• austrijanac
    2.6k

    Nemoj zaboravit da smo htjeli po gol i da mu nije jasno zašto naši ne zabijaju.
  • Purgeri
    366
    da ima imalo dostojanstva dao bi otkaz na presici
  • Sljeme
    1.7k
    Hvala uprava, hvala treneru, hvala igrači.
  • Špica
    11
    U ovoj utakmici trebaš doslovno umirati na terenu. Ovakve nonšalantne obrambene reakcije su jednostavno sramotne.

    Kužim da je dosta ljudi nažalost duboko zabrazdilo u infantilna index izdrkavanja, ali ja bi mijenjao i naslov prvaka za pobjedu protiv ovih grobara, a kamoli tek ovakvo povijesno sramoćenje.

    Boli me kifla i za Rudeš i za Hajduk, Dinamo je uvijek bio i uvijek će biti institucija u Hrvatskoj.

    S druge strane, ovakvo tamburanje i to još od ovakvog divljeg društvanca, to će peći desetljećima.
  • San Lorenzo
    11k
    koji gol je njegov?Jurki

    Možda četvrti, korner, gil zabijen prsima sa tri metra...ali generalni dojam je baš nikakav, mlak, ukopan je na crti, nesiguran u istrčavanju, loptu kad izboksa, izboksa ju dva metra od sebe, loše komunicira sa obranom.
  • sport
    2.3k
    Ovakav nered u fazi obrane nisam odavno vidio.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ovakav nered u fazi obrane nisam odavno vidio.sport

    Od vikenda i Belupa ako ćemo realno :rofl:
  • Purger
    360


    Još gore od sparte nažalost
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jakir je kriv, ali sigurno im nije rekao stoje kao zabetonirani kod kornera, ne riktaju zaledja (KTC 3.gol) i sl.IstokKa96

    nema on što govoriti, nije on tu da govori, nije treniranje momčadi sabornica.
    on je tu da uigra momčad, da posloži postavljenje, kretanje igrača, blokove, skautira suparnika, snimi njihove akcije kod prekida i slično.

    čovjek je apsolutni amater!

    momčad ima kvalitetu, što pokazuje povremenim bljeskovima.
    međutim, svako toliko ispliva njegovo neznanje i dogodi se ovakva utakmica, nije ova utakmica ništa puno drugačija od predstave koju je dinamo pružio protiv varaždina, samo je protivnik bolja momčad.
    nije ništa puno drugačije od utakmice protiv lokomotive...imaš cijeli uzorak.

    čovjek ne zna!
  • Dudu9
    422
    Prvi gol Mišićev pustio igrača da sam zabije, 2 je Nevistić morao obranit tek kad je vidio da lopta ide u gol se bacio, 3 cijela obrana krivo stajala
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ovo je dobro jer će sva koncentracija biti na HNL-u i igrači neće putovati sa jednog kraja Europe na drugi pa onda 3 dana poslije igrat HNL derbije. Već vidim naše igrače koji na Poljudu čuvaju noge jer se 3 dana poslije igra utakmica sa Aston Villom ili Fiorentinom.
  • Ali
    1.9k

    Da u pravu si, nije on kriv. Kriv je onaj koji ima takvog golma tri godine u kkubu i nije radio na nogama. Drvo drvo... udarac sa 25 metara odbija se udara tri puta od travnjak i ti ne stignes tu loptu?
  • Boycie
    436
    Pozitivno moze biti novi trener jer je zadnji trzaj i to sto ide fokus na HNL... ali...
  • Boysica
    441
    Neznam kad sam bila ovoliko razocarana toliko tekmi bila, gledala, navijala uvjek tu ovo mi je naj gori poraz .
    Kaj je Dinamo ostao u Zagrebu di su ??
    Vruce glave razocarali i to jakoooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.