• SAS1987
    13.3k
    Dao bog da me netko pita za 30 godina gdje sam bio na sutrašnji dan jer ću tada biti stariji od mumijesport

    Neces jer ce i Mirko tada imati 30 godina više :grin:
  • Bosskovitz
    7.3k
    Mali off, cijeli dan mi iz glave ne izlazi ova stvar, s malo izmijenjenim refrenom: https://www.youtube.com/watch?v=cYhSRDoUIkI

    I reci gdje si bio
    kad je cijeli grad za njim gorio
    kad se orilo
    ulica, Zagreb, Dinamo

    U srcu stari plamen gori vječito
    za ovaj grad i ovaj klub
    mi svoj život dajemo


    Već vidim da će sutra ujutro biti na repeat u autu kad krenem prema Maksimiru.
  • sport
    2.3k
    Jebo ga Manolić,kao da se takmiče koji će duže :rofl:
  • mlinchica
    1k
    Reci curi da je u velikim povijesnim trenutcima, u “prvim” redovima uvijek bilo i žena, a sutra je jedan takav trenutak.
    Neka dođe ona i neka povede i frendice. Neće biti jedine žene tamo.
    Ne trebaju znati pjesme, ne trebaju biti obojane u plavo, neka samo dignu ruke i prate ritam onih najvjernijih.
  • emilperska
    3k
    Javljaju mi se razni zlonamjernici i sufliraju da ako ovo ne prode sutra, da ide bojkot 100%.

    To je laz 100%. Taman da nam ovo ne prode, kontroliramo NO i 28 od 60 skupstinara, konacno smo relevantan faktor i klub igra presudnu sezonu. I da ne dobijemo sutra, mi smo pobjednici. Ta krnja vecina nemre trajat dulje dl god dana kako god..

    Ugl nadam se da su tovarska sufliranja o bojkotu, upravo to. Tovarsko jugoslavensko zlonamjerna sufliranja..
  • deda
    27.5k
    Kakav bojkot, kakve gluposti.
  • Captain America
    13.3k
    Ovaj Naglić se prvo okrenuo protiv braće, a sad će zakucati ovo što je htjelo preuzeti klub :lol:

    Kakva ikona :heart:

    Lesi, ispričaj se čovjeku.

  • IceMan
    1.5k
    Evo kaj ćemo mi poslat Stanki Lazaru, povjereniku na Barišićevoj strani.
    IMG-8576.jpg
  • Hrc-Vg
    199
    Bravo!
  • Georg Koch
    3.3k
    20240309-151313.jpg


    Sa zenom na rucku, cekamo jelo i ona salje SMS-ove povjerenicima, na moje silne nagovore.
    I ovo je sve :D
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    Lesi zna da ce mu odlaskom trenutne vladajuce garniture, mjesecna primanja pasti na minimalac koji trenutno prima od svog poslodavca. Panika rekli bi ljudi
  • Bosskovitz
    7.3k
    Reci curi da je u velikim povijesnim trenutcima, u “prvim” redovima uvijek bilo i žena, a sutra je jedan takav trenutak.mlinchica

    I ak treba, bumo joj svi otpjevali sretan rođendan :D
  • Captain America
    13.3k
    Sutra su kod Breke Kamenski, Jurčević, Lesi i Barić.
  • rioda
    2.1k
    Kaj nisu već bili?
  • Peškaman
    2.4k
    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/moze-li-skupstina-dinama-biti-sazvana-i-odrzana-bez-potpune-objave-rezultata/?fbclid=IwAR319I9qnCC1VvAYN6PaJU1kFfBgWbz6qkj2qi8ISeye1pY_f75bDZQAQuY


    "Obraćam Vam se kao član GNK Dinamo i kao kandidat za člana Skupštine GNK Dinamo na izborima 2. 3. 2024. g. u 2. izbornoj jedinici. S obzirom da do sada nisu objavljeni rezultati glasovanja za kandidate u 2. izbornoj jedinici, osim imena izabranih kandidata, dana 4. 3. 2024.g. zamolio sam Izborno povjerenstvo GNK Dinamo hitnu dostavu rezultata izbora, odnosno informaciju o broju glasova koje je dobio svaki pojedini kandidat te sam predložio javnu objavu rezultata izbora. Danas 7. 3. 2024. g. Izborno povjerenstvo GNK Dinamo dostavilo mi je dopis da su izbori tajni i da rezultate mogu doći vidjeti u prostorijama GNK Dinamo uz prethodno ovjerenu izjavu kod javnog bilježnika o čuvanju tajnosti podataka. S obzirom da mi nisu dostavljeni rezultati izbora u 2. izbornoj jedinici, odnosno informacija o broju glasova koje je dobio svaki kandidat niti su rezultati izbora (osim imena izabranih kandidata) objavljeni danas 7. 3. 2024. opet sam pozvao Izborno povjerenstvo GNK Dinamo da to učine. Tajnost izbora znači da je tajna kako je koji od članova Izvršnog odbora GNK Dinamo glasovao. To ne znači da su rezultati izbora tajni, kako to tumači Izborno povjerenstvo GNK Dinamo.”

    Izborno povjerenstvo GNK Dinamo sam podsjetio na načelo demokratskog ustroja jasno naznačenog u Zakonu o udrugama, a demokratski način očitovanja volje članova udruge kao i rezultati očitovanja te volje dio su tog načela. Nakon završetka izbora nije dovoljno samo objaviti imena izabranih kandidata već je potrebno objaviti i broj glasova koje je dobio svaki pojedini kandidat. Kod objavljivanja broja dobivenih glasova u I izbornoj jedinici Izborno povjerenstvo GNK Dinamo jasno se pridržavalo načela javnosti i načela demokratskog ustroja. Takvom objavom nije prekršena tajnost izbora. Ostaje nejasno zašto do danas Izborno povjerenstvo GNK Dinamo nije postupio transparentno i objavilo potpune rezultate izbora u II izbornoj jedinici. Također nije jasno tko su članova Izbornog povjerenstva GNK Dinamo pa bi njihova imena trebala biti objavljena.

    S obzirom na sve navedeno molim Nadzorni odbor GNK Dinamo odgovor na pitanja:

    – Treba li Izborno povjerenstvo GNK Dinamo postupati transparentno i javno objaviti potpune rezultate izbora u 2. izbornoj jedinici, kao što su objavljeni za 1.izbornu jedinicu?

    – Treba li GNK Dinamo objaviti imena članova Izbornog povjerenstva GNK Dinamo?

    – Može li Skupština GNK Dinamo biti sazvana i održana bez potpune objave rezultata izbora za članove skupštine?

    Matija Medak"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.