• deda
    27.3k
    Slijedi nam veliki gradski zagrebački derbi u petak. :wink:

    Svi sve znamo, ali i ne znamo. Mnoge su se okolnosti promijenile zadnjih godinu dana, tako da očekujemo istinsku borbu na travnjaku.
    1. Recite nam svoju prognozu ishoda utakmice Lokomotiva - Dinamo? (29 votes)
        Pobjeda Lokomotive i prelazak na 2. mjesto na tablici, nagovještaj velike krize u Dinamu
        14%
        Neriješen ishod
          3%
        Pobjeda Dinama za hvatanje koraka s Hajdukom
        83%
    2. Hoćete li pristustvovati utakmici u Kranjčevićevoj? (29 votes)
        Da
        45%
        Ne
        55%
  • reziser
    6.2k
    Hvala deda :ok:
    Naravno da se ide i na ovu tekmu.
    Uopće ne sumnjam da će biti lagana pobjeda dinama, jer više nema mjesta zezanciji. Mislim da su se neki igrači trebali zapitati što i kako dalje i da neće više ulaziti lako ćemo.
    Meni je jedino u kranjči uvijek fascinantna slaba posjećenost tekme...
    sad se iskalili na Karlovcu, nadam se da će tako ozbiljno dalje nastaviti. Očekujem sastav sličan ovom u Karlovcu
  • MarkoN86
    30
    Ima netko iz Sesveta po mogucnosti da ide na utakmicu, pa ako bi bio voljan da se nademo u Sesvetama i odemo na utakmicu,iz vise razloga sto sam ne znam doci do Kranjceviceve(nisam odrastao covjek,imam 17 da ne bi mislili kako stariji covjek ne zna)i da se upoznamo vise sto bi volio i s ostalim forumasima iz Zagreba
  • Hipo
    406
    Vjerujem da ce ti se netko iz sesveta javit, ako ne...

    Ako si blizu centra sesveta odeš vlakom do glavnog kolodvora.
    Pa tramvajem br 9 do stanice tehnicki muzej ili br 4 do cibone (studentski centar).

    Ako ides tramvajem onda s br 4 od dubca do stud.centra.

    Stadion kranjča je u samoj blizini tih stanica, ako ne znaš tamo nekog pitaš, nemreš ga fulat.
  • Infinity
    15.1k
    Ne znam kad sam se gore zadnji put vlakom vozio, a nisam nikad ni isao na zapadni kolodvor, al zar mu nije lakse doci iz Sesveta do zapadnog kolodvora i do stadiona moze cak i pjesice za 10 minuta. Izadje na zapadnom, ukljuci google maps i ne moze fulati.
  • platini
    230
    Zagrepčani pitanje: zašto u Kranjčevićevoj bude tako malo gledatelja? I taj stadion je u Zagrebu, ne kužim zašto tamo bude upola manje gledatelja nego inače
  • Neki tip
    18.8k


    Bubam možda, ali čini mi se da su i na Zoni aktivniji dečki iz Dubrave, Sesveta, nego s Trešnjevke ili Rudeša. Možda se naprosto tako poklopilo zadnjih godina da se Dinamo na ovoj strani grada malo više prati.. Naravno, nije ni nama s istoka grada Kranjceviceva na kraj svijeta, ali Maksimir je mnogima ovdje maltene kvartovski stadion. Otpadne i dio godisnjaka s istocne i zapadne tribine. Al sve u svemu, nema(m) nekog suvislog objašnjenja. :brow:
  • Cosey
    429
    Koliko god to čudno i smiješno zvučalo, ljudi to doživljavaju kao bezveznu, kvartovsku utakmicu bez nekog značaja za koju još moraju i platiti kartu.
  • agramZ
    2.2k
    nekada je kranjca ovako izgledala...

  • Cosey
    429
    Ma, prije je u Kranjčevićevoj protiv Zagreba bilo više ljudi nego danas protiv Lokomotive itd., ali ova tekma nije ogledni primjer jer je to tekma poslije poraza doma od Auxerrea (išao sam provjeravati, ostalo mi je krivo u sjećanju da je bilo poslije Arsenala) kada je "netko" donio u ondašnju udrugu 2 soma karata da se oduži za navijanje u porazu ili kako se već tada izrazio.
    Bio je onda i veliki korteo sa Trga.
  • agramZ
    2.2k
    je, ali to je neka i negdje normalna stvar da nakon takvih "velikih" utakmica to ljude pali pa se ide i na sljedecu utakmicu, nema veze tko je protivnik. a danas nema sanse da se tako nesto desi..
  • Hipo
    406
    Dovoljno je reć da je to bila 2006.godina
  • reziser
    6.2k
    u gradu se danas osjeća miris derbija...
    ulice pune plavih dresova, svi pričaju o tekmi...i nestrpljivi su :rofl:

    šalu na stranu. i danas je tekma, a tek onda u englesku....
    ali opet će me razočarati broj navijača
    ne očekujem više od 2500
  • Guinness
    1.9k
    ne očekujem više od 250reziser
    možda da spustiš ljestvicu na nešto realnije
  • reziser
    6.2k

    nisam najbolji u predictoru :cool:
  • reziser
    6.2k
    Liva ne brani. Lagana ozljeda.
    Baš me zanima Samir, nisam ga gledao u zadnje vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.