• Iskrenjak
    100
    Kud baš od ovih…
    Al sad ajdmo pogazit sve u HNL do kraja u miru i sve 5.
  • Jurki
    8.7k
    Nevistic je kriv za kaj tocno?
  • cukobalin
    2
    Iznad Nevistica mozda da, ali Kotarski je dno dna od golmana… ni blizu reprezentativnom nivou
  • miro
    3.2k
    za to što je preplašena pičkica i hladetina koja ne izlazi 2m s crte
  • Purger
    360
    Al sad ajdmo pogazit sve u HNL do krajaIskrenjak

    Što je ova momčad tebi (a i nekim drugima s foruma) pokazala večeras i u prvih 25 kola sezone da pomislite da možemo "pogazit sve u HNL-u"?
  • DrawTube
    3k
    Crno beli se slobodno mogu naslađivati koliko žele. Bolje oni nego žgadija s Istoka i Juga
  • Juznjak
    3k
    Zaslužili su igrat pred praznim tribinama do kraja sezonePurger

    Nisam ni očekivao neku drugu izjavu od tebe. Od lika koji živi u Zagrebu, glumi navijača Dinama, a nije u stanju kupit godišnju. Purger si ti samo po nadimku na forumu, a ako sam u krivu onda Zagreb ima velikih problema sa svojim Purgerima.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ponašajte se i pišite pišite pristojno ili nećete uopće pisati. Zadnja opomena svima!
  • IstokKa96
    557
    Primili smo 'karambol' gol, dva iz kornera, penal u zadnjoj minuti kad je sve islo 'va banque' i promasili (golman nam obranio) dvije super sanse.
    Samo jedna od njih u golu bili bi i dalje snovi o tetoviranju.
    Jakir je kriv, ali sigurno im nije rekao stoje kao zabetonirani kod kornera, ne riktaju zaledja (KTC 3.gol) i sl.

    Inace, zanima me samo kojim putem bi se Moharrami vratio u Zg da igra sezonu kao sto ju 'igra' Ristovski.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ajd sve, al opet od Grka :vomit: Muka mi je, vrijeme je za poteze. Jakirovic sam nece otic, cistka mora krenut kad - tad, bez troskova se ne moze. Zbogom.
  • Marley
    870
    Trauma od Sparte, spomenuta vec na prvoj stranici ove teme, se ponavlja. I to u jos gorem obliku, neocekivano.

    Nemam sto za reci. Nije valjalo nista, jasno ko dan. Ali svejedno se nadam da necete sad pretjerati sa pljuvacinom po pojedincima. Koja korist od toga.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ako se ne varam (neka me netko ispravi ako sam u krivu), Dinamo je zadnji put primio 5 golova protiv Rijeke 2016.ElektricnaInfluencija

    letimičnim pogledom, u europskim natjecanjima dinamo je zadnji put primio 5 komada protiv bayerna na allianz areni, 29.09.2015. godine.
  • bluelions
    249
    Ništa okrenut se prvenstvu.
    Mišić kao da se dogovorio sa Paokom.
    Ristovski nema više level.
    Baturina klasa.

    Dobili smo jednu puno bitniju borbu prošle nedjelje. Nemojmo im dati da nam pokvare raspoloženje. Od sada se može raditi, analizirati sve, počistiti klub.
    Otkaz Jakiru, naći novog trenera koji može kombinirati do kraja sezone i pokušati se boriti za prvenstvo.
  • Jurki
    8.7k
    koji gol je njegov?
  • Orc123
    5.1k
    Jedva cekam cuti jakira na presici kako nismo imali srece i kako mi zanemarivamo ljudski faktor! Da, taj ljudski faktor je on! Sad je savrsena prilika promjeniti trenera jer Rudes moramo pobijediti i bez pola ekipe! Novi trener bi imao 2 tjedna a Biscan je slobodan i bolji je trener od Jakira! Ili naci kvalitetnog stranca!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.