• Georg Koch
    3.3k
    Martin Baturina je opet Martin Baturina.
    I ovo je za mene nase najvece dostizno pojacanje ovo proljece.
    Jakir je trazio raketu, Jakir je dobio raketu.
    Bati je opet nezaustavljiv, mocan, ima ga svugdje, ima potez koji je 10sekundi ispred protivnika
    Georg Koch

    Just sayin, 11 days ago.

    Baturina je opet zvijer, malo tko mu moze uzeti loptu i procitati zamisli.
    Da, moze realizacija bolja, moze jos ponesto, ali Bati se vraca na staru razinu.
    A kao takav je nezaustavljiv :fire:
  • mlinchica
    1k
    Zlatni naš dečko :heart:
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Doktorska partija cijelog našeg veznog reda danas, al evo pišem na stranici mog najdražeg našeg igrača. Bas mi je drago sto se ponovno digao i pokazao kakva je klasa, momak je jako inteligentan igrač prije svega i igra mogu reci zadivljujuće pametno za svoje godine. Osjeti se da nasi kad ne znaju gdje će s loptom odigraju na njega, pa on smiri nekim kvalitetnim rješenjem, pasom ili driblingom. Nakon Betisa, sada je i protiv Paoka pokazao na europskoj razini kako može biti dominantan bez problema i svima je jasno da imamo europsku klasu u ekipi sa samo 21 godinom. Nadodao bih da za mene sve vise prerasta u modernu osmicu i na toj bih ga poziciji vidio u budućnosti, jer sve vise se spusta, kreira, razigrava, igra i obranu. A i na kraju krajeva na desetci se puno vise gledaju brojke, a njegovim stilom igre gdje jako puno kreira i daje za ekipu teško je doći do nekih velikih brojki i onda neki ljudi sto slijepo gledaju brojke znaju srati Baturina ima 2 gola samo bla bla
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Inzistirao da Hoxha izvede penal.

    Kapa dolje, momčino, i oprosti za sve kritike od strane mene!
  • Yovitssa
    312
    Inzistirao da Hoxha izvede penal.

    Kapa dolje, momčino, i oprosti za sve kritike od strane mene!
    Tongo Doumbia

    Nisam to "ubrao"... Baš sam napisao u temi tekme da je trebao pustiti njemu... Zakaj onda nije izveo?
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    iskreno, ne znam, vidjelo se, sto posto.
  • petkove škarice
    44
    ak sam ja dobro vidio dao je loptu hoxhi al mu je ovaj klimno glavom da nece
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Jedina danas svjetla točka. Nažalost nije imao s kim igrati. Par prodora di je pretrčao cijeli teren. Barem njegova forma veseli i nadam se da će nastaviti ovako jer samo nas njegova klasa može spasit i u hnl. Bez njegove klase slabiji smo bar za 30 posto.
  • austrijanac
    2.6k
    Teško je ponekad u ovakvim utakmica naći nešto, ali ima nekih svjetlucavih trenutaka.

    U veznom redu gdje smo apsolutno izgubili svaki bitku, dotični je imao:

    5/7 dribling
    9/13 duel
    82% točno dodavanje
    4 oduzete lopte



    U potpunosti je nadigrao svog rivala Konstanteliasa (kojeg zadnjih dana svi svjetski mediji guraju u top 10 U20 igrača).
  • Jaro
    5.4k
    Baturina danas ko Modric protiv Arsenala - jedini na terenu koji izgleda kao da igra isti sport kao protivnik...
  • miro
    3.1k
    Ovaj dečko je naše najveće blago, bolji od svih svojih suparnika na terenu samo kad je zdrav, a ako ne osvojimo prvenstvo morat ćemo ga prodat na ljeto
  • Sljeme
    1.7k
    Mali nema s kim igrat, šteta.
  • Marley
    764
    Martinu svaka cast i za izlazak pred kamere veceras, jedini.

    Edit.pardon, nije jedini, zaboravih Hoxhu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Poslušao sam izjave trener i Martina.

    Baturina veći čovjek od trenera šest milijuna puta!
  • Crusades1986
    9.5k
    I nakon Sparte je jedini on stao pred kamere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.