• Majki2111
    2.6k
    Ne ne, pozitivno je u kontekstu Dinama, za boljitak Dinama je poruka.
  • Big Daddy
    186
    Stari gad Barisic godinama je radio s Mamicem, jedini cilj je svoje usrano staro dupe ustaliti koliko god ide. Na bilo koji način, znamo kako je to Mamic radio, ucijenom i potplaćivanjem. Zaboli njega za Dinamo, samo profit.
    Za njega i njegove sluge i dupelizce.
    Al, sutra mu je kraj, odlazi neslavno i ostaje nam naš Dinamo.
  • xavier
    11.1k
    Prošli tjedan smo odradili povijesne izbore, ali kako je već rečeno, to je bila utakmica u kojoj smo bili apsolutni favoriti i nitko nije očekivao drugačiji rezultat. No stigao je vikend u kojem nas čeka puno važnija utakmica koju također planiramo dobiti.

    Kako ste mogli primijetiti ovih dana, neki s "liste 35" već su nam javno pružili podršku, što je jasna poruka i onima koji možda još nisu sigurni trebaju li biti "lojalni" ili mogu glasati po svojoj savjesti. Odgovor na to pitanje je više nego jasan jer oni nisu samo Barišićeva lista, nego lista ljudi koji su se prijavili svojom voljom. Svaki dan izlaze na vidjelo nove afere iz kluba i ako to nekom i dalje nije dovoljno da digne ruku za Zeku umjesto za Barišića, onda ta osoba nije pravi navijač Dinama, već netko tko ima neke druge razloge i interese u skupštini.

    Ne propustite doći u što većem broju ispred zapadne tribine na vrijeme kako bi netko tko eventualno još nije siguran shvatio kakav je stav navijača.

    Vidimo se sutra na Maksimiru!
  • Jurki
    8.7k
    Jedino kaj mi mozemo jos napraviti je to da se pojavimo ispod Zapada.
    I da zagrmimo ko nikad do sad.
    To dugujemo Dinamu, dugujemo sebi.
    I da se tim starim prdonjama govno smrzne vriti kad nas vide i cuju.
    Svima kome je Dinamo u srcu.. zna gde bu sutra u 11 sati.

    Daj mi samo pobjede. :heart:
  • Hrc-Vg
    222
    Imam upalu pluća, nema šanse da bu mi bolje do sutra…Ne sjećam se kad mi je za nekaj bilo ovak žao.
  • ZGWest
    551
    Bit će još upala pluća, ovo sutre se samo jednom događa.. :rofl:
  • Big Daddy
    186
    UPRAVO TO! GRMIIII!!!
  • Bosskovitz
    7.5k
    Vice, koliki god dinamovac bio, zbog portala gdje pises neces imati postovanje. Skandal u Dinamu. Predsjednik NO-a: Izbori su namješteni, imam dokaz

    Klikbejt, jer 90% ljudi ne zna nis o sustavu izbora u klubu i jedini izbori su oni izmedju Zajeca i Barica...
    Jebo vas naslov sugavi, huskacki
    Jaro

    Ajmo jednom za svagda: novinari ne određuju koji će im biti naslov teksta, to je posao urednika. Prestanite srati po dobrim ljudima i saveznicima u ovoj borbi zbog necega kaj nema veze s njima. Index je jedan od dva najcitanija portala u Hrvatskoj, drugi je Dnevnik.hr . Jel bi radije da jos jedan Medo piše na Indexu?
  • sport
    2.3k
    Kao što reče Zajec,dobili smo penal,zabili smo gol a sutra MORAMO dobiti utakmicu.A što se tiće Uprave kluba koja ne odgovara na upite predsjednika N.O. kao što ne odgovara predstavnicima I.O. na mnoga pitanja jasno je da su oni na čelu sa Peras sudjelovali u nečasnim radnjama
  • Jurki
    8.7k
    i sutra mora biti..
    dok na terenu srce ostavljas.. rađa se nova pobjeda.. a s druge strane ove ograde pjevam ti makar gubim glas.. MI SMO UZ VAS.
  • Noel
    4k

    Dođi ,sutra bu skoro 20 stupnjeva. Stolicu montažnu ćemo nabavit ,i jedan pelinkovac ,mam bu ti bolje! Blizu je Rebro ak niš drugo.
  • Paggini
    6.9k
    Kada vas za 20, 30 godina pitaju gdje ste bili kad je Zajec odabran za predsjednika, odgovor ne bi trebao biti "gledao sam šestu sezonu love is blind i kljucao na mobitelu".

    Vjerujem da dosta vas, kao i ja, osjeća određenu krivicu što nismo mogli ili nismo znali kako možemo pomoći borbi koju su najbolji od nas vodili.

    Pa evo, sad znamo kako možemo pomoći u najbitnijem trenutku Dinamove povijesti i nema isprike da ne budemo sutra ispod zapada.
  • Peškaman
    2.6k

    Ponijet ćemo sa sobom fiziološku otopinu,čaj od kamilice i Sumamed :rofl:
  • sport
    2.3k
    Dao bog da me netko pita za 30 godina gdje sam bio na sutrašnji dan jer ću tada biti stariji od mumije. :lol:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Svake godine na Valentinovo gledam vijesti, citam clanke, listam slike, slusam izjave tada prisutnih ljudi, gledam TV kalendar i obuzima me neka toplina i nevjerovatan osjecaj ponosi.

    Tu nazalost ima i tuge, jer nisam bio tog dana tamo. Nije da me je sprijecila bolest, nezainteresiranost, posao ili nesto trece. Jednostavno sam bio premlad, imao sam 9 godina, nisam tada ni pratio nogomet, a kamoli dinamo. A sjecam se da se nesto dogadalo oko toga.

    I zao mi je, jer i sa 9 godina sam mogao biti tamo i sada se sjecati da sam bio na tom povijesnom trenutku, koji je upisan u korice dinamove povijesti.

    Sutra je novo poglavlje u povijesti, jedan od najvecih dogadanja u dinamovoj povijesti, a sigurno i najveci u novijoj dinamovoj povijesti. Sutra je dan kada vracamo dinamo. Ne ime, nego klub i njegovo postojanje, sutra ga vracamo nama!!

    Za 24 godine mi nece biti zao kada upalim HRT 1 u 11:45 i na TV kalendaru vidim prizore ispod zapadne tribine. Tribine koja ce tada biti uspomena davna. Nece mi biti zao i iz godine u godine cu, nadam se, svojoj djeci dosadivati sa pricama kako je tata sa drustvom dosao tamo, ispod te zapadne tribine (i da sine/kceri, ako ne vjerujes, stadion nam je stvarno tako nekada izgledao i svejedno nam je bio jedno od najdrazih mjesta na planeti) i sudjelovao u radanju novog dinama. Dosadivat cu pricama kako je bilo toliko napetosti u zraku, da ni par piva nije pomoglo da se to rijesi. Ali da je sve eruptiralo kasnije. I kako smo satima slavili.
    I kako je naizgled jedna nebitna utakmica sa Slaven Belupom ostala jedna od najzapamcenijih u glavama tisuca dinamovaca. Kako smo slavili na tribinama.

    Necu zaliti za 24 godine, jer cu sutra biti tamo. I pomoci nasim ljudima da VRATIMO DINAMO!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.