• Jaro
    5.6k
    Vice, koliki god dinamovac bio, zbog portala gdje pises neces imati postovanje. Skandal u Dinamu. Predsjednik NO-a: Izbori su namješteni, imam dokaz

    Klikbejt, jer 90% ljudi ne zna nis o sustavu izbora u klubu i jedini izbori su oni izmedju Zajeca i Barica...
    Jebo vas naslov sugavi, huskacki
  • K3p
    131

    Meni smrdi da je ovo u pitanju i da pokušavaju odgodit sutrašnje izbore jer su se usrali
  • Jurki
    8.7k
    ne znam bas kolko je to izvedivo jer predsjedniku 11.3. istice mandat.
    A i po statutu bi zbog krsenja izbornog procesa prekrsiteljima istog trebalo biti prekinuto clanstvo a time i sve funkcije u klubu.
  • badjibadara
    1.7k
    Tesko da mogu odgoditi. Svaki dan samo sve vise tonu u mulj koji su sami stvorili skupa sa svojim ideologom. Sve silne godine marifetluka dolaze na naplatu, a tek kada krene dubinska analiza...
  • Orc123
    5.1k
    ima placu ko Kaneko, jbt zivot....
    Ja nemrem vjerovati da covjeku od 87 godina treba ovo. Sramota! Covjece Bozji mogo si otici ko covjek koji stvarno voli Dinamo,a sad ces otici ko 0 od Covika! Kako izko normalan moze ostati imun na ovo proljece koje se rađa u srcima svakog Dinamovca! Doslovno mi srce zaigra, suze same krenu kad vidis koliko ljudi ipak voli nas Dinamo i koliko smo jaki ponovno, ujedinjeni! Nista to ne moze srusiti vise! Sramite se svi koji glasate protiv Zajeca, nek vam Bog sudi!
    Do pobjede sutra :strong:
  • OsamŠest
    2.6k
    Kako se naježim na spoznaju sutrašnjeg dana.

    Drži se još malo moj Dinamo, a onda diši.. Diši punim plućima dok iza tebe stoji plava vojska.

    Sve će to bit u redu :wink:

    Nedjelja, od 11h svi pod Zapad!
  • Peškaman
    2.6k
    ...osjećam sada nešto se sprema,dođi pod zapad,Dinamo te treba!!!
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bit će to sve ok.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sutra dođite molim vas na vrijeme. Najbitnije je da budemo tamo kad oni budu ulazili i da radimo neviđeni, jebeni pritisak!!!
  • Majki2111
    2.6k
    Ja imam ideju da dođem za porukom svojom. Da kažem za kaj sam glasao. Napisat na A1 ili A2 papir. Jel se to smije? Znam da ekipa je dosta osjetljiva na to...

    Ne mislim ulazit u nikakve fizičke i verbalne obračune...
  • sport
    2.3k
    Ajmo ljudi,sad ili nikad
  • miro
    3.2k
    ak ne piše "Ja :heart: samo Hanžela" mislim da buš ok
  • mniokl
    254
    Otprilike 24 sata do slobode Dinama!!!
  • mali M
    3.5k
    Ako me sad nije preseklo... Vidim 11:38 i ulovi me panika da sam zaboravil!!!
    Sutra dođite molim vas na vrijeme. Najbitnije je da budemo tamo kad oni budu ulazili i da radimo neviđeni, jebeni pritisak!!!marcio amoroso
    I vidim ovo i još veća nevjerica, samo me malo kopka, zakaj Marcio piše "sutra"... :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.