• Captain America
    13.9k
    Kaj nisu već bili?rioda

    Breko danas stavlja isječke sutrašnje emisije.
  • Majki2111
    2.6k
    Whats-App-Image-2024-03-09-at-15-40-06.jpg
    picture hosting

    Ja sam ozbiljan. Otišao sam do knjižare, Dao sam 10 eura. Kupio par markera i hamer papira. Jel mogu doći ko navijač Dinama i član koji je glasao i dići poruku? Bez verbalnih i fizičkih obračuna.
  • Toni90d
    110
    Nadam se da će Zagreb i okolica doći sutra pod Zapad. Ja se mogu organizirati da večeras krenem za ZG iz Karlsruhea u Njemačkoj i da se vratim ponedjeljak ujutro u 6 na posao. Nadam se da većina iz okolice može preskočiti ručak i pojavit se ispod zapada.

    Kao što je kolega napisao, puno nas smo bili djeca, te 2000.g. Ali sad imamo priliku sa našom generacijom pisati povijest!
  • NitkoBitan
    12.2k
    Na papiru pise Barisicu ne volim te vise :broken:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ne. Nikog ponaosob ne bih spominjao. Baš za boljitak Dinama. Nikakva provokacija.
  • Nino Bule
    11.5k

    Bez uvrede majki ali na dan izbora si se poceo informirat sta se uopce događa. Ne vidim na koji nacin si ti sposoban napisat neku poruku koju vrijedi cut i vidjet, ako planiras raditi cirkus s papirom i porukom vjerovatno nece proci.
  • plavac173
    2.6k
    (ig: dinamoizzagreba)

    12.7.2015. Sad vec davni datum, ali ga nikad neéu zaboraviti. Tada je sve pocelo, malo i podcjenjen dogadaj.
    Glava zavrsava u zatvoru, taman pred pocetak sezone. Utakmice se iskreno ni ne sjecam, ali se sjecam da je tad opet napokon zavladao Dinamov duh u Zagrebu. Euforija kakve nije do tad bilo, a moguce ni poslije. Bio sam na istoku i gledao sta se sve dogada na sjeveru, kasnije i cuo price iz prve ruke. Saka placenika provocira skrivajuci se iza interventne :vomit: , Boysi odlucili da reakcija nece biti. Bilo ih je, ali ih je bilo minimalno. Imalo je potencijal ovo postati jedna od vecih tuca sa policijom. Ali smo pokazali da smo za neki visi cilj tu.
    Danas ubiremo plodove rada. Prvi izbori, i dalje sa puno prostora za napredak ali tu smo. Tu smo di smo sanjali. Samo cu reci -
    12.7.2015. je dan kada su Boysi pokazali da nismo mrtvi, dan koji je pokazao da grad Zivi za klub, samo ga je trebalo probuditi. I probuden je. Sutra odite na jutarju misu, onda na izbacivanje otpadaka, pa rucak i onda Belupo, jedno od preostalih finala. Sutra je praznik. Sutrašnji datum će biti na razini 14.2. Sutra vraćamo klub u ruke onih koji ga vole bez interesa. :heart:

    IMG-5567.jpg
  • sport
    2.3k
    Ajmoooooooooooooooo
  • SAS1987
    13.5k
    Hoce Vlatka za sutra u 11.00 organizirati fan zonu? :lol:
  • ZGWest
    551
    Pametno bi bilo kad bi stavili štand sa pićem kao na dan izbora. :grin:
  • superhik
    10.3k
    @Majki2111 nemoj od ovoga raditi smijuriju i prosvjed za Dan žena sa flomasterima i hamer papirom
  • Nolifer
    6.7k
    Možda ima ljubavnu ponudu za Vlatku?
  • PlavacZRima
    249
    ako netko zna, sutra nakon izglasavanja Zajeca za predsjednika. Jel mogu neki novi ljudi uc u skupštinu ako neki sami odstupe ili se pak nekima dokažu kaznena dijela?
  • Jurki
    8.7k
    ima ih jos 5 na recaru.. al ak ih bu vise ozlijeđenih ili kartoniranih onda ne znam kaj bude..moguce je da budu u brojcanom minusu.. al je bitno za skupstinu da ima kvorum tj minimalno 31 glas da se mogu skupstine odrzavati neometano.
  • Majki2111
    2.6k
    Zapravo vjerujem u sebe, u svoju poruku. Bit ću tvrdoglav pa ću vidjet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.