobjedivši 2:1 golovima Kastratija i Oršića.

    Evo i tadašnjih postava:

    Hajduk:
    Posavec - Todorović, Dimitrov, Vušković, Čolina - Jurić, Nejašmić - Jradi, Caktaš, Gyurcso - Diamantakos

    Dinamo:
    Livaković - Stojanović, Gvardiol, Dilaver, Leovac - Jakić, Ademi - Kastrati, Ivanušec, Oršić - Petković

    Od igrača koji su tada bili rosteru, u Dinamu su još uvijek Zagorac, Perić, Theophile, Ristovski, Moharrami, Ademi i Petković.

    U Hajduku od igrača s te utakmice više niti jedan igrač nije u klubu.

    Zadnji puta je Dinamo vezao šest utakmica bez pobjede na Poljudu još između 2008. i 2011., kada smo devet utakmica u nizu bili bez pobjede na Poljudu. Od toga šest utakmica u ligi i tri u kupu.

    Prije toga između 2002. i 2004. sedam utakmicu u nizu. Šest u ligi i jedna u superkupu.

    Ukoliko ne uspijemo pobijediti izjednačit ćemo negativni rekord od sedam ligaških utakmicu u nizu bez pobjede na Poljudu.

    Taj neslavni rekord se dogodio između 2001. i 2004., kada je Hajduk ostvario šest pobjeda, a jedna utakmica završila bez pobjednika.

    Vjerujem da nećemo rušiti još negativnih rekorda ove sezone.
    Ajmooooo
  • Petar86
    582
    ova statistika nam pokazuje da je puno jaci Dinamo (od ovog danasnjeg) tesko dobivao puno slabijeg Hajduka (od danasnjeg).. bit ce tesko

    U muci se poznaju junaci!!
  • Captain America
    13.7k
    MišićKrizy

    Mišić je došao u 10. mjesecu 2020.

    U Hajduku su još uvijek samo L. Kalinić i Livaja.Krizy

    Ni dubrovački trubadur još nije bio dolje tada, a ova dvojica su stigla u zimu 2021.
  • Krizy
    35.9k

    Da, no mislio sam na cijelu sezonu 2020./21. :grin:
    Odigrali su sva trojica oko 1500 minuta u drugom dijelu sezone.

    Ali tako je, još zanimljivije tako zvuči
  • Benito
    598
    zato sam i napisao eventualnom presingu a i ako me sjećanje služi u zadnje vrijeme na poljudu više oni nama presing udaraju nego mi njima... S Riletom na stoperu sigurno nećemo imat kontrolu posjeda jer on u većini slučajeva udara dijagonalu kad je u pritisku s te pozicije...ako ćemo gledat Solun onda je pitanje kojeg bi igrača stavili na bilo koju poziciju izuzev Baturine...a i da nam ne rade presing još bolje s Maxom onda koji ima top loptu za igrača između dvije linije i time bi ih lakše stavljali u pritisak u našem napadačkom dijelu
  • marcio amoroso
    32.3k
    Naša momčad je realno kao rijetko do sada “dužna” nama navijačima. Imaju maksimalnu podršku kroz cijelu sezonu, a razlog za slavlje su nam dali jedino protiv Betisa. Od aeka su ispali, od Sparte ispali, u grupi se lijepo izblamirali, kod Paoka se izblamirali, a u derbijima uzeli samo 1 bod.

    Vrijeme je da nas jebeno razvesele i da napokon donesu jednu veliku pobjedu. Uvjeren sam da to mogu.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Po meni treba motorike jer to je jedino sto oni mogu. Incidentalni pristup ,agresivan. Ajmo se potuci jednom u zivotu sa njima pa sta bude. Ali i misic nemogu skupa u tom slucaju. Sucic i jedan od njih ,a drugi nek udje zadnji 30 min . Iskreno bi volio vise rpg na desnom krilu umjesto rileta , i mozda je vrijeme brodica stavit uz petka ,a gæadnog kulena cuvati za drugi dio tekme i ekstra pritisak. Nemogu docekati tekmu
  • Droljo
    5k
    Mišić - Sučić - Baturina (ak nemre bati onda vidović, halil ili u naj gorem slučaju brodić) imaju pojest tovarsku vezu i točka.
  • Rakovica1986
    537
    Puno se priča ove sezone o utakmicama koje su prekretnice, ali ova sada protiv gamadi uistinu to je. Nadam se da će naš vol na klupi objasnit igračima da se ne idu na teren tući nego da igraju agresivan, napadački nogomet i pretrpe prljavu igru gadova jer to je način na koji mi pobjeđujemo u ovakvim utakmicama. Od prve minute krenuti visoko i tražiti gol. Dajte nam tu pobjedu više kao što je netko od admina napisao već, zaslužili smo jebate.
  • Zuti
    0
    Pozdrav,
    zna li netko moze li godisnjak kupiti kartu za nekoga tko nema godisnju, npr sad za hajduk dinamo, godisnjak moze uzeti do 6 karata, ali moze li uzeti za nekoga tko nema godisnju
  • Sportskifanatik
    360
    to je valjda pitanje svaki put prije prodaje,ne moze
  • Zuti
    0
    a na tude ime ne mogu uc jel tako
  • 1986-Pl
    156
    E moj crni zuti, tesko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.