• NBC
    18
    Nažalost ne vidim kako se mi možemo dignuti iz ovoga.
    Ne možemo počistiti sve što treba zašto?? Zbog novca. Zbog odšteta. Zbog odštete treneru trpimo tešku sramotu i ubijamo igrače koji valjaju. Biščan je za ovog doktor.Hitno potjeratu trenera i stožer i upravu i primiti se posla. Treba nam fajter na čelu uprave i trener fajter koji će stisnuti te igrače. Ako Orjuna bude prva , bojim se katastrofe u slijedećem periodu. Otkaz sad-odmah!!!
  • San Lorenzo
    11.6k
    ↪Ali prije samo tjedan dana forum struka je tvrdila da imamo golmana za sljedecih xy godina.Jurki

    Tko god je to tvrdio je vjerojatno samo jako optimistična osoba.
  • dZg1986
    384
    Stvarno se nadam da je patnja s Jakirom zavrsila nakon ovog. Dovesti Vahu ili nekog drugog ko ce prodrmat ekipu, samo Jakir da ode
  • sport
    2.3k
    Bez komentara
  • sport
    2.3k
    Nova Uprava će morati prodati jednog igrača samo da bi isplatila otpremnine za sve one koje je potrebno potjerati.
  • Oluja
    3.7k
    Ne znam kako se trener i igraci mogu pogledati u ogledalo od sramote. Ove sezone imaju podrsku kakvu nisu mogli niti sanjati s obzirom na pruzene partije i onda odigraju ovakvu utakmicu. Jadno da ne moze biti jadnije.
  • Ali
    1.9k
    "Sad se moramo okrenuti hnl" , sorry ljudi ali meni ovo sliči na leku i hajduk i izjave nakon pushinga
  • Nolifer
    6.7k
    Najviše zamjeram treneru i igračima, kaj su imali takav pristup utakmici. Bez volje, bez želje da se nešto napravi za prolaz!

    Tek u drugom poluvremenu je bila ta potrebna energija za nešto, ali ne dovoljno dobro! To je problem trenera, kaj nije uspio unjeti u igrače tu potrebnu energiju i drugačiji pristup igri.

    Ofenzivno je danas bilo za ništa, ona Špikina prilika bi preokrenula možda utakmicu...

    Daj više odlazi Jakire, nisi ti za Dinamo, dokazao si to večeras.

    Promjenio bih trenera koji bi donio pozitivnu šok terapiju, koja je nužna igračima u ovom trenutku.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jos jedan primjer nepostojanja pripreme utakmice u gostima,ovako iz glave u zadnje vrijeme kad je bilo važno: loksa i osijek u gostima, i sad ova blamaža...

    Posebno zabrinjavajuca je reakcija stožernih igraca .
  • DZGIS
    957
    U Kranjči protiv Rudeša bi tribinom trebale kružit plave kutije u koje ćemo ovaj put skupljat novce za otpremninu treneru, ako treba.

    Gledao sam ga uživo dok je bio u Zrinjskom, bio sam za njegov dolazak, ali mislim da je ispucao svoje šanse. Vrijeme je za rastanak i da netko novi ekipu smireno vodi do kraja prvenstva i osvajanja naslova.
  • Praskaton
    1.8k
    Dvije stvari su me baš zasmetale ovu utakmicu.
    Mlak i bojažljiv ulazak u utakmicu.Kao da nisu svjesni važnosti.I to je vec xy put ove sezone.

    Druga je što bih pristao na ovu petardu protiv bilo koga osim ove četničke bagre.

    Sve greške,promašaji zicera,kriva postavljanja sve bi nekako oprostio al ovo dvoje.Užas
  • serbus
    3.6k
    Sad jebiga poraz boli, visok je ali da je jedan od ona dva udarca ušao (špikić, sučić) sad bi se pričalo o velikom karakteru ekipe ovako ispali pedro.

    Nisu ni papci, a nisu ni mudonje takva tekma nije htjela.
  • Klenx
    4.1k
    Špikić nas je sa 2 zicera ove sezone fino dotukao.

    Kod 0:2 u Ateni i kod 3:1 danas, oba puta od čitavog gola on gađa golmana.

    Baš rijetko slab igrač u glavi.
  • Ali
    1.9k

    Takaj ak kazes istinu o igraču, to zoves razapinjanje.
    Pa ajde reci, jel ima dobru igru nogom ? Trpa nemilice suigrace u probleme, u Osijeku istrcava a noge kao drvo i paf gol. Danas ovo skakutanje lopte po 16m dok on gleda i onda se alibi baca dok je ona vec u golu. Kod gola iz kornera , ok je fliper ali frajer sjedne na pod , pa braco imas 90kg kad se krene odbijati uleti medju njih i zgrabi loptu i slomi i svoje i protivnike
  • DiddyGuela
    943
    Ovoj ekipi osim kvalitete na klupi i terenu kronicno fali muda. Imam osjecaj kao da svi zive/igraju u nekom balonu u kojem se osjecaju presigurno a onda kada dođu vile pred oci puse i sramote se.

    Ne bi bilo lose malo podici tenzije u klubu, malo posjetit deckice na trening i objasnit im neke stvari, Grcima je to upalilo i pregazili su nas na silu, bez igre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.