• Krizy
    35.7k
    U uzvratnoj utakmici 1/8 finala Konferencijske lige Dinamo će protiv PAOK-a braniti prednost od dva gola iz prve utakmice u Zagrebu.
    Bila je to prva pobjeda Dinama nad grčkim klubom nakon 1977. i 5:1 nad Olympiacosom.

    Dinamo je odigrao fantastičnu utakmicu i potpuno zasluženo slavio golovima Brune Petkovića.
    dinamo89.webp
    32559793.png

    Dinamo je, kao u obe utakmice protiv Betisa, odigrao taktički jako zrelu utakmicu i praktički ostavio PAOK bez šanse do posljednje minute i prilike koju je Nevistić obranio.

    Igra se gradila pametno i strpljivo, čekale su se pukotine i greške u obrani gostiju, koji su pali i pod atmosferom BBB-a, jer kako drugačije objasniti čak sedam lopti predanih u aut u drugome poluvremenu. Takvo što nisam vidio niti od Rudeša.

    Pored fantastičnog Petkovića i njegova dva gola, posebno dobar dojam su ostavili Mišić i Sučić, koji su gostima oduzeli čak devet lopti.
    Za usporedbu u svih šest utakmica grupne faze dva igrača iza Baturine su oduzela 16 lopti u šest utakmica.

    Idemo po četvrtfinale!!!

    Koeficijenti:

    PAOK 1.90 - 3.70 - 4.00 Dinamo

    Koeficijenti za prolazak su:

    Dinamo - 1.20
    PAOK - 4.60
    1. Kakav rezultat očekujete? (164 votes)
        Pobjeda Dinama
        43%
        Neriješeno
        50%
        Pobjeda PAOK-a
          7%
    2. Očekujete li prolazak Dinama u 1/4 KL? (164 votes)
        Da
        96%
        Ne
          4%
  • ZGWest
    530
    Bit će vatreno na Toumbi.

    Samo bez nervoze, ne podleći atmosferi i bit će to dobro.
  • Endeavour
    398
    Jako teško za prognozirati. Imamo dobru prednost, ali ako primimo rani gol mogu nas samljeti i napuniti mrežu do vrha. Nadam se jedino da neće biti ozljeda do četvrtka i da će naših standardnih 11 istrčati bez puno straha/nervoze.
  • Sportskifanatik
    359
    2:0 na Dinamo.
    Mislim da ce Petković se opet nac u pravim situacijama kao u prvoj tekmi.
  • Mihaljević
    8k
    Paok - Aris 0:1 HT , igraju istu postavu kao i protiv nas.
  • dzggzd
    142
    Paok gubi kuci od Arisa jos minuta do kraja 1.poluvremena
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ma ja ne sumnjam u prolaz, ova pobjeda Zeke je nešto što je trebalo svima u klubu, a posebice igračima, takva promjena iz temelja i ulazak novih i mladih ambicioznih ljudi u klub je gorivo i zeleno svjetlo za igrače! Dečki će letit po terenu na krilima pozitivne atmosfere u klubu.

    Malo ću ambiciozno reć, ali nije nemoguće da dignemo i tri kante ove sezone!
  • Sportskifanatik
    359
    Prije prve tekme sam govorio jebeš europu bitno nam je domaće prvenstvo, sad kad vidim da nam je prolaz u četvrtfinale skoro sigurno nadam se da cu proslaviti jednom i tu europsku kantu
  • Marley
    831
    Da me frka, bome je. Puno vise nego Betisa, ne znam zasto.
    Valjda trauma zbog onog nesretnog potopa od Sparte, kad smo u Prag isli isto s 2 gola prednosti :sweat:

    Noooo da se okrenemo pozitivi... Baturina je u usponu, Petko je isto pravi, barem kad je Europa u pitanju :grimace: ... mozda ipak ne bi bilo lose da se Jarni malo oglasi :rofl:
  • nemapredaje
    1.9k
    Izgubio PAOK 1:0 od Arisa uz lošu igru i bez ijedne čiste šanse. Ujedno ispustili prvo mjesto.

    Tak da im atmosfera ide prema dole
  • markoli
    1.7k
    Nama je domaći raspored relativno lagan - Slaven doma, pa Rudeš vani, oni imaju prvo gradski derbi doma (koji su izgubili) i onda Panathinaikos u gostima nakon naše utakmice. Ide nam to na ruku.
  • Georg Koch
    3.5k
    Jos jedna dobra stvar danas.
    PAOK je izgubio, u zestokoj su borbi za prvaka, izgubili su doma od ekipe kojoj bjeze 15 bodova na tablici, dakle losa atmosfera.
    ALI, najbolje od svega da nisu mogli odmarati ekipu.
    SAMO 3 prvotimca koja su pocela susret sa nama u cetvrtak, nisu danas bili starteri. Top !

    Dok, s druge strane, nama su od startera u cetvrtak, danas od prve minute poceli samo Perkovic, KTC i Misic.

    Odlicno bome.
  • NitkoBitan
    12k
    Mi ako prvi zabijemo gol prica je gotova. Nadam se da se necemo usrat i povuc od pocetka utakmice. Odmorniji smo od njih i u boljem raspolozenju, samo pametno...
  • dinamo u srcu
    1.2k
    sve što si napisao "stoji", ali imaju oni 4 dana za odmor tako da je to vrlo slab faktor koji će nama ić u korist. Ono što nama ide u korist je to što imamo dva gola prednosti, dok smo protiv Betisa imali samo jedan. Oni će napast i bit će prostora za Petkovića i nadam se Vidovića i tu dečki moraju zabit barem jedan gol. Ovakvu priliku dečki ne smiju propustit. Izgubili smo protiv Sparte nakon 3:1 pobjede i to nam sad ide u korist jer smo iskusniji zbog toga, ali ovakvu priliku dečki ne smiju propustit, na korak smo od četvrfinala i idemo tamo u punom sastavu. Dečki imaju iskustvo igranja takvih utakmica i treba samo mirno i hladne glave odradit 90 minuta na prolaz. Dečki mi vjerujemo u Vas.
  • Georg Koch
    3.5k
    ali imaju oni 4 dana za odmor tako da je to vrlo slab faktor koji će nama ić u koristdinamo u srcu

    A mi imamo 3?
    Komentar ti je promasen ko Mumijina taktika za izbore :lol:
    Ali nema veze, prelijepa nedjelja je iza nas tako da ne zamjeram, nego mi je cak simpaticno :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.