• Mihaljević
    8.1k
    Izgleda Vidović u prvih 11, napokon.
  • jedan u nizu
    6.1k


    nadam se da je tako, ali mislim da nista od toga. Ta grafika ne znaci nuzno da je u prvih 11.

    U slikama najava za Belupo su bili i Sucic i Max pa nisu igrali.
    Proslu protiv PAOKa na grafici kao ovoj, za matchday je bio i Kaneko pa nije bio u prvoj.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bilo bi suludo stavit sporijeg igraca kad je jasno da ce se ici na kontre..
  • ivanm43
    3
    Ekipa,
    može preporuka za kafić gdje pogledat utakmicu na području Maksimira, Svetica ili istoka tu?

    Hvala.
  • IvanS
    52
    Isto tako da je i Hoxha bolje reagirao u barem jednoj situaciji pred njihovim golom, možda bi nam još lakše bilo.
    Ali da, opreza nikad dosta i ne treba unaprijed upisati prolaz.

    S druge strane, nosiš u goste 2 gola prednosti i tako se trebaš i postaviti. Karte su sada drugačije promiješane nego prije prve utakmice.
  • Papastrumf
    9.8k

    Lokinn, Maksimir.
  • nemapredaje
    2k
    Sad malo gledam povijest Dinamovih europskih nastupa u natjecanjima od osmine finala pa nadalje, dakle od kada počinju ozbiljne utakmice.

    Mi smo da sada u takvim utakmicama ispadali od sljedećih momčadi: Fiorentina (polufinale '61.), Barcelona (osmina '62.), Valencia (finale '63.), Celtic (osmina '64.), Torino (četvrtfinale '65.) ,Schalke (četvrtfinale '70.), Twente (osmina '71.), Atletico (osmina '98.), Benfica (osmina '19.), Villareal (četvrtina '21.)

    Dakle Dinamo kada god je igrao bitnu ulogu u europskim natjecanjima uvijek je ispadao samo kada je naletio na ozbiljne i jake momčadi. Možda nekom Twente upada u oko, ali radi se klubu koji je u sedamdesetima bio strašno jak (igrao europsko finale).

    Zaključak je da nikakav PAOK nemre izbaciti Dinamo :strong:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Baturina danas projektil u desne rašlje sa 25m u 17min.
    Nakon toga cuvanje rzultata i igra obe momcadi koja bode u oci.
  • Mihaljević
    8.1k
    Čim je ekipa optimistična ja već znam da će bit neko sranje... "Paok nas nemre proć" , "Baturina daje sa 25 u rašlje." Stanite na tu loptu.
  • nemapredaje
    2k


    Pusti nas na miru. Igrači su ti koji moraju biti oprezni. Mi možemo pisat kaj hoćemo
  • jedan u nizu
    6.1k
    Stanite na tu loptu.Mihaljević

    to su nam samo optimisticne zelje.

    Zar da budemo pesimisticni?

    Vise volim biti optimistican cijeli dan pred tekmu, nego da sebi i ljudima oko sebe samo unosim nervozu u dan ;)
  • Facke
    2k
    Ocekujem da bume to rutinski odigrali. PAOK bu moral napadati i tu je nasa velika sansa. Tak da bi trebale biti prostora za nasu igru. Nije me opce strah, uvjeren sam da bumo to dobre odigrali. Imame dosta europskih utakmica v nogu da bi to sad same tak zasrali.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ljudi pazite kaj pišete jer ak igrači to pročitaju i previše se opuste danas bit će sranja.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ove sezone imamo takve amplitude da je to cudo.. Sigurno nije nista, pa ni Rudes u nedelju.
  • Eduardo
    17.6k
    GGG - Gazi grčku gamad!

    Ispustiti prednost od 2:0 protiv ove gamadi bila bi najveća šamarčina ove sezone, a već smo ih primili nekoliko zaista teških. Stegne me u želucu čim pomislim na nešto takvo.

    Ajmo Dinamo, GGG!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.