• Dudu24
    146
    Ova utakmica me vratila 20 godina unazad kad sam kao srednjoškolac počeo pratit Dinamo.
  • austrijanac
    2.7k

    Nije nikad dobro popit 5 komada. Baš nikad. Ne postoji opravdanje za ovakvo nešto.
  • Hrc-Vg
    222
    Biti ću razočaran ako Jakir sutra ne dobije otkaz. Ovo je bruka i on je krivac. Još važnije je da s njim ne možemo biti prvaci. OTKAZ SUTRA!
  • Zagreb1992
    1.3k


    A koja će izlika biti ako se popuši od tovara i ako se popuši naslov ?? Imaš širinu i sve za razliku od većine ekipe u HNL-u i ne koristiš je ..Nema isprika za ovakvo sramotnu igru
  • ElektricnaInfluencija
    207
    Ljudi, kukanje nam neće niš pomoć
    Šta je tu je... Nadam se da će Jakir bit bivši
    A sad se moramo okrenut HNL-u i Kupu. Svi na Kranjču u nedjelju i idemo dalje
  • Dudu 9
    151
    Kada bi bar znao da će sutra doći novi trener manje bi boljelo.
  • Purgeri
    422
    I ovo je pokazatelj da losa odluka (ne smjenjivanje jakirovica na vrijeme) dugoročno ne moze ispasti dobra i kad tad ce doci na naplatu. Nista nadat se da je ovo zadnja posljedica odluka ove tragične uprave jer sad ima netko drugi tko donosi ključne odluke. Naravno jakirovica treba smijenit odmah, na Rudeš mozemo i s pomoćnim, mozemo i bez trenera ako treba, a do Poljuda imamo vise od dva tjedna
  • Peškaman
    2.6k
    Kakav fokus na HNL,činjenica je da ćemo mi isto ovako izaći i protiv Hajduka na a Poljudu i protiv Rijeke na Rujevici i to je to.
    Obrana danas toliko kriminalna da je čak i KTC izgledao smješan danas,3 jebena ubačaja ,tri puta sam čovjek na 5 metara.
    Špikića treba na klupu premjestiti ili ga poslati u Bravo na posudbu.Momak svaku šansu gdje je išao 1na1 je usrao.
  • scarface
    190
    Bas sam jadan...
  • Aggro
    590
    Dobro je netko rekao. Treneru odmah otkaz. Vlatka i ona dva debila nek kuhaju kave još par mjeseci i nek se onda gone u tri pm.

    Igrače dovest napokon u formu i ekipirat. Uvest disciplinu. Pa ne možeš sjebat napad i ne vratit se popravit štetu na sredini terena...
  • flexXy
    1.9k
    Najvise boli je sto su onako sramotno usli u utakmicu. U drugom dijelu se vidilo da se sa ovima moze bez problema igrat, na kraju bili i blizu prolazu sa malo boljim sutem spikica i sucica ili da kule ne baca ruke u zrak.
  • Jurki
    8.7k
    prije samo tjedan dana forum struka je tvrdila da imamo golmana za sljedecih xy godina.
    Sad je za kurac.
    Treba traziti od uefe da bu transfer rok 365 dana u godini da mozemo menjati igrace ko carape.
    Onda mozda z nekim pogodimo.
    Edit: ajmo razapet golmana jer su mu suigraci odigrali za kurac i jer ima trenercinu totalnog analfabeta budalu i neznalicu.
    Gde bu lomaca kaj donesem par litara benzina kaj ga zakurimo?
  • Špica
    11
    Doslovno ispada da je nekima najbitnije od svega razvaliti tovare, a za ostalo im se jebe.

    Aloo, Dinamo nije iz Prnjavora, nego iz Zagreba.

    Nije dovoljno proguziti se do naslova u HNL-u.

    Primiti 5 golova od grčkih barbara je jedno od najvećih mrlja u našoj povijesti, ma koliko neki relativizirali.
  • DZGIS
    957
    Pojedini igrači bi trebali plaćati Dinamu što igraju u klubu, a ne Dinamo njima, nema potrebe da ih se imenuje, zna se tko su

    Za ovo postoji samo jedan jedini opis sa jednom jedinom riječi - s r a m o t a
  • juan
    57
    Mišić plješće navijačima Paoka, kakav lijep kraj :)Purgeri

    Osim što je skrivio 2 gola, još im i plješće. Strašno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.