• DrawTube
    5k
    Evo ove sekunde sam htio isto napisati

    Strasno što se događa niti 8 mjeseci nakon otvorenja. Žešći fuš.

    Bilo bi stvarno kao u Montyu Pythonu da stadion za par godina izgubi uporabnu dozvolu i da se Osijek preseli nazad na GV

    No s obzirom da se dopušta naše ruglo sumnjam
  • BBBaranja
    2.6k

    I to nije sve,krov im je hrđav i prokišnjava,malo malo su ostajali bez struje,nedavno su mjenjanje utičnice u ložama..
  • rioda
    4.9k
    Nažalost situacija u građevini je takva već nekoliko godina. Kvaliteta je užasna što i nije čudno s obzirom na radnu snagu u građevinskim firmama. Za primjer, bio sam na jednom gradilištu sportskog objekta, od 15-ak radnika bilo je par naših penzionera koji i dalje rade (i jedini znaju), ostalo su stranci, od Albanije do Nepala.

    Svugdje se kasni naveliko, a da se ta kašnjenja smanje, onda se radi ovako fušerski kao što se vidi na videu. Sve izgleda ušminkano na otvorenju i kraće vrijeme nakon toga, a onda fušanje izlazi na vidjelo
  • rioda
    4.9k
    Uremović out najmanje dva tjedna prema Indexu

    U Hajduku vjerojatno čekaju reprezentativnu stanku kao ozebli sunce, redaju im se ozljede non stop
  • Jurki
    11.9k
    drz vodu dok majstori odu.
    Katastrofa da se utuku tolke pare a na kraju se moras pitati dal ti bu komad betona opal na glavu.
    Ocito se šparalo na cementu i to poprilicno.
  • Jurki
    11.9k
    Rijeka u proljetnom dijelu prvenstva osvojila 18 bodova, mi 14.. (Rijeka i mi odigrali utakmicu vise) jogurt 11. S tim da smo Rijeku tukli u direktnom obracunu.
    Sramota na nas proljetni ucinak (prolaz protiv Betisa mi kod ovakvog bodovnog salda ne znaci puno).
    Blagoreceno jako lose. Tu smo u 5 deka s jogurtom.
    Hvala retardiranom treneru i kujsi koja se cereka na utakmicama.
  • Ivdzo11
    4.2k
    30.03 hajduk Dinamo
    03.04 hajduk Dinamo
    07.04 rijeka hajduk

    Ako oni prezive ovaj ritam ahhah
  • Praskaton
    2.3k

    Prije toga imaju Lokomotivu a poslije Osijek.
    Mora se priznat jako težak raspored,ako ovdje ne bude veceg prosipanja bodova nece nikad
  • Ali
    2.2k
    Nema nitko raspored kao mi, vec smo akumulirali niz cet-ned a sad nam tek slijedi : paok 2x, mozda nakon njih jos netko jak iz europe (galata ili villa) , ova dva gostovanja u pet dana na poljudu i idemo u rijeku.
  • plavac173
    2.6k
    Mi smo barem naviknuli igrat na taj ritam dok hajduk odigrati 3 utakmice u tjedan dana, od tog 2 derbija i idu na Rujevicu, ako to sve uzmu, onda koliko god da ih mrzim treba im cestitat, a da uzmu sve po cijeloj logici nema sanse.
  • Time
    876
    Realno mi imamo najlaksi raspored do kraja(samo HNL),jest da idemo i rijeci i hajduku ali nisu "ublizu".Rijeka ceka nas i tovare i osijek,a sve "male" su im u gostima.Hajduk ima ta 2 jebena tjedna gdje ce nadam se prosuti dosta bodova i pasti na 3 mjesto.
  • DiddyGuela
    2k


    Fruk i Jankovic 12 golova i 19 asistencija, a nasem bivsem treneru nisu bili dovoljno dobri. Jednog smo imali pa pustili, drugi nam je bio nuđen za kikiriki. Mi smo sebi veci protivnik od hajduka i rijeke.
  • Captain America
    17.8k
    Odmah kad je Tironi pustio vijest da se pregovara s Frukom sam napisao da je low risk, high reward dovođenje i da takav igrač u rotaciji vrijedi ko suho zlato. Čestitke pavijanu koji je ipak odbio takvog igrača besplatno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.