• marcio amoroso
    32.4k
    Dečki želimo konstruktivne prijedloge, motivaciju i zajedništvo. Nije tema za zajebanciju i spam!! Ne zanimaju nas knjižare i jebene ljubavne poruke. Uozbiljite se bar na ovoj temi!!
  • Eduardo
    17.6k
    budi šta hoćeš, ali budeš li kukao ovdje da si dobio jednu iza uha pobrat ćeš i ban na mjesec dana. Još tražiš garanciju da te nitko od nekoliko stotina do nekoliko tisuća ljudi neće verbalno ili fizički dirati. Još se nije rodio onaj tko u tolikoj masi ljudi može spriječiti reakciju pojedinca koji se može osjetiti isprovociranim. Daj budi ozbiljan i ne glumi mangupa ako nisi spreman muški snositi posljedice.
  • Purgeri
    422
    Ne znam zasto ga se jednostavno ne ignorira, pogotovo na ovakvoj temi. Decko kao da je pao s druge planete, sto je ok, ali evidentno trazi paznju, a vi mu je dajete.
  • sport
    2.3k
    Mogu,zato i postoji 5 zamjena,malo kasnim ali imao sam važan poziv sa dobrim ishodom.
  • Danko
    569

    Moraš biti i spreman na to da te božica barišić opizdekne kišobranom.
  • Doktor Kunić
    2.5k

    Ja sam ozbiljan. Otišao sam do knjižare, Dao sam 10 eura. Kupio par markera i hamer papira. Jel mogu doći ko navijač Dinama i član koji je glasao i dići poruku? Bez verbalnih i fizičkih obračuna
    Majki2111

    Nadam se da nećeš dugine boje crtati, ja ću prvi napast
  • Livi
    49
    Nije bilo odgovora nikakvih,niti meni niti ljudima koje znam da su poslali
  • IceMan
    1.5k


    Daleko se čuje glas iz Cestice :smile:
  • Sajla
    3.5k
    U nama vrijeme se mijenja
    I svi su opet spremni da se bore za san
    U nama vrijeme se mijenja
    Sa barikada reći ćemo "No passaran"

    Sad je vrijeme za to
    Sad je vrijeme za to



    sutra svi pod Zapad!!!

  • Georg Koch
    3.5k
    hahaha, da, tu ti je to negdje bilo :rofl:
  • jedan u nizu
    6.1k
    SAMO večer prije nego što će 60 skupštinara birati novog predsjednika Dinama dogodio se veliki obrat. Naime, jedan od ljudi koje je Nikola Hanžel putem liste 35 instalirao u skupštinu kako bi bio čovjek od povjerenja Mirka Barišića odlučio je napustiti tu poziciju. Riječ je o Denisu Orošiju, čovjeku kojem su i Bad Blue Boysi protiv PAOK-a dignuli poruku s obzirom na to da je postala javnom tajna kako je Oroši bio veliki navijač Partizana.

    Pritisak je velik s obje strane, i navijači i Barišićevi ljudi se bore za svaki glas.Prema svemu viđenom, lako je moguće da će biti još otkazivanja. Dinamov statut je predvidio situacije da neki od skupštinara napusti tu poziciju, tako da svaka izborna lista ima po pet zamjena. To znači da će Orošijevu poziciju preuzeti prvi od "zamjena", a to je Mario Marčec.

    Već ranije je ustanovljeno da se kandidatura Gorana Babića izabranoga u Skupštinu u II. Izbornoj jedinici nalazi u koliziji sa Statutom te. Zakonom o sportu te je njegovo mjesto u Skupštini zauzela prva osoba s liste zamjenika, odnosno Zdenko Kalkan.
  • Klenx
    4.1k
    Ne radite gluposti na svoju ruku!
  • Nino Bule
    11.5k
    S obzirom sta je rekao za cicu na dan kad je preminuo bojim se uopce sta bi zovko rekao o zajecu.
  • PlavacZRima
    249
    Kako su stvari krenule,nece ih 5 biti dosta ,kaj onda?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.