• quizzy86
    41
    samo da se ne uguramo Nevistiću u krilo, jer tad je pitanje vremena kad cemo primit gol.. samo hrabro!
  • Medford Hernan
    56
    Oni drugi vikend ne igraju.
    Savez je odgodio sve utakmice grčke lige da bi se reprezentacija što bolje pripremila za kvalifikacije.
    Slijedeću utakmicu u prvenstvu imaju 31.3.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ma da skuzio sam u meduvremenu pa obrisao komentar. Gledao sam tekmu Paok-Aris pa je komentator na SK napomenuo da nakon Dinama slijedi Pao, nisam znao da ne misli na ovaj vikend.
  • scooniepenn
    1.8k
    Gledao sam sazetke solunskog derbija PAOK Aris gdje su imali preko 70 posto posjeda lopte, ali niti jednu cistu sansu nisu slozili. Ici ce na ho ruk da sto prije zabiju gol i moramo to iz tranzicije iskoristiti. Imamo bolju momcad, europski iskusniju i vjerujem u 1/4 finale koje bi bilo slag na torti ovog velikog dogadjanja u povijesti naseg kluba. Samo hrabro, Dinamo iznad svih!
  • Infinity
    15.2k
    Ne zna PAOK sta ce s loptom, a moraju nam dati dva gola. Mi imamo vise nego savrsenu situaciju. Oni su na Maksimir dosli po nulu, imali loptu i ostavili nam dovoljno prostora za dva gola, realno i za tri.

    Sad kad moradnu napasti od prve minute vrlo lako bi do poluvremena moglo biti 0-2. Imat cemo prostora vise nego na Maksimiru i samo malo hrabrosti ce nam trebati da ih opet sredimo. Doktorirali smo na protivnicima koji zele igrati napadacki. Sparte se dogode nekad, a trener i igraci su valjda naucili nesto iz te utakmice.
  • Kermit
    58
    Treba izdržati prvih 15 minuta i onda će im polako rasti nervoza. Oni igraju na način kako mi igramo u HNL. Drže posjed, ali nisu konkretni u zadnjoj trećini. Nama se tu opet otvara prilika kroz kontre i polukontre.

    Najbitnije je da su dečki max. koncentrirani i da Neva obrani kaj prođe. Dva gola viška nije mala stvar, imamo se ćemu nadati.
  • Krizy
    36.3k
    Očekujem PAOK u stilu Dinama i Dinamo u stilu Lokomotive. Čistih 0:3 na kontre. :rofl:
  • scooniepenn
    1.8k
    Po stoti put ajmo se ne vraćati na Spartu i obranu:

    Nevistić (- godinu dana)

    Moharrami (od 47. minute Šutalo - godinu dana) Ristovski Perić Ljubičić

    Kad na to dodaš zamjenu za Ivanušeca kao najboljeg igrača u 1. utakmici u vidu Marina :starstruck:
    kako je išta moglo poći po zlu.

    Sad imamo Ristu na svojoj poziciji, Maxa i Tea kao odličnu kombinaciju gdje se lakoćom rješavamo presinga protivnika i Perka umjesto Ljube lijevog beka. Misli li netko da bismo u sadašnjoj postavi s 3:1 iz 1. utakmice strijepili protiv Sparte u uzvratu. Ja sigurno ne bih.
  • Krizy
    36.3k
    Upravo tako, to su dvije potpuno različite momčadi.

    Screenshot-20240311-162154-Chrome.png



    Screenshot-20240311-162352-Chrome.png

    Golman je isti, ali obrana u potpunosti drugačija.
    Jedino Ristovski ostaje u prvih 11, ali ne kao stoper, već kao desni bek.

    U veznom redu Mišić i Baturina i dalje, ali Sučić umjesto Bulata daje prijeko potrebni balans, jer je Petar naš jedini pravi zadnji vezni.

    Na krilima su bili Špikić i očajni Marin.
    Sada vjerojatno ostaje Špikić, a umjesto Marina će igrati Hoxha ili Vidović.

    U špici ostaje Petković.

    Pet-šest novih igrača u odnosu na Spartu.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Koliko smo mi obrambeno sigurnija momcad bez Perica i B. Sutala. Eto citam da se Peric namjerno ocistio od zutih kartona na utakmici sa Slaven Belupom i to sa klupe ubacivajuci loptu u teren. Kao cisti se za derbi, ma trnci me prolaze...
  • Marley
    870
    ma apsolutno to stoji. Moj problem je sto mi lako ostaju "traume" od takvih utakmica i odmah mi asocijacije prorade :lol:

    Slazem se da nema puno slicnosti u situaciji tad i sad, osim eto tih dva gola prednosti s kojima smo isli, sto je meni odmah sijevnulo u glavi. Znam, luda sam.
    Sad mi je zao sto sam uopce bezveze spomenula tu nesretnu Spartu u ovom kontekstu, fakat mi nije namjera unositi negativu. Je, malo me frka, ali vjerujem da mogu oni to rijesiti kao sto su i Betis.

    A golman... je isti, ali i nije. Ovaj Nevistic sada, se ipak cini puno poslozeniji, nego onaj kojeg su tad bacili u najgoru vatru. Mislim da je on dobro poradio na sebi ovih mjeseci dok je "cekao", i samo nek tako nastavi :up:
  • Iskrenjak
    100

    Tako je! Ovo je potpuno drugačiji profil momčadi, pogotovo u defenzivi. Nema usporedbe. Ak tome nadodaš nešto bolju formu ostatka ekipe - treba gledati pozitivno.
    Al da se razumijemo - i dalje je to teško gostovanje.
  • Peškaman
    2.6k
    Betis u gostima je preslika onog što mi moramo raditi u Grčkoj,oni će sigurno žestoko navaliti prvih 15-20 minuta,moramo izdržati,kao što je netko prethodno napisao čekat ih na kontre.
  • scooniepenn
    1.8k

    Ključna razlika je kao što si i grafikom pokazao obrana koja je kompletno različita, jer je Risto igrao stopera. Na to se mora dodati i Nevistić onda i Nevistić sada, što je nebo i zemlja. To je, dakle, formalno 5 novih igrača, a kriva pozicija Riste i aktualni trenutak Neviste praktički čine 7 promjena što je ogromna razlika. To su dvije momčadi koje nemaju veze jedna s drugom.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kako znas da su svi pod dojmom najvece utakmice dinama u novijoj povijesti? I to one koja se igrala u nedjelju u utrobi zapadne tribine.

    Pa tako da na temi prije uzvratne utakmice osmine finala KL protiv mrskih nam Grka, sa prednoscu od 2-0, nema nikoga.
    U cetvrtak ce biti jos jedna od velikih pobjeda naseg kluba u Europi, ali svima nam je to van fokusa.

    Ali neka ljudi rade svoj posao, pa glasali smo za njih da ih pustimo na miru i da odrade posao onako kako znaju i umiju.

    Pustimo previranja po upravi, plavim salonima, novinskim nastupima i PR agentima.

    U cetvrtak je red da smo svi pred malim ekranima, a j nedjelju je red na nas. To je ono kaj mozemo, jer sad je red na nasim ljudima da dovrse sezonu u najboljem tonu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.