• Miro Vugrinec
    1.5k
    Da prokomentiram Martina za danas. Sjajna igra, po meni najjači nas igrač s loptom uvjerljivo, cijela ekipa defanzivno bila top, ali ofenzivno bih rekao impresionirana, osim Bata koji je rutiniran bio s loptom, prilazio, razigravao ostale, diktirao ritam. Jako zrela partija i dokaz da je kvalitetom uz Brunu nas najjači igrač. P.s. 16.2 je, taman ga gledam na sofi(danas su ga sramotne loše ocijenili) pa vidim da mu je 21.rođendan. Sve najbolje dragi Martine, puno golova, asista i trofeja ti želim, da izboris euro i dobar transfer napraviš u top klub
  • Jaro
    5.6k
    potpisujem sve osim sto ce mu transfer u dobar klub kad je u najboljem vec. Umjesto transfera mu zelim dozivotnu karijeru u dinamu...
  • Papastrumf
    9.8k
    da izboris euro i dobar transfer napraviš u top klubMiro Vugrinec

    Strašno!
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Decki znate na kaj sam mislio. Dinamo živi od novca, a Martin je ogroman talent i mlad igrač od čije prodaje klub mora živjeti, a i da napreduje mora ići iz hnl. Jedno su želje drugo realnost. Za nas je Dinamo najveći klub, ali kvaliteta Dinama nogometno nije najveća
  • Nino Bule
    11.5k
    Pa martin trenutno igrama nije ni na razini prve postave dinama kamoli da ga je prerastao, puno prerano je za pricu o transferu sportski gledano.
  • nemapredaje
    2k


    Da, ali ti kao navijač Dinama nemaš kaj nekome želiti da ode iz istog.

    Bmk za Real, Liverpool, Juventus, Bayern ili koga već.
  • Mrvica
    3.3k
    Sretan rođendan Martinu! Želim mu da se razvije u svjetskog igrača, brdo trofeja, golova, asistencija ono najbitnije sa Dinamom! :strong:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Decki znate na kaj sam mislio.Miro Vugrinec

    znamo kaj si mislio, ali si potpuno krivo rekao.
  • rioda
    2.5k
    Nakon dugo vremena sam sa zapada gledao tekmu pa sam malo pratio striktno baš Baturinu na terenu. Meni se on čini izgubljen u tom međuprostoru, Petković se spušta, na njemu je uvijek barem jedan igrač, i onda se u tom dijelu terena zagužva i nema baš mjesta za Baturininu igru. Volio bih ga vidjeti u paru s Mišićem u ulozi kakvu često ima recimo Kovačić na terenu.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Najbolja utakmica sezone Martina kad je najbitnije. Samo tako dalje
  • Orc123
    5.1k
    Bravoo Martin!
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nije zabio gol, niti asistirao, ali je bio jedan od dva najbolja na terenu općenito. Ono izlaženje sa loptom i priljepljenost, vizija, kao da Messia gledaš(bar sam ja takav dojam po stilu igre stekao iako je suludo naravno općenito uspoređivat Messia i Baturimu).

    Al valjda je to do toga da Bulat i on ne mogu skupa igrat, sto sam spomenuo za vrijeme tekme protiv Betisa u Španjolskoj, Bulat ode naprije, ne vraće se, i onda ovamo guši prostor namjenjen Baturini i njegove lopte. (Ništa loše naravno prptiv Bulata ili bilo koga od igrač).

    Bravo Batigol.
  • Maki2
    448
    Baturina odigrao daleko najbolju utakmicu sezone i ponovio one predstave iz prosle. Nadamo se da ce tako i nastaviti. Bravo Maki!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Baturina bolje igra protiv protivnika koji igraju nogomet. Ne paše mu igrati protiv bunkera. Da ekipe u HNL-u igraju iole otvoreno protiv Dinama onda bi Baturina vjerojatno već sad bio najbolji igrač lige. Možda treba razmisliti o tome da ga se prebaci na šesticu i uparit ga sa Mišićem jer bi tu imao malo više prostora nego što ga ima naprijed a još mu naprijed Petko ulazi u isti prostor i dodatno guši igru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.