• Petar86
    584
    Ja sam uvijek nekog misljenja da je nasim nogometasima teze igrati protiv nasih ekipa nego tako te strane sto se tice atmosfere... barem meni bi bilo teze slusati nase jer razumijem sve te degutantne psovke pa te psihicki dira

    A sad, da mi milijun grka psuje sve po spisku nebi nista razumija i vjv me nebi ni diralo..
  • NORTE
    9.3k
    Ovakva im je situacija sa ulaznicama, rekao bih 70% prodano.blackbully
    Kakvo im je sad stanje?
  • blackbully
    4.4k


    Ništa bolje nego jučer, možda 150-200 ulaznica prodano više. S tim da su tek jučer tokom dana pustili ulaznice u prodaju.

    Screenshot-20240313-135721-Firefox.jpg
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Meni su te grčke ekipe jednake kao i turske kad je atmosfera u pitanju. Užasno prenahajpane. Turci uredno prave bolju atmosferu na košarci, odbojci i rukometu nego na nogometu, odnosno na dvoranskim sportovima. Na Bešiktašu sam bio na Vodafoneu i bilo je van par minuta navijanja cijelog stadiona ili pljeskanja užasno loše.

    Sjećam se PAOK-a u Europa ligi kad smo igrali tamo, niti im je stadion bio rasprodan niti je van prvih 10 minuta bilo nekako navijanje. Imaju te momente kao mi kad je neka šansa ili korner pa onda svi dižu decibele ali sve je to puno više opjevano nego je zaista u stvarnosti. Usporedio bi te grčke atmosfere baš sa Poljudom. Kad god igra Olympiakos ili PAOK neku europsku utakmicu uredno se trudim vidjeti što je tu "pakleno" i nikad uz najbolju volju ne nađem nešto spektakularno. Čak i na Euroligi u zadnje vrijeme se više čuje škripa tenisica na parketu nego nekakvo navijanje na utakmicama Oly ili PAO.
  • Time
    532
    Ja sam vise nervozan sad,jer sad je dinamo "naš"
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    slazem se. I siguran sam da ce se standardi za paklenu atmosferu u cijeloj europi biti postavljeni tek izgradnjom novog stadiona na Maksimiru. Dizemo cijelu stvar na level iznad.
  • nemapredaje
    2k


    Već s Kranjčom će to izgledati/zvučati puno bolje, a bolesnoću kakva će biti na Maksimiru si nemrem ni zamislit
  • Mali Zeus
    9.7k
    Meni su te grčke ekipe jednake kao i turske kad je atmosfera u pitanju. Užasno prenahajpane. Turci uredno prave bolju atmosferu na košarci, odbojci i rukometu nego na nogometu, odnosno na dvoranskim sportovima. Na Bešiktašu sam bio na Vodafoneu i bilo je van par minuta navijanja cijelog stadiona ili pljeskanja užasno loše.Mathiasovi Chageri

    To je nešto kao Poljud. Najhajpano, predstavljeno kao ne znam što a realno nešto pjevaju prije tekme, malo viču prvih 10 minuta i ostatak je žamor.
  • superhik
    10.3k
    Koliko god se kao moderatori trudimo odvajati svoje vrijeme na što bolje moderiranje i održavati Zonu kao kvalitetno mjesto rasprave i upisa, s vremenom smo primijetili kako je kvaliteta upisa u određenim temama u silaznoj putanji.

    I sami smo sigurno tolerirali ovakve upise zbog uvažene slobode mišljenja, ali vjerujemo kako ste i vi svjedoci kako određeni upisi sa sobom kvare kvalitetu tema, konverzacija, informiranja i upisa i pretvaraju se u mjesto za ispucavanje broja komentara ili pak međusobne obračune te pretvaraju Zonu u WhatsApp.

    Oduvijek nam je cilj bio da Zona bude prije svega kvalitetno, a ne samo kvantitetno mjesto svih navijača Dinama.
    Stoga u sljedećem periodu možete očekivati rigoroznije brisanje nekih komentara i upisa za koje moderatori procjene kako ne doprinose dobroj i suvisloj raspravi ili temi.

    Pozivamo vas i da sami dva puta promislite da li upis kojeg planirate objaviti doprinositi tom cilju i pomognete nam u održavanju istog.

    I na kraju, molimo vas da se držite Pravila foruma i uvjeta korištenja.


    Hvala.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Povedi nas kapetane :strong:

    2226058.jpeg
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    DJ svima,

    Nek živi ljubav....
  • Mali Zeus
    9.7k
    Već me frče.
  • Plavi-9
    424
    Ademi i Vieirinha su jedini igrači koji su nastupili za Dinamo i Paok u našim ogledima iz 2010. godine a i danas su u istim klubovima.
  • Mandelinho
    330


    I obojica su u međuvremenu bila u drugom klubu. Vieirinha je bio u Wolfsburgu u vrijeme Mandže. Jos su igrali Lakić i Hrvoje Čale :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.