• dinamozivivjecno
    1.5k
    Po prvi put nakon dosta vremena ne osjecam nikakvu nervozu pred tekmu, mozda je do toga sto sam uvjeren da cemo ih razvaliti sutra :cool:
  • Kujtim Shalla
    2k
    Dobro jutro svima . Isto kao i kolege @NitkoBitan @dinamozivivjecno takodje se osjecam opusten pred sutrasnju tekmu. Kakav god resultat da bude ,predivan je osjecaj znati da se izborilo za najvecih pobjedu od svih i da su lijepa vremena pred nama. Sve polako dolazim na svoje , danas dinamovo pin za rever i sretan na posao. Ugodan dan svima zelim. Uzivajte ljudi
  • rioda
    2.1k
    Piše Ničota da je Bernauer upitan zbog boli u stopalu, ali kao da bi vjerojatno trebao biti spreman za nastup.

    Nadam se da hoće jer s Živkovićem nije izgledalo dobro ni protiv Belupa, velik bi nam to hendikep bio. Bernauer bi trebao stisnuti zube pa neka ga odmore protiv Rudeša
  • Marley
    771
    Idu mi na zivce posvuda ovi populisticki naslovi "pakleno gostovanje".
    Uopce ne sumnjam u vrucu atmosferu, ali nije da nasi decki nisu navikli na to :wink: :strong:
  • Twisted1
    136

    Vidim Ogiwaru na popisu. Sigurno ga ne bi vodio ako nije spreman. Vjerujem da u tom slučaju mauro ide na stopera, a Ogiwara na beka.
  • Mihaljević
    7.9k
    Previše olako shvaćamo PAOK u uzvratu, da padne 1-0 u prvom poluvremenu bilo bi svega... Imali su i oni onu šansu Murga na Maksimiru da je ušla svašta bi bilo, nismo JOŠ prošli.
  • Crusades1986
    9.5k
    Sumnjam da je spreman za svih 90 minuta nakon nekoliko tjedana pauze.
  • Iskrenjak
    93
    Mislim da većina očekuje više/manje istih početnih 11. Eventualno ozlijeda neka za koju ne znamo (Bernauer) ili izbor s kojim krilima početi.
    Ono što je još zanimljivije - čini se da je to naznaka uspješno provedene standardizacije. Dijelom je to zbog sile prilika (npr. RPG bi vjerojatno konkurirao za sastav da smije igrat ili Kaneko kako je upao u kadar), ali sve skupa mislim da je ovo dobar pokazatelj za budućnost! Pogotovo u vezi gdje sad imamo nekakvu fiksnu početnu trojku konačno.
  • Twisted1
    136

    Da, istina. To si vjerojatno u pravu.
  • serbus
    3.5k
    Jel skupljamo Božici za kartu kaj bu ona sad četvrtkom u Zagrebu ?
  • Marley
    771
    pa nije olako. Ali cemu se zastrasivati sa 20 000 bijesnih Grka, atmosferom itd.
    Koliko nas je vjerovalo u ovako glatki prolaz protiv Spanjolaca, vjerujem malo tko, pa kako je dobro ispalo... s druge strane, olako shvatimo Osijek i Belupo, pa smo vidjeli isto kako je.
    Ja jednostavno nemam vise nikakva normalna i racionalna ocekivanja haha koliko je sve cudno i izokrenuto. Ove sezone je apsolutno sve moguce, od neocekivano dobrog, do nezamislivo ocajnog. Nema pravila.
  • Antisha
    646
    Cijela sezona stane u frazu "očekujem neočekivano"
  • scooniepenn
    1.7k
    Gledao sam Tovare protiv PAOK-a i ne mogu reći da sam pao u afane kad je riječ o atmosferi. S obzirom na zatvorenu i natkrivenu formu novog stadiona AEK-a rekao bih da je puno žešća atmosfera kod tih cigana. Sve u svemu, to neće biti presudan faktor, posebno što ako išta imamo je europskog iskustva, preko polovica očekivane postave ima mali milijun takvih utakmica u nogama (Petko, Špika, Batko, Miš, Risto i Teo).
  • Nemrem igra Dinamo
    395

    Jbg, ništa od gyrosa u četvrtak u Solunu :smirk:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.