• Dinamouberalles
    128
    Nisam fan Rileta na stoperu al mislim da bi za prvu utakmicu na Poljudu bio dobro rješenje uz RPG na beku .
  • javolimtebejako
    657
    ja bi rekao čak da pod ta 4 derbija spadaju bilo koja utakmica između top 4 kluba
  • NitkoBitan
    12.1k
    Izrazom derbi se olako prostituizira (u marketinske svrhe/popularizacija) pa smo tako mogli cut kad igraju Slaven i Osijek da je ta utakmica derbi Zorana Zekica :monkey:

    Derbi je utakmica izmedu dva rivala iz istog grada ili iz iste regije (izvorno znacenje). Ajde jos se moze prihvatit da je derbi utakmica izmedu dva najbolja/najveca kluba iz drzave i to je to. Znaci u Hrvatskoj derbiji mogu bit samo utakmice Dinama i Hajduka i Rijeke i Hajduka (ali i tu je upitna "jadranska regija" posto su Kvarner i Dalmacija price za sebe).
  • Crusades1986
    9.7k
    Prva dva derbija (Superkup i 1. kolo HNLa) HRT nije prenosio tako da bi trebali imati jos mogucnost prenositi derbi u subotu..BeckaSkola


    Nisu prenosili uopće cijeli krug prvenstva već drugu sezonu zaredom.

    Ja mislim da će Rile na stopera iz dva razloga: već jednom ili dva puta je dobro odigrao stopera protiv tovara, a RPG se pokazao soldinim do sada i fizički moćnijim od Rileta pa ga nema smisla držat na klupi.

    Pogotovo kad postoji opcija da i on i Rile igraju istovremeno.
  • Kepec
    4.6k
    Nadam se da će Siebert smjeti na more unatoč ishodu utakmice.
  • dzis
    575

    Nebi se cudio da opet HNS bude kriv jer njegov stil sudenja vise odgovara igri Dinama
  • serbus
    3.6k
    Pa u njihovoj povijesti ne postoji tekma koja iz nekog xy razloga vanjskog faktora nije izgubljena a sve dobijene su poštene i dobijete zalaganjem igrača.

    113 godina kmečanja i ništa ih neće "štufat"...
  • scarface
    190
    Bit ćemo baje na Maršalki.
    Dinamo je svakakav ove sezone, ali na Veliku Subotu dolazi Uskrsnuće kluba, a Svjetlo će pobijediti tamu.

    Pobjede na obje utakmice.
    Častim janjetinom ekipu. Tko se prvi javi...:up:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jakirovic jednostavno MORA pokazat da u HNLu moze pobjedit ove pri vrhu vani. Sirotek koji to ne moze ne treba bit ne trener kluba nego ni uzimat klub usta kad se zaposli kao TV analiticar. Jakirovic to do sada nema, a ako ne pronade ispusili smo sezonu.
  • jedan u nizu
    6k
    Nadam se Maxu na stoperu, jer ce jednim dijelom rasteretitit Misica.
    Misic u HNLu uvijek ima flastera, a protiv Hajduka ima copor vukova oko sebe pa je neutraliziran, i onda je nasa kreativa nevjerovatno niska.
    Ako postoji i 10%-tno olaksanje Misica, bit ce dobro.
  • javolimtebejako
    657
    ma nisam ja ulazio u definiciju pojma "derbi", nego je kolega kojemu sam odgovarao rekao da HRT ima pravo prenosit 4 derbija po sezoni, a ja zelim reci da pod ta "4 derbija koja smiju prenositi" gotovo sigurno ulaze sve tekme izmedu top 4. ako sam u krivu neka me netko ispravi.

    ako se mene pita ja bi rekao da su derbiji dinamo-hajduk i rijeka-hajduk. da pitas engleze, oni bi vjerojatno rekli da kod nas nista nije derbi
  • E46
    152
    Ja se nadam da ce Ristovski i KTC bit stoperi jer ce glavni penaldžija Kaštela pravit smijuriju od Maxa.
  • Petar86
    582
    Moji mokri snovi su KTC prebije Livaju, RPG Brekala, Misic Krovinovica (po meni sranje igrac i opet ponajbolji igrac Hajduka) i mi dobivamo.. ALI
    RPG nece igrati, Livaja ce ici od KTCa i jbg
  • Benito
    598
    Mislim da bi trebao igrat Max zbog kontrole posjeda i izlaska iz eventualnog presinga kojeg će nam radit a kako je netko napisao gore, rasteretit će se Mišića u izgradnji igre i tu možemo profitirat
  • rioda
    2.4k
    Prilično sam uvjeren da će Jakirović ići na varijantu s Ristovskim na stoperu, posebno jer se RPG dobro iskazao na beku do sad, a Rile je provjerena opcija za neutralizirati Livaju.

    Očekujem:
    ...................Petković
    ..Hohxa......Baturina....Kaneko
    ..............Sučić....Mišić
    Perković...KTC..Rile...RPG
    ...................Nevistić

    I opet vjerojatno nećemo odigrati ništa posebno i ovisit ćemo o Baturini i Petkoviću, tj. nadati se nekakvoj njihovoj magiji.

    Utakmica će vjerojatno biti rat, nadam se da će sudac krenuti odmah s kartoniranjem da se sve smiri. U drugom dijelu imamo zanimljive opcije poput Vidovića, Ogiware, Roga, možda Brodića i sl., ali problem je što se na Poljudu derbiji nakon 60. minute pretvore u mrtvilo što zbog fauliranja, tenzija, što zbog bakljadi i sličnih stvari. U zadnjem derbiju tamo je tako recimo ušao Kaneko, čovjek se nije pošteno sastao s loptom zbog toga.

    Brzi gol tamo bi nam bio zlata vrijedan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.